FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 20:51, Dargonek napisał:

Witam,

Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś doradził jaką grę mogę kupić.Dodam że jestem fanem gier
RPG i strzelanek.


Wiedźmin jak nie Grałeś , Fallout 3 , Two Worlds II , Stalker. Z tych gier którą Byś nie wybrał z każdego wyboru Będziesz zadowolony.
Jeszcze ewentualnie Mass Effect , najlepiej zacząć od jedynki a jak się spodoba w 2 zagraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:31, MrGregorA napisał:

Co możecie powiedzieć o Mirror''s Edge? Grałem w demo i zacząłem myśleć o kupnie. Nie
wiem czy jest sens wydawania 98zł.


Imho nie warto,fakt - jest dość ciekawa ale za krótka, przejdziesz raz i zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 09:35, Dargonek napisał:

> > Mam pytanie jeszcze.Opłaca się kupować najnowszego coda?
>
> Zależy na jakiej platformie ....
na pc


Jeśli planujesz grać w multi - to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:51, Dargonek napisał:

Witam,

Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś doradził jaką grę mogę kupić.Dodam że jestem fanem gier
RPG i strzelanek.


Hmm...no to ja bym klasykę zaproponował czyli Baldur''s Gate (wszystkie części),Planscape Torment,Neverwinter Nights,KotOR ewentualnie.A ze strzelanek to Gers of War,Stalker no i może jeszcze F.E.A.R ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 09:35, Dargonek napisał:

> > Mam pytanie jeszcze.Opłaca się kupować najnowszego coda?
>
> Zależy na jakiej platformie ....
na pc


Na pc w duzej ilości przypadków nie da się grać na singlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:36, Dargonek napisał:

Mam pytanie jeszcze.Opłaca się kupować najnowszego coda?


To zależy jak gruby masz portfel i jaką konsole. Tak czy siak polecam wersję konsolą bo jest o wiele lepsza technicznie. Chyba że nie lubisz/nie umiesz grać w FPSy na padzie, wtedy zupełnie odradzam kupno BO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie wigilia i matka zaproponowała,żebym wybrał jedną grę do 100 zł. Myślałem nad dwiema propozycjami: Bioshock 2, Assassins Creed 2. Które wybrać? Nie chcę pytań typu: jaki gatunek lubisz. Lubie prawie wszyskie gatunki a już napewno te które reprezentują te gry. Chodzi mi o to czy te dwie gry są długie,czy w Bio 2 gra ktoś jeszcze po multi,czy w AC 2 jest ciekawa fabuła itp. Po prostu chce wiedzieć która gra lepsza i najlepiej, żeby wypowiadała się osoba która te dwie gry już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Assassin''s Creed 2. Cholernie mi się spodobała, jest świetna, chociaż w połowie gry może nieco znużyć (zrobiłem sobie dwudniową przerwę, a po powrocie nadal grało się świetnie). Nie chce mi się opisywać wszystkiego, to po prostu świetna gra, jak dla mnie Gra Roku 2010 (może dlatego, że w inne nie grałem :P). A jeżeli już chcesz Bioshocka, to lepiej kupić część pierwszą za ok. 30 zł. Właściwie do zagrania w AC2 też przydałaby się znajomość części pierwszej, ale wystarczy przeczytać pierwsze lepsze streszczenie fabuły "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:26, bobobo napisał:

/ciach/


AC2 to must have więc nie ma co się zastanawiać, BS moze ci nie przypaść do gustu.
(a Ja bym te 100zł wydał na Borderlands GOTY - chyba do 100zł można już znaleźć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znacie moze jakąś dobrą grę strategiczna w czasie rzeczywistym ?
Szukam RTS-a w realiach średniowiecznych lub podobnych (w każdym razie, żeby walki były toczone na miecze itp. :-) )
Chciałbym, żeby ekonomia jak i walka była wywarzona - trochę trgo, trochę tego :)
No i oczywiście, żeby multiplayer był, najlepiej LAN :-) Lubię grać z kolegami w jednej druzynie kontra komputer :)
Miło wspominam Age of Empires 2.
Szukając takowej gry natknąłem się m.in. na Grand Ages Rome i Lionheart: Wyprawy Krzyżowe. Co o nich powiecie ? Tej drugiej ściagnąłem wczoraj demo i jeszcze będę testował.
Dodam, że Twierdze już mam, ale w sieci przeciwnik w ogóle nie atakuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W te dwie gry nie grałem, jednak jeśli Age of Empires 2 przypadł Ci do gustu, to trójeczka z tej serii powinna zrobić to samo, nie masz tam idealnego średniowiecza jakiego oczekujesz, ale gra naprawdę jest dobra, i do tego niedroga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w trójkę, ale nie zachwyciła mnie. Mapy jakieś takie małe... No i w ogóle według mnie to cienka ta gra :-/ Niestety nie przypadła mi do gustu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zblizają się swięta i mam zamiar kupic dwie gry i nie wiem co kupić ?
Propozycje:
- Mafia II ( grałem w demo , wrazenia super )
-Fallout : NV ( mam cała sage razem z Falloutem 3 ,trójka bardzo mi się podobała )
-S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci
- 007: Blood Stone ( w QoS grałem , fajna gra ale krótka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 i New Vegas. Fallout jest jeszcze lepszy niż trójeczka, Mafia trzyma wysoki poziom również, niezła fabuła, świetna graficzka, klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Ja bym wybrał te dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II jest fajna i warto w nią zagrać, choć powinna kosztować trochę mniej ze względu na czas gry. Przeszedłem grę w 9 godzin i historia była dosyć ciekawa i nie mam do niej większych zastrzeżeń. Szkoda tylko, że postanowiono wyciąć trochę z fabuły i niektórych opcji gry przez producentów. Niemniej jednak, moim zdaniem warto zagrać.

Fallout New Vegas to jeden z najlepszych Falloutów. Gra ma bardzo, ale to bardzo dużo godzin do przegrania. Za pierwszym razem nawet, kiedy przejdziesz grę nie zwiedzisz całego świata gry. Dobry klimat i gra warta wydania tej kasy.

O Zewie Prypeci słyszałem tylko, że gra cholernie zabugowana, zresztą jak każda część tej serii.

Blood Stone nie warto kupić. Nie cierpię tego gościa, chodzi mi o aktora. Sztuczna inteligencja kuleje i można się spotkać z licznymi uproszczeniami w grze. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając, że zaczynają się pytania o prezenty na święta, również zamieszczę ponownie swoje:
Co wybrać(2 gry): Mafia 2, Civilization V, Halo: Reach, Two Worlds 2? Rozumiem, że to inne gatunki, ale co wy byście wzięli na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się