FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2010 o 15:49, laki13 napisał:

a uczciwi gracze muszą się męczyć


Męczyć? Nie wiem co ty za wersję AC2 masz, ja po prostu klikam w ikonę i po około 5 sekundach jestem w grze. Tobie każe rozwiązywać łamigłówki logiczne, zrobić 10 pompek a później jeszcze telefonicznie potwierdzić tożsamość? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista:
Assassin''s Creed 2
Call of Duty: Modern Warfare 2
Dragon Age: Początek
Gothic 3 + Zmierzch Bogów w Złotej Edycji
Mass Effect 2
Prince of Persia--> ten z 2008 (7?)
Prince of Persia: Zapomniane piaski

A apropos pierwszego Asasyna mnie te zabójstwa jakoś nie nudziły, nie wiem do czego wszyscy piją:P (kwestia gustu).

Trochę nie na miejscu ale póki pamiętam :P Po ostatnim zabójstwie w AC i wyjściu doktorka z Lucy(?) nie mam już nic do roboty. Nigdzie nie pojawia mi się napis"naciśnij cokolwiek by wykonać akcję". Gdzieś wyczytałem że można zajrzec do tego kompa koło Animusa i przeczytać maile tej babki, ale to już zrobiłem wcześniej. Jakaś mowa była o karcie dostępu? Po którymś tam obudzeniu między ręcznikami Desmond znalazł listę z kodami ale jw. nigdzie nie ma już opcji interakcji. Chodzę po prostu po ośrodku [matko, jak ten Desmond powoli chodzi(!!)]. Jakieś napisy na ścianie miały się pojawić? Nic takiego nie mam. Czyli co to już koniec? Otwarta fabuła i nawiązanie dopiero w AC 2? I tak jak w Mas Effect będzie opcja powiązania save''ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Lista:
Gothic 3 + Zmierzch Bogów w Złotej Edycji

Grałeś w poprzednie części Gothica? 3 to najgorsza część serii i nie ratuje go nawet dodatek.

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Prince of Persia: Zapomniane piaski

Przecież ta gra jeszcze nie wyszła, więc skąd wiesz, że jest warta polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 15:56, kuba9876543210 napisał:

Ja kupilem tanio L4D2 (konto), wiedzialbys [albo ktos inny] moze gdzie moge sprawdzic
jaka mam wersje?


Eee... Co za różnica, zawsze się ma najnowszą... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:07, SongoX napisał:

> Gothic 3 + Zmierzch Bogów w Złotej Edycji
Grałeś w poprzednie części Gothica? 3 to najgorsza część serii i nie ratuje go nawet
dodatek.

Zaraz zaraz... "i nie ratuje go nawet dodatek"? A jak ten kompletnie niegrywalny gniot może cokolwiek tutaj uratować?:P Już podstawka była tak zabugowana że trudno o bardziej zaburaczoną grę, a jednak Zmierzch bogów tą poprzeczne podniósł znacznie wyżej.

Dnia 27.05.2010 o 16:07, SongoX napisał:

> Prince of Persia: Zapomniane piaski
Przecież ta gra jeszcze nie wyszła, więc skąd wiesz, że jest warta polecenia?


Mylisz się gdyż wersja na konsole premierę miała jakieś tydzień temu. Edycja PC ma się pojawić jakoś w pierwszej połowie czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:19, dave03 napisał:

Mylisz się gdyż wersja na konsole premierę miała jakieś tydzień temu. Edycja PC ma się
pojawić jakoś w pierwszej połowie czerwca.


Kurde o tym nie wiedziałem :P Ni jestem ostatnio na bieżąco z premierami. Jednak stawiam, że koleś nie przetestował tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w AC II, ale mówię o zabezpieczeniach tzn. o konieczności dostępu internetu żeby zagrać, a to jest przeszkodą, gdy np. nie ma ktoś internetu, albo jak jest awaria internetu.

@M_S_13
Bierz AC II, DA:O i Mass Effect 2. No i ewentualnie CoD`a, ale to jak lubisz dobre strzelaniny w multi, bo za singla nie warto tyle płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:28, laki13 napisał:

Nie grałem jeszcze w AC II, ale mówię o zabezpieczeniach tzn. o konieczności dostępu
internetu żeby zagrać, a to jest przeszkodą, gdy np. nie ma ktoś internetu, albo jak
jest awaria internetu.


Nie masz internetu - nie kupujesz gry i nie grasz, gdzie tu męczenie się?
Awaria internetu? A ile razy coś takiego się zdarza? 2-3 razy w roku? Jeśli Tobie częściej, to poważnie bym się zastanowił nad zmianą dostawcy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:19, kuba9876543210 napisał:

Chodzilo mi o to, jak moge sprawdzic czy ma wersje zwykla czy ocenzurowana ;-P


Aaa... :)

Jeśli trupy znikają po chwili od zabicia, i jeśli po strzale w głowę nie wybucha ona malowniczo - masz ocenzurowaną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:28, laki13 napisał:

No i ewentualnie CoD`a, ale to jak lubisz dobre strzelaniny
w multi, bo za singla nie warto tyle płacić.



Dzięki. To ja już wiem czemu serwery CoD 4 dalej są pełne ludzi ;)

@ poprzedni tam ktoś tam

Na pewno NIC nie ratuje Gothica? Grałem w 1, 2, Noc Kruka, parę modyfikacji... Zupełnie NIC? ;/ Szkoda trochę. Nawet po złatkowaniu do teraz najnowsza wersja to chyba 1.72. No nie powiem zawód czuję, bo Gothic to (była?) świetna seria, która się nie nudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Assassin''s Creed 2

No co tu, lepsze od jedynki. Więc jak lubisz jedynkę to wato.

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Call of Duty: Modern Warfare 2

Crap...

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Dragon Age: Początek

Jak się lubi w starym stylu erpegi to można zagrać, jak nie lub sie tych starych cRPG, to też można, bo znowu tak bardzo z takim BG to nie ma wspólnego ;P. Ogólnie bardzo dobra gra.

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Gothic 3 + Zmierzch Bogów w Złotej Edycji

Nie warto, raz że Gothic, to jeszcze najgorsza część. Czyli podwójny fail.

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Mass Effect 2

Jak grałeś w jedynkę to można, ale IMO poprzednik lepszy.

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Prince of Persia--> ten z 2008

Jedni to uważają za najgorszą część serii i mówią, ze to gniot, a inni wręcz to ubóstwiają. Tu jest mało walki, dużo robienia cały czas tego samego (chyba 24 razy), czyli zbierania kuleczek. Ogólnie fajnie sie skacze i ogólnie, ale mi tam się z tego tylko Elika podobała. :) Ale skakało się bardzo fajnie. U mnie to takie 7/10

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

A apropos pierwszego Asasyna mnie te zabójstwa jakoś nie nudziły, nie wiem do czego wszyscy
piją:P (kwestia gustu).

Też nie wiem, mi się do końca wszystko podobało.

I nie, Gothic niegdy nei był świetną serią. Nigdy nie będzie, a G3 to udowadnia. :) A dodatek to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze Gothic 3 jako tako daje radę, to ZB to taka kaszanka, która powinna kosztować przynajmniej 4,99 zł. Większej zabugowanej i bezndziejnej gry w życiu nie widziałem. Ale jednak G3 to w porównanu do 1 i 2 z dodatkiem, gra bardzo słaba. Jeśli jesteś fanem serii, to kup, jeśli nie, to raczej szybko się odbijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Lista:
Assassin''s Creed 2


Lepsza od poprzedniej cześć (która była bardzo dobra). Skakanie po dachach i wspinanie się na wieże wciąż robi wrażenie i sprawia dużo frajdy, a do tego dochodzi bardzo fajna historia i wiele nowych elementów.

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Dragon Age: Początek
Mass Effect 2


O tych grach wypowiedziałem się kilka postów wyżej. xP

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Prince of Persia--> ten z 2008 (7?)

Jak dla mnie objawienie i najlepsza gra akcji, w jaką kiedykolwiek grałem. Niesamowicie piękna grafika, przyjemność z rozgrywki, baśniowa fabuła a do tego wiele zabawnych tekstów w rozmowach Księcia i Eliki. Dzieło sztuki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:37, Markush napisał:

> Call of Duty: Modern Warfare 2
Crap...



Dlaczego?? Aż tak bardzo przypomina jedynkę, że nie warto kupować dwójki, czy o co dokładnie Ci chodzi??

@ reszta

wynika z tego że te nowsze gry są dobre, na początek wezmę chyba Prince''a z 2008. Dość tani, baśniowy, lekki dobry na parę wieczorków po ciężkim dniu, aby się zrelaksować. Co do Gothica to zaczekam aż cena zejdzie do + - 20 zł żeby ból był jak najmniejszy i nie było żal wydanej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:58, M_S_13 napisał:

Dlaczego?? Aż tak bardzo przypomina jedynkę, że nie warto kupować dwójki, czy o co dokładnie
Ci chodzi??

Jest wszystko co w jedynce, ale gorzej. Fabułę wymyślali chyba scenarzyści na haju, albo po alkoholu, nic się tam właściwie kupy nie trzyma, wszystko jest bardziej absurdalne niż "Wesele w Atomicach" Mrożka. Poza tym nie ma dedyków w multi. Jak się chce pograć w multi to lepiej zainwestować w Bad Company 2.

Dnia 27.05.2010 o 16:58, M_S_13 napisał:

Co do Gothica to zaczekam aż cena zejdzie do + - 20 zł żeby ból był jak najmniejszy i
nie było żal wydanej kasy.

Ja bym tego za darmo nie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Fabułę wymyślali chyba scenarzyści na haju, albo

Dnia 27.05.2010 o 17:34, Markush napisał:

po alkoholu,


Niekoniecznie musi być zła po takich efektach.. :P

>Poza tym nie ma dedyków w multi.

Czego nie ma?

Dnia 27.05.2010 o 17:34, Markush napisał:

Ja bym tego za darmo nie wziął.


Ty nie. Ja jestem fanem serii pełną gębą, że się tak wyrażę i mogę się jedynie smucić że Szwaby zepsuli dobrą markę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 17:39, M_S_13 napisał:

Niekoniecznie musi być zła po takich efektach.. :P

... Rosjanie robią masakrę na swoim lotnisku i wszyscy zrzucają winę na Amerykanów. Bo przecież wiadomo jak coś złego rosjanom to tylko Amerykance.
Amerykanie to nie homo sapiens.

Dnia 27.05.2010 o 17:39, M_S_13 napisał:

Czego nie ma?

Serwerów dedykowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 17:39, M_S_13 napisał:

>Poza tym nie ma dedyków w multi.

Czego nie ma?


Dedykowanych serwerów, zamiast tego twórcy zrobili konsolowy matchmaking, który nie podoba się wielu graczom. W dedykowanych serwerach możesz sobie wybrać serwer na, którym chcesz grać, a tego nie ma w MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się