FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2011 o 15:55, Woo-Cash napisał:

Nadal interesuję mnie mieczem dwuręczne, wiec takowych
po prostu poszukam w grze.


Od razu mówię, że nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Od razu mówię, że nie znajdziesz.

Jestem na etapie demka, zorientowałem się, że za dwuręczniak z powodzenie służyć miecz jednoręczny. Są też kostury i topory z tego co wyczytałem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 21:11, Woo-Cash napisał:

>Od razu mówię, że nie znajdziesz.

Jestem na etapie demka, zorientowałem się, że za dwuręczniak z powodzenie służyć miecz
jednoręczny. Są też kostury i topory z tego co wyczytałem. ;P


Dokładniej to różnej maści kije, miecze, łuki, nie ma toporów : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 i Fable 2.

Ja też mam pytanie: którą część Guitar Hero wybrać? Chcę, żeby było w niej jak najwięcej piosenek i żeby były w miarę znanych zespołów ;) Da się coś wybrać? A i da się grać w GH na klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej według mnie kupić Legends of Rock, choć World Tour też jest niezłe.
Za to stanowczo odradzam Aerosmith, chyba, że jesteś wielkim fanem zespołu.
I nie sądzę, żeby dało się grać na klawiaturze - po coś w końcu te kontrolery dodają do gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 22:21, laki13 napisał:

Ja też mam pytanie: którą część Guitar Hero wybrać? Chcę, żeby było w niej jak najwięcej
piosenek i żeby były w miarę znanych zespołów ;) Da się coś wybrać? A i da się grać w
GH na klawiaturze?


Też polecam Legends of Rock. World tour pograłem trochę i jakoś nie porwało. I tak da się grać na klawiaturze ale raczej jest to mało wygodne no i jak klawa nie wspiera więcej niż 3 wciśniętych klawiszy na raz, to niektóre piosenki ciężko zagrać. BTW da się grać na dowolnym padzie również ale co to za przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 21:11, Woo-Cash napisał:

>Od razu mówię, że nie znajdziesz.

Jestem na etapie demka, zorientowałem się, że za dwuręczniak z powodzenie służyć miecz
jednoręczny. Są też kostury i topory z tego co wyczytałem. ;P

Przyjrzyj się też mount & blade z modami. Znaleźć można naprawde fajne modyfikacje dzięki którym walka wygląda bardzo dobrze , są zmienione animacje, odgłosy broni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 21:56, kamil_E1 napisał:

Która z tych gier bardziej się nada? (x360) Metro 2033 czy Aliens vs Predator? Oraz Fable
2 vs Fallout 3?

Metro i Fallout. Tyle , że tego drugiego kup w wersji goty. Poza tym lepiej byłoby kupic to na pc-eta bo tam jest możliwość zmodowania gry. No , ale skoro napisałeś , że na xboxa to i tak polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 21:56, kamil_E1 napisał:

Która z tych gier bardziej się nada? (x360) Metro 2033 czy Aliens vs Predator? Oraz Fable
2 vs Fallout 3?


Podpisuje się obiema łapkami pod postem Net_com. W ciemno możesz brać i Metro i Fallouta - przy obu spędziłem świetnie czas - co do Fable II to jest on... hmm, wg mnie po prostu średni. A Aliens vs Predator jak dla mnie był po prostu słaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam z kolegami na wakacje. I żeby się ubezpieczyć (jakby była zła pogoda albo w nocy sobie coś popykać) biorę ze sobą lapka (będzie tylko jeden). I mam właśnie takie pytanie do Was: jakie gry polecacie na takie ''party''? Są jakieś dobre gry tego typu? Albo gry co-op''owe? Albo takie w których można ze sobą po współzawodniczyć (oprócz Heroes''ów i Fify)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś gry na deszczowe dni.
Najlepiej jakąś ciekawą RPG lub przygodówkę. Coś o niezwykłej historii , zwrotach akcji...rozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chcesz przygodówki bardziej nastawione na akcję, czy Point & Click?
A, no i oczywiście z RPG-ów warto zainteresować się Dark Messiah of Might & Magic i Mass Effectami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na akcję.
Ostatnio bardzo zainteresowała mnie gra Okami ale fakt, że jest na Ps2 spowodował , że zacząłem szukać coś podobnego na Pcta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:31, Smileyer napisał:

Jak najbardziej na akcję.
Ostatnio bardzo zainteresowała mnie gra Okami ale fakt, że jest na Ps2 spowodował , że
zacząłem szukać coś podobnego na Pcta.

W Kotora grałeś ? Niesamowity zwrot akcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się