FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2010 o 16:03, M_S_13 napisał:

Gothic 3 + Zmierzch Bogów w Złotej Edycji


DA i MW2 powinienem mieć dopiero na dniach, więc nie wypowiem się na ich temat, ale G3 to zdecydowanie najlepsza pozycja z tej listy (dodatku nie liczę, to cholerny crap, możesz go kupić tylko wtedy, gdy przeszedłeś wszystkie części i znasz świat Gothica wzdłuż i wszerz). Ogromny, otwarty świat, który żyje własnym życiem (nie to, co w Morrowindzie/Oblivionie), setki questów (może i powtarzalne, ale jakie przyjemne), przepiękne grafika i soundtrack, dużo umiejętności, et caetera, et caetera, et caetera. Dodatkowo najnowszy patch wprowadza ulepszony system walki, więc możesz grać w siekankę w TPP (w opcjach zaznaczasz brak Alternatywnego Balansu i Alternatywnej SI) lub kolejną, świetną część Gothica z bardzo dobrym systemem walki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(w opcjach zaznaczasz brak

Dnia 27.05.2010 o 17:50, Gumisiek2 napisał:

Alternatywnego Balansu i Alternatywnej SI) lub kolejną, świetną część Gothica z bardzo
dobrym systemem walki. Polecam.



Czyli moi przeciwnicy będą debilami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Jeżeli wybierzesz ułatwioną grę, będziesz mógł walczyć tylko z jednym (sporadycznie dwoma) przeciwnikami naraz (w sensie, że inni stoją z boku i obserwują walkę, coś jak w Assassin''s Creed), którzy rzadko blokują ciosy i są raczej łatwi do pokonania (na najwyższym poziomie trudności jest już ciężej), a zwierzęta wpadają w "szał" i potrafią zabić Cię w kilka sekund, niezależnie od levelu. W przeciwnym razie, możesz walczyć nawet z trzema przeciwnikami naraz, którzy blokują ciosy i wyprowadzają kontry, a zwierzęta nie mają już swojego szału. Gdyby gra posiadała ten patch w dniu premiery, byłaby super-hiper-mega wypasiona, tak była tylko rewelacyjna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 06:06, Nerr012 napisał:

Pomóżcie szukam gry z dobrym multi i kampanią do 100 zł zastanawiałem się na Splinter
Cell Conviction i Alien Vs Predator .



Battlefield Bad Company 2 już staniał, Call of Duty 4 też jest super jeśli chodzi o multi i singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 06:13, Hell_Knight napisał:

> Pomóżcie szukam gry z dobrym multi i kampanią do 100 zł zastanawiałem się na Splinter

> Cell Conviction i Alien Vs Predator .


Battlefield Bad Company 2 już staniał, Call of Duty 4 też jest super jeśli chodzi o multi
i singla.

Już je mam ;[ A nie wiesz czy w Splinter naprawili problem z Multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2010 o 06:28, Nerr012 napisał:

Już je mam ;[ A nie wiesz czy w Splinter naprawili problem z Multi ?


Nic mi o nich nie wiadomo. Masz BC2 i jeszcze czegoś szukasz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 14:22, Hell_Knight napisał:


> Już je mam ;[ A nie wiesz czy w Splinter naprawili problem z Multi ?

Nic mi o nich nie wiadomo. Masz BC2 i jeszcze czegoś szukasz?? :D

No dla zabicia czasu ale już nie trzeba znalazłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 14:33, Hell_Knight napisał:

No to spoko. A mogę wiedziec co wybrałeś?


Star Wars The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition
Splinter Cell Convintion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 14:56, Markush napisał:

> Supreme Commander czy Assasins Cread?
Jeśli grałeś już kedyś w jakieś RTSy, albo raczej, dużo grałeś w erteesy, to bierz SupComa
(jeśli chodzi o 1). Asasyna raz przejdziesz i odłożysz na półkę, a w SC można grać i
grać, wymyślać różne taktyki i w ogóle :). Tylko, jak nie jesteś ''weteranem'' strategii
to sobie nie poradzisz (tzn. po kilku nastu godzinasz zaczniesz łapać o co chodzi). Gra
potrafi kopnąć porządnie w jądra.

@laki13 --> jak coś może być ciekawe i monotonne, to aby się nie wykluczało?


W RTS-y grałem dużo.Assasins Cread grał mój kolega, ale w połowie gra mu się znudziła.Dzięki za pomoc.Wybiorę raczej SupComa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co można powiedzieć o multi w BC2, świetne i tyle. Duże mapy, pojazdy, spory arsenał. Poza tym nie jest schematyczna jak multi w CoDach, wymaga myślenia, i w Battlefieldzie bardziej liczy się gra drużynowa. No i niszczenie otoczenia.
Teraz to najlepsza ''szczelanka'' sieciowa.
Może coś konkretnie chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:10, matis9988 napisał:

W RTS-y grałem dużo.Assasins Cread grał mój kolega, ale w połowie gra mu się znudziła.Dzięki
za pomoc.Wybiorę raczej SupComa:)


Tylko najpierw zagraj w demo. Ja zagrałem i zniechęciłem się wybitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 21:50, Feallan napisał:

Tylko najpierw zagraj w demo. Ja zagrałem i zniechęciłem się wybitnie.


Ja wręcz przeciwnie.. Myślałem, że to szajs jakich mało ale jak zagrałem w demko to się zakochałem w tej grze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 21:46, Markush napisał:

No co można powiedzieć o multi w BC2, świetne i tyle. Duże mapy, pojazdy, spory arsenał.
Poza tym nie jest schematyczna jak multi w CoDach, wymaga myślenia, i w Battlefieldzie
bardziej liczy się gra drużynowa. No i niszczenie otoczenia.
Teraz to najlepsza ''szczelanka'' sieciowa.
Może coś konkretnie chcesz wiedzieć?



Hmm bo w MW 2 jest coś takiego jak nagrody za serie ofiar jest tam coś podobnego i czy jest dużo wyzywań, który można max. level wbić w BC 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 22:15, B1SH0P napisał:

> Tylko najpierw zagraj w demo. Ja zagrałem i zniechęciłem się wybitnie.

Ja wręcz przeciwnie.. Myślałem, że to szajs jakich mało ale jak zagrałem w demko to się
zakochałem w tej grze ;D


Ja pograłem przez chwilę, tylko się krzywo uśmiechnąłem i stwierdziłem, że nie chcę mieć z tą grą więcej do czynienia. Dlatego lepiej sprawdzić demo. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar zaczac grac w World of Warcraft i chcialem sie poradzić czy lepie jest kupic battlechesta czy podstawkę oraz dodatek the burning crusade oddzielnie? Wiem ze bchest jest tańszy ale ja chyba wole takie wersje pudełek ktore sie mieszczą na polce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 10:17, kuki288 napisał:

Hej, mam zamiar zaczac grac w World of Warcraft i chcialem sie poradzić czy lepie jest
kupic battlechesta czy podstawkę oraz dodatek the burning crusade oddzielnie? Wiem ze
bchest jest tańszy ale ja chyba wole takie wersje pudełek ktore sie mieszczą na polce;p

Jak nie zal ci kasy to kup osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 11:28, Smocza napisał:

> Hej, mam zamiar zaczac grac w World of Warcraft i chcialem sie poradzić czy lepie
jest
> kupic battlechesta czy podstawkę oraz dodatek the burning crusade oddzielnie? Wiem
ze
> bchest jest tańszy ale ja chyba wole takie wersje pudełek ktore sie mieszczą na
polce;p
Jak nie zal ci kasy to kup osobno...


Hmm różnica jest tylko w 10 zł więc to nie tak dużo. A powie mi ktoś czym się różni blattle chest od zwykłych wersji?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się