FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ostatio dostałem x-boxa w swoje brudne paluchy.W weakend kupuje drugiego pada.Mozcie polecic mi jakies dobre gieki (2 players ale bez x box live) Narazi na mojej liscie jest Fifa street oraz Virtua Tennis coś to przebije?(niekoniecznie sportówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Army of Two (pierwsza lub druga część)
Soul Calibur IV lub jakaś inna bijatyka. Gdybym miał iksa to chętnie bym wypróbował coś z serii Dead or Alive(czwarta część podobno niezła jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić obliviona ( morrowinda nie nawidzę ) czy bardzo różni się od niego. Może lepiej Jade empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire a Obek to takie kompletnie inne crpgi.
Jeśli lubisz stosunkowo liniową fabułę ale porządnie opowiedziana + dynamiczny i dosyć ciekawy system walki bierz Jade Empire, giera jest naprawde ciekawa, ma sporo side questów, bardzo fajny system walki [tu jest zagwozdka - albo go polubisz albo ci kompletnie nie podejdzie, opinie tu sa skrajne, mi wyjątkowo pasował], do tego fabularnie jest naprawdę bardzo dobrze. Graficznie jest to poziom mniej więcej ten sam co kotory.

Co do obka - jest niezły, imho gorszy od morrowinda [do morka mam wielki sentyment], ale wciąż całkiem znośny. W edycji goty z dodatkami zapewni od groma godzin rozgrywki. System ma jaki ma - jedni go lubią inni twierdzą że jest tragiczny [mi nie lezy ten auto dificulty level dla mobów który zmienia się wraz z rozwojem gracza, zbyt skrajny jest] - kwestia gustu. Graficznie wiadomo, na dziś dzień pograsz sobie płynnie z full detalami i gierka wygląda wciąż naprawdę bardzo dobrze, ząb czasu nieco ją nadgryzł ale wciąż jest bardzo ładna.


Mój wybór jednak padł by definitywnie na Jade Empire [jednak inny standard jak chodzi o porządny scenariusz, obkowa fabuła się chowa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić Unreal Tournament 3? Podobno mimo olśniewającej grafiki gra powoli odchodzi w niepamięć i większość graczy już się wykruszyła co dało mi do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Jeśli chodzi o sportówki to nowa FIFA 2010 jest przyzwoita. Warty uwagi jest także nowy Tekken 6, w którym możesz nawalać się z przyjacielem. A jeśli chciałbyś razem postrzelać z kumplem (czy kumpelą ;) to dobrym przykładem może być Army of Two The 40th Day.

1096
Popieram opinię laki13, obie gry są bardzo dobre i kosztują niewiele. Jade Empire ukazał się niedawno w CD-ACTION wić sporo staniał, a Oblivion też krocie nie kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dużo osób gra w Star Wars: Battlefront 2? Opłaca się kupować dla multi, nie pustek na serwerach, rozgrywka jest wciągająca?

Zastanawiam się właśnie nad tymi Star Warsami, Neverwinter Nights i Medieval 2: Total War. Którą grę polecicie? Jak wygląda multi w NWN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu sobie zamówiłem FarCry 2 Edycja Kolekcjonerska. Kręci mnie aby wziąć Fallouta 3 EK. Mam jeszcze ochotę na S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci ale odstraszają mnie bugi np.

- nie można uruchomić gry bo jakiś błąd (czasami) wyskakuje X.Ray Engine (jak można się domyśleć z silnikiem graficznym gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..... No w sumie sam nie wiem. Boję się, że ten tytuł nie przypadnie i do gustu. A i wolę oszczędzać kasę. Tyle świetnych gier wyjdzie w tym roku:

- Mass Efect 2
- Assassin''s Creed 2
- StarCraft 2
- Mafia 2
- Wiedźmin 2
- Crysis 2
- Metro 2033
- Diablo 3 (moje marzenie to premiera Winter 2010 :P)

Widzisz. Jest tyle gier a ja bym chciał je mieć wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 22:54, Czarek188 napisał:



Jeśli masz wybierać między FO3, a tymi tutaj to ja bez zastanowienia brał bym nowego Mass Effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 10:32, Czarek188 napisał:

To będzie bez znaczenia. I tak te wszystkie tytuły będę miał prędzej czy później :P


Więc wybierz tą która chcesz najbardziej ;p Ja brałbym ME2.

I ponawiam pytanie przy okazji. Dużo osób gra w Star Wars: Battlefront 2? Opłaca się kupować dla multi, nie ma pustek na serwerach, rozgrywka jest wciągająca? Zastanawiam się właśnie nad tym Star Wars: Battlefront 2, Neverwinter Nights i Medieval 2: Total War. Którą grę polecicie? Jak wygląda multi w NWN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 20:56, 1096 napisał:

Czy warto kupić obliviona ( morrowinda nie nawidzę ) czy bardzo różni się od niego.


Oblivion jest od Morrowinda znacznie łatwiejszy a to głównie za sprawą że mapa i kompas prowadzą Cie jak po sznurku do celu, nie sposób tutaj się pogubić jak to mogło mieć miejsce w Morku. Dla jednych jest to wada dla drugich zaleta więc sam musisz zdecydować czy Ci to pasuje. Jeśli chodzi o quest główny to ten jest niestety taki sobie a kilkukrotne zamykanie bram otchłani potrafi naprawdę wkurzyć, ale za to zadania poboczne stoją już na znacznie wyższym poziomie. Na koniec napisze, że moim zdaniem grę warto kupić.

Dnia 21.01.2010 o 20:56, 1096 napisał:

Może lepiej Jade empire.


Obie gry są na tyle tanie (i dobre) iż warto rozpatrzyć zakup Obliviona jak i Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 18:34, dexter1023 napisał:

Cześć
Zastanawiam się którą grę wybrac. Fallout 3, Mass Effect czy Bioshock. Z góry dzieńki


Hmmm... Jeśli brać po uwagę to, że BioShock zaraz spadnie do PKK(Pomarańczowa Kolekcja Klasyki) i to, że Mass Effect jest po śmiesznych cenach na allegro to najchętniej polecił bym ci ten zestaw, który zapewni ci rozgrywkę na kilka dobrych wieczorów lub Borderlands, które jest genialnym Shooterem połączonym z RPG i do tego super grywalny Co-op na sieci. Jeszcze zostaje Fallout 3 który bynajmniej mi nie przypadł do gustu, a poprzednie części przeszedłem bez najmniejszego Ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2010 o 18:58, NdysH napisał:

Hmmm... Jeśli brać po uwagę to, że BioShock zaraz spadnie do PKK(Pomarańczowa Kolekcja
Klasyki)

Ojojoj... z tymi słowami bym się wstrzymał. Bioshock AŻ TAK źle się nie sprzedaje - a chciałbyś zarabiać 25 zł, jak możesz 70zł? :) Myślę, że dopiero gdzieś maj/kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się