FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

W moim rankingu KOTOR=PoP>GTA:SA
Pierwsza z tych gier to jeden z najlepszych RPGów, takich gier już dzisiaj się nie tworzy, do tego świetnie odwzorowane, uniwersum SW.
Książę z kolei to trzy wspaniałe gry - świetna fabuła, muzyka, klimat - jedna z moich ulubionych gier :).
GTA nie przypadło mi do gustu, choć xfire pokazuje ponad 20 przegranych godzin. Dobra gra, jednak wg. mnie szału nie ma :).

Musisz wybrać pomiędzy jednym z najlepszych RPGów i jednej z najlepszej serii gier akcji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 11:46, Kadaj napisał:

Lubię samochodówki z arcade''owym trybem jazdy, w które przyjemnie gra się na klawiaturze
bądź na padzie. Czy w związku z tym znajdę coś dla siebie w nowej promocji na Steamie
(weekend z Codemasters: Dirt 1 i 2, Fuel, Grid, Toca 3)?

Z tych gier najbardziej wymagająca jest TOCA RD 3, więc jeśli lubisz się pomęczyć, to polecam, dobry pomost między arcade a simem.
Na padzie da się w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na klawiaturze też da się grać ale oszałamiających wyników tak nie osiągniesz jeśli chodzi o TOCA RD 3.
najmniej wymagająca to będzie IMO Grid i Fuel, ewentualnie któryś z dirtów jeżeli się do "rajdowego" modelu jazdy przyzwyczaisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA:SA lepiej sobie odpuść - jak dla mnie jest tylko dobra. Co do PoP-a - chodzi Ci o nowego z 2008 roku czy trylogię z Piaskami Czasu itd.? Bo jeżeli to pierwsze to bierz KotOR-a, jeżeli drugie - zależy co wolisz. Uniwersum SW, kosmiczny klimat, genialną fabułę i muzykę i świetną walkę turową czy 100% akcji ze świetnym klimatem, niezłą fabułą i świetnymi walkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 12:37, Kadaj napisał:

Właśnie nie lubię się pomęczyć i szukam raczej najmniej wymagającej. ^^

Jak chcesz pograć na dwóch tzn. z bratem, czy kolegą to weź Tocę 3, a jak lubisz dobrą karierę to bierz Grida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 15:08, Kuban11 napisał:

W związku z promocją w MM doradźcie co lepiej kupić: Mass Effect 2 czy Assasin''s Creed
2?

Będąc subiektywnym to AC2, a będąc obiektywnym... AC2. Przekaźnik Masy Dwa nie jest już IMO tak dobry jak "jedynka".A AC2 od AC1 jest dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 15:08, Kuban11 napisał:

W związku z promocją w MM doradźcie co lepiej kupić: Mass Effect 2 czy Assasin''s Creed
2?

Assassin`s Creed 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie klimaty bardziej lubisz i jakie rodzaje gier. Jeżeli lubisz obydwa gatunki i klimaty cenisz tak samo to bierz AC2. Ja lubię obydwa gatunki i klimaty. AC2 mnie pochłonął, a ME2 tylko mi się spodobało i leży sobie na półce czekając na lepsze czasy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 15:08, Kuban11 napisał:

W związku z promocją w MM doradźcie co lepiej kupić: Mass Effect 2 czy Assasin''s Creed
2?

Assassin''s Creed 2 bym brał gdybym miał wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje Mass Effect 2 , jesli grałeś w jedynke i sie spodobała to bez wahania .Jesli nie to najpierw radze zacząć najpier od jedynki a potem 2.
AC II nie radze , jesli chcesz sie męczyć z zabezpieczeniem Ubi to nie radził bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:36, karolekx23x napisał:

AC II nie radze , jesli chcesz sie męczyć z zabezpieczeniem Ubi to nie radził bym.

Ja się nie męczyłem, i AC2 radzę wziąć. Grałeś w ogóle w AC2 czy tylko newsy czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję takiej gry strategicznej w której mamy różnorodność zbierania surowców i budowania dużej ilości budynków i jednostek bojowych. Czekam na porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:46, Ezio napisał:

> AC II nie radze , jesli chcesz sie męczyć z zabezpieczeniem Ubi to nie radził bym.

Ja się nie męczyłem, i AC2 radzę wziąć. Grałeś w ogóle w AC2 czy tylko newsy czytałeś?


Grałem w jedynkę ale ze względu na DRM nie kupiłem 2 . Mam radiowy internet i jest obawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:46, px333 napisał:

Poszukuję takiej gry strategicznej w której mamy różnorodność zbierania surowców i budowania
dużej ilości budynków i jednostek bojowych. Czekam na porady.

Warcraft 3 - w multi gra do dziś jeszcze kilkaset tysięcy osób. Do tego to klasyk:)
karolexk23x
Spokojnie, ja też nie mam świetnego, a było dobrze [Dwa, trzy rozłączenia w ciągu miesiąca, jedno spowodowane brakiem internetu, a dwa inne po 30 sekund].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 18:03, Ezio napisał:

> Poszukuję takiej gry strategicznej w której mamy różnorodność zbierania surowców
i budowania
> dużej ilości budynków i jednostek bojowych. Czekam na porady.
Warcraft 3 - w multi gra do dziś jeszcze kilkaset tysięcy osób. Do tego to klasyk:)
karolexk23x
Spokojnie, ja też nie mam świetnego, a było dobrze [Dwa, trzy rozłączenia w ciągu miesiąca,
jedno spowodowane brakiem internetu, a dwa inne po 30 sekund].


Bo najgorzej , nie lubie czegoś takiego jak sie gra , wczuwasz sie w klimat a tu powód brak chwilowy neta i jak bym miał grac i ciągle wyrzucać z gry to chyba rzucił bym pudełko do półki .
Poczekam jak usuna te zabezpieczenie i może i kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 15:08, Kuban11 napisał:

W związku z promocją w MM doradźcie co lepiej kupić: Mass Effect 2 czy Assasin''s Creed
2?

Niedawno przeszedłem i szczerze polecam AC2. Gra po prostu świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:46, px333 napisał:

Poszukuję takiej gry strategicznej w której mamy różnorodność zbierania surowców i budowania
dużej ilości budynków i jednostek bojowych. Czekam na porady.

StarCraft, wymieniony przez Ezia Warcraft 3, Comand & Conquer: Tiberium Wars, Medieval II Total War, Empire Total War, Napoleon Total War, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie I & II, Empire Earth II, Empire Earth III, Age of Empires III, Age of Empires II, Age of Empires I. Na pewno nie wszystkie jakie są, ale same klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się