FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 19:14, zajacisko napisał:

Albo z niższej półki Patrician III.

Hmm... To może zaczekam na Patrican IV :)
W Anno grałem i mi nie przypadło do gustu, a Tropico to podobne do Anno, więc też nie.
Port Royale 3 nie wyjdzie? Słyszałem o dodatkach do dwójki. Prawda, że takie są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O trójce nic nie wiadomo, dodatków chyba nie ma (nie znalazłem takowych). Na Patrican IV trochę sobie możesz poczekac (coś za cicho o niej). Nie wiem z jakiego względu szukasz gry podobnej do Port Royale, jeśli Cię kręcą karaiby, piraci, walki statków i handel oraz walki na statkach, to serdecznie polecam Sid Meier''s Pirates! (ten nowszy). Gra zasysa strasznie, nawet jak Cię nie kręcą takie klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chcem kupić grę fpp z dobrą fabułą i ładną grafiką cena nie gra roli.
Jakie gry byście polecali ? Interesuje mnie wszystko wojna, zoombie itd. (Byle nie MW2 i BC2 bo już przeszłem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 23:34, kamyk092 napisał:

Witam
Chcem kupić grę fpp z dobrą fabułą i ładną grafiką cena nie gra roli.
Jakie gry byście polecali ? Interesuje mnie wszystko wojna, zoombie itd. (Byle nie MW2
i BC2 bo już przeszłem )

Skoro "przeszłeś" to może Borderlands?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 23:34, kamyk092 napisał:

Witam
Chcem kupić grę fpp z dobrą fabułą i ładną grafiką cena nie gra roli.
Jakie gry byście polecali ? Interesuje mnie wszystko wojna, zoombie itd. (Byle nie MW2
i BC2 bo już przeszłem )


Dobra fabuła i ładna grafika? BioShock 1 & 2. Jednak tam dostaniesz świetną fabułę i co najmniej bardzo ładną grafikę, ale to chyba Ci nie przeszkodzi w zabawie :)
PS. A skoro cena nie gra roli - kup sobie słownik ortograficzny za to, co Ci zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 21:30, MaccCry napisał:

O trójce nic nie wiadomo, dodatków chyba nie ma (nie znalazłem takowych). Na Patrican
IV trochę sobie możesz poczekac (coś za cicho o niej). Nie wiem z jakiego względu szukasz
gry podobnej do Port Royale, jeśli Cię kręcą karaiby, piraci, walki statków i handel
oraz walki na statkach, to serdecznie polecam Sid Meier''s Pirates! (ten nowszy). Gra
zasysa strasznie, nawet jak Cię nie kręcą takie klimaty ;)

"Ten nowszy" to z roku 2004? Bo innego nie mogę znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 10:14, kamyk092 napisał:

Interesuję mnie Borderlands i Metro 2033
Co lepsze ?


Borderlands. Jak chcesz przeżyć coś w Moskiewskim metrze to przeczytaj książkę Metro 2033 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak, oryginał jest z 1987 roku. 6 lat to dośc dużo, ale ta gra w ogóle się nie zestarzała. Nawet grafika oko cieszy, która jest lekko komiksowa. Nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 10:26, MaccCry napisał:

Tak, oryginał jest z 1987 roku. 6 lat to dośc dużo, ale ta gra w ogóle się nie zestarzała.
Nawet grafika oko cieszy, która jest lekko komiksowa. Nic lepszego nie znajdziesz.

Tak, niektóre gry wcale się nie starzeją. Przykładem może być Gothic albo pierwszy Medal of Honor.
Ogólnie dzięki (znowu) za okazaną pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:40, jakubg7 napisał:

> Albo z niższej półki Patrician III.
Hmm... To może zaczekam na Patrican IV :)
W Anno grałem i mi nie przypadło do gustu, a Tropico to podobne do Anno, więc też nie.
Port Royale 3 nie wyjdzie? Słyszałem o dodatkach do dwójki. Prawda, że takie są??

Jeśli mogę się wtrącić.To grałem i w Anno i w Tropico ( nie w trójkę ) .Anno nie przypadło mi do gustu ,a Tropico przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 10:14, kamyk092 napisał:

Interesuję mnie Borderlands i Metro 2033
Co lepsze ?

Zdecydowanie Borderlands. IMO od tego całego Metro nawet S.T.A.L.K.E.R jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HS też jest niezłe, powiedziałbym-znakomite; Gra co prawda krótka (dla początkującego jakieś 7-8h), ale dzisiaj całkiem niewiele kosztuje; W każdym razie warto zagrać, chociaż żeby popatrzeć na cudowny mo-cap i grę aktorską;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat... Co kupić?

Batman: Arkham Asylum
+ Street Fighter 4 <-czy-> Warhammer 40.000 - Daw of War II + Chaos Rissig <-a może-> Prototype + Street Fighter 4 lub Batma: AA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 23:02, Dodus14 napisał:

Mam dylemat... Co kupić?

Batman: Arkham Asylum
+ Street Fighter 4 <-czy-> Warhammer 40.000
- Daw of War II + Chaos Rissig
<-a może-> Prototype + Street Fighter
4
lub Batma: AA?


Wybierz batmana i sf 4.Tak jak kolega na górze powiedział,jest to gra świetna.Za to street fighter jest najlepszą bijatyką na pc XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się