FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2010 o 23:13, MysticCrusader napisał:

Predator vs. Alien
Opłaca się to kupić za 200 zł?

Oczywiście odpowiedź będzie krótka - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście wzieli na moim miejscu: Heroes of Might and Magic V + Kuźnia Przeznaczenia + Dzikie Hordy czy King''s Bounty Wojownicza Księżniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 23:33, Zatha napisał:

+ Dzikie Hordy czy King''s Bounty Wojownicza Księżniczka?

A masz podstawkę KB? Jeśli tak to "Hirołsy", a jeśli nie to podstawkę KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale walka mieczami świetlnymi jest na bieżąca, tzn pauze włączam jak chce użyć czarów, a mieczem to jakieś przyciski się włącza bez pauzy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 miejsca w kolejce na wybrane aukcje i wybierasz czy ma użyć mocy, walczyć mieczem itp, można też akcje z kolejki usunąć i wstawić inne. Wygląda to podobnie jak w Mass Effect czy Jade Empire, Bioware od 10 lat robi tą samą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie wiem na co się zdecydować. Na Blur czy S/S? Chcę kupić tą grę która ma lepszy tryb multi. Bardzo podoba mi się sposób zaczerpnięty z strzelanek do Blura. Grał ktoś w Split/Second i powie mi jak wygląda, bo nie mam punktu porównania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupował SS. Gameplaye z Blura oglądałem i za bardzo mi gra do gustu nie przypadało pomimo licencji na prawdziwe marki, ot taki średnik, zdecydowanie bardziej wolę efekciarskiego SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze muszę poczekać na recenzje Blura, aby coś wywnioskować. Widziałem gameplaye z S/S i auta dziwnie się zachowują. I jeden polski portal o grach

Spoiler

Gry-online.pl

a dokładniej
Spoiler

TVGRY

wytknęło grze monotonność, że pod koniec ma się uczucie Deja vu. I wyczytałem gdzieś że przeciwnicy są zaprogramowani jak w FUEL (przyśpieszają na koniec wyścigu najczęściej w Elite Races).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W sumie S/S oprócz efektów i pomysłu na rozpierduchę tras nie ma nic ciekawszego do zaoferowania. Tryby raczej bidne z tego co widziałem. Jeśli model jazdy jest do bani, to nie warto. Bardziej rajcuje mnie luzacki Blur, ale też wszystko zależy od modelu jazdy. Ja i tak czekam coś ze stajni Codemasters oraz nowe TDU i NfS (nowi twórcy, może coś z tego będzie, bo Shift był całkiem, całkiem). No i z sentymentu do Mario Kart zagrałbym w ModNation Racers ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam też ten sam dylemat. Pobierz demko SS. Model jazdy trochę taki nie za bardzo.
I czy na prawdę nie ma tu żadnego konsolowca, który grał w betę Blura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 10:43, Markush napisał:

Sam mam też ten sam dylemat. Pobierz demko SS. Model jazdy trochę taki nie za bardzo.

Demo jest chyba tylko na Xklocka którego nie posiadam.

Dnia 22.05.2010 o 10:43, Markush napisał:

I czy na prawdę nie ma tu żadnego konsolowca, który grał w betę Blura?

Też mam nadzieje że ktoś się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 11:39, Markush napisał:

Nie będę się tłumaczył i skomentuję moją głupotę obrazkiem.

20100522123309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Steamie pojawił się Fear (wraz z dodatkami) za 9 euro, a więc za całkiem przystępna cenę. W związku z tym mam pytanie do osób które miały okazję grać w tę pozycję (zwłaszcza do tych mniej doświadczonych w FPSach).

Czy gra nie jest za trudna dla kogoś, kto w strzelarki zwykle nie grywa (przeszedł Serious Sama na poziomie turysta) i generalnie szybko się zniechęca poziomem trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 12:33, giertych1234 napisał:

Nie będę się tłumaczył i skomentuję moją głupotę obrazkiem.

A mógłbyś, bo to demo na PC wyszło dopiero wczoraj. Ale jak chcesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 12:35, Kadaj napisał:

Wczoraj na Steamie pojawił się Fear (wraz z dodatkami) za 9 euro, a więc za całkiem przystępna
cenę. W związku z tym mam pytanie do osób które miały okazję grać w tę pozycję (zwłaszcza
do tych mniej doświadczonych w FPSach).

Czy gra nie jest za trudna dla kogoś, kto w strzelarki zwykle nie grywa (przeszedł Serious
Sama na poziomie turysta) i generalnie szybko się zniechęca poziomem trudności?

specjalnie trudna nie jest, grałem w nią dawno temu, kiedy jeszcze naprawdę nie wiele FPSów przerobiłem.
ale grałem w serious sama też, i powiem że w fearze nie można wbić w sam środek i rozwalić wszystko dookoła :P za taką cenę to polecam, mimo że fabularnie oraz jeśli chodzi o straszność to dodatki kuleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierza kupić grę total war napoleon głównie dla trybu sieciowego który zastępuje kompa żywym graczem przy kampani. Czy będzie to udany zakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 07:07, 1096 napisał:

Ale walka mieczami świetlnymi jest na bieżąca, tzn pauze włączam jak chce użyć czarów,
a mieczem to jakieś przyciski się włącza bez pauzy ???

Walka w KOTOR jest moim zdaniem jednym z najwiekszych jej plusów, postacie widać z perspektywy TPP, animacje walki są wyświetlane płynnie, ale w systemie turowym. W uproszczeniu znaczy to, że atakujesz przeciwnika jaką umiejętnością i twoja postać będzie to robić aż któraś strona padnie. natomiast w każdej chwili możesz zmienić umiejętność/broń/użyć apteczki itd. i ta akcja będzie wykonana w następnej turze.
Jeżeli grałeś w klasyczne cRPG jak Baldurs Gate, Icewind Dale to wiesz o co chodzi. KOTOR jest właśnie grą bliższą tym tytułom. Jeżeli grałeś dotąd tylko w action rpg jak gothic to KOTOR niekoniecznie przypadnie ci do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko Split Second. Nasłuchałem się wcześniej, że głupi model jazdy, ale mi on bardzo sie podoba, chociaż trochę z tą arcade''owością przesadzili, praktycznie nie da się niewyrobić na zakręcie. Drift jest tak banalny, że aż dla mnie trudny... No kto mógł wpaść na to, żeby driftowało się wciskając przy skręcaniu hamulec, a samochód dalej robi wszystko za kierowce. Wydawałoby się, że to gra steruje za nas. Miło za to, że da sie dobrze jeździć na klawiaturze. Ogólnie model jazdy mi się podoba, bo nie lubię realistycznych do bólu ścigałek.
Wybuchy fajnie powychodziły i satysfakcjonujace jest kiedy rozwali się kogoś płonącym autobusem, czy co to tam lata.
Mam co do gry mieszane uczucia i jednak wstrzymam się z natychmiastowym zakupem, poczekam do końca maja na Blura i wtedy zdecyduje. Polecam też tak zrobić każdemu, kto czeka na obydwie gry, a chce kupić tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się