FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2010 o 21:52, Etanodinitryl napisał:

Ponawiam pytanie ? ( Patrz 6 postów w górę )

Czyżbyś posiadał Asusa K50AB? ;) Ja mam takiego i wszystko mam identycznie jak Ty nie licząc ramu (ja akurat mam 3GB).
Co do gry, to trudno mi coś doradzić bo grywam zwykle tylko w Need for speedy, ale dzisiaj pobrałem demo jednej z najnowszych gier z tego gatunku - Split/Second. Grafika bardzo dobra. A na rozdzielczości 1366x768 działa... no trudno mi to określić. Z jednej strony nie ma problemów z płynnością, a z drugiej jakoś tak jakby lekko przycinała. Ale ogólnie można grać bez problemów. Zobacz demo i sam zdecyduj ;) W pełniaku zawsze można minimalnie coś obniżyć i będzie w porządku. Tylko nie wiem jak z padem. Ja mam właśnie tego od X360 dla PC, ale w demie on nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jest tylko taki problem, że Maskę mam i mnie zupełnie odrzuciła. Nie ten klimat. A co z dwoma innymi? Chodzi raczej o klimat podobny do tego w podstawce niż ten lekko schizowy z Maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 12:21, darth_16 napisał:

Heh, jest tylko taki problem, że Maskę mam i mnie zupełnie odrzuciła. Nie ten klimat.
A co z dwoma innymi? Chodzi raczej o klimat podobny do tego w podstawce niż ten lekko
schizowy z Maski.

Każdy z dodatków ma w zasadzie inny klimat, przy czym w Gniewie Zehira jest on najlżejszy (samemu nawet tworzysz członków drużyny, więc odpada wiele aspektów związanych z relacjami miedzy towarzyszami), a Tajemnice Westgate to coś pośredniego.

Mi po 2-3 godzinach gry Maska w ogóle się nie podobała, grałem dalej tylko z powodu braku lepszego zajęcia, dopiero o pewnego momentu zaczęła się rozkręcać, a już końcówka okazała się genialna.

Mimo wszystko w dalszym ciągu twierdzę, że Westgate + Zehir > Przebudzenie, choć już nie tak bezapelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dwa posty pod sobą.Czytałem trochę o Conflictach i jaką grę z tej serii najlepiej wybrać.Pasują mi wszystkie klimaty.Możecie mi polecić także jakąś grę o wojnie w Wietnamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:00, matis9988 napisał:

Sorry, że dwa posty pod sobą.Czytałem trochę o Conflictach i jaką grę z tej serii najlepiej
wybrać.Pasują mi wszystkie klimaty.Możecie mi polecić także jakąś grę o wojnie w Wietnamie?

Dawno temu grałem trochę w Desert Storma i chyba był fajny chociaż tą opinią się nie kieruj bo to było dawno, a poza tym przeszedłem nie więcej niż 3-4 misje.
Jeśli chodzi o gry o Wietnamie to na pewno Vietcong 1 i 2 (podobna 2 gorsza, ale nie wiem, bo nie grałem) Shellshock NAM''67 i jeśli lubisz multi to Battlefield: Vietnam. Więcej nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:00, matis9988 napisał:

Sorry, że dwa posty pod sobą.Czytałem trochę o Conflictach i jaką grę z tej serii najlepiej
wybrać.Pasują mi wszystkie klimaty.Możecie mi polecić także jakąś grę o wojnie w Wietnamie?

Wietnam - Vietcong
Co do Conflictów... tylko Destert Storm i Desert Storm 2, dalsze to już tylko popłuczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chciałbym se kupić BioShocka 2 ale nie wiem czy warto,grałem w 1 i mnie pożarła tak mi się podobała,ale co do dwójki to nie wiem słyszałem że ma multi ale czy ktoś w niego gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single to nie wiem, ale Bio2 grałem w multi u kolegi. Generalnie gra się fajnie, ale do pewnego momentu. Nic nowego multi nie wnosi, do tego GFWL i matchmaking, więc nie wróżę mu sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 15:07, matis9988 napisał:

Czy dobrym wyborem była by Twierdza Antologia Plus?Jestem wielkim fanem tej serii i grałem
tylko w Twierdze Deluxe i Twierdze Krzyżowiec.

w ramach antologii oprócz Twierdzy i Krzyzowca jest tez Twierdza 2 i Twierdza Legendy. Mnie z tego wszystkiego najlepiej grało sie w dwójkę. Legendy mogą się też spodobać jako odmiana,bo rozgrywka jest troche inna. Dla fanów tego typu gier nie ma póki co nic lepszego, wiec nie ma nad czym sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 18:36, RazorBMW napisał:

Wietnam - Vietcong
Co do Conflictów... tylko Destert Storm i Desert Storm 2, dalsze to już tylko popłuczyny.


Pamiętam jak kiedyś kolega pokazał mi taką grę wojenną.Niezła była.Spytałem dzisiaj o tytuł i powiedział, że to Conflict Desert Storm II.Dzięki za pomoc.A co do Wietnamu to wybiorę tego Vievtonga.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, na początku wybierasz dwa kierunki (spośród dziesięciu), w jakich chcesz się szkolić i na podstawie tego jest oceniana Twoja klasa. Dodatkowo mamy interaktywny kursor, a konkretnie elfkę Lunę, która rozświetla mrok i potrafi rozbawić zabawnymi komentarzami (a przynajmniej rozluźnić atmosferę ^^). Świetnie wyglądają też wykończenia przeciwników oparte na Cinematic Combat System, dzięki czemu starcia wyglądają realistycznie. Bohater nie będzie wykonywał pchnięć maczugą, inaczej będzie wyglądała walka z potężnym ogrem, a inaczej z niewielkim goblinem. Tak samo dobry jest system skrótów, które przypisujemy pod LPM, ŚPM i PPM. Kawał świetnej gry, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się