FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2010 o 17:34, barsum napisał:

Korzystając, że zaczynają się pytania o prezenty na święta, również zamieszczę ponownie
swoje:
Co wybrać(2 gry): Mafia 2, Civilization V, Halo: Reach, Two Worlds 2? Rozumiem, że to
inne gatunki, ale co wy byście wzięli na moim miejscu?


Zdecydowanie Two Worlds 2. A gra nr 2 byłaby zależna od tego w co bardziej chciałbyś pograć. Jeśli chcesz dobrego singla w bardzo dobrej oprawie audiowizualnej to Mafia2. Jeśli chcesz dobre multi to Halo Reach. A jeśli wolisz trochę wolniejszą rozgrywkę przy której trzeba trochę pomyślunku to Civ 5.
Każda z tych gier jest bardzo dobra i wybór jest trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 16:53, SongoX napisał:

Blood Stone nie warto kupić. Nie cierpię tego gościa, chodzi mi o aktora. Sztuczna
inteligencja kuleje i można się spotkać z licznymi uproszczeniami w grze. Nie polecam.

Muszę to napisać, bo nie wytrzymam: odradzasz kupna gry między innymi dlatego, że głównego bohatera odgrywa aktor, którego po prostu TY nie lubisz? Jeśli ktoś jest fanem Bonda, bądź ogólnie tego typu agentów i lubuje się w prostych, acz efektownych strzelankach, to myślę, że Blood Stone przypadnie mu do gustu. Sam bym chętnie tą grę kupił, gdyby nie fakt, że nie mam odpowiedniej platformy dla nowego Bonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:06, Perry_Cox napisał:

Muszę to napisać, bo nie wytrzymam: odradzasz kupna gry między innymi dlatego, że głównego
bohatera odgrywa aktor, którego po prostu TY nie lubisz? Jeśli ktoś jest fanem Bonda,
bądź ogólnie tego typu agentów i lubuje się w prostych, acz efektownych strzelankach,
to myślę, że Blood Stone przypadnie mu do gustu. Sam bym chętnie tą grę kupił, gdyby
nie fakt, że nie mam odpowiedniej platformy dla nowego Bonda.


Ech. Sorry. Powinienem to napisać inaczej. To o aktorze miało być takim moim osobistym dopiskiem, ale dobrze, że zwróciłeś mi uwagę, bo jak pisałem nie miało to być minusem tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić grę akcji typu Call of Duty lub Assassin''s Creed (ale żeby to nie był RPG), cena to mniej więcej 100zł. Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:04, kamyk092 napisał:

Witam, mam zamiar kupić grę akcji typu Call of Duty lub Assassin''s Creed (ale żeby to
nie był RPG), cena to mniej więcej 100zł. Co polecacie ?


Hmm,z kategorii AC podobnych to mogę polecić Mirrors Edge,no i w skrajnym przypadku serie Prince of Persia.Co do gier akcji w klimatach CoD''a to raczej nie pomogę bo to nie moje klimaty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tam u ciebie z upodobaniami, ale na obecną chwilę za 9 dych możesz kupić na sklepie gram Battlefield 2, a jak ci się spodoba, to możesz dokupić Vietnam, bo jutro premierka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:21, Slayer_Watti napisał:

Hmm,z kategorii AC podobnych to mogę polecić Mirrors Edge,no i w skrajnym przypadku serie
Prince of Persia.Co do gier akcji w klimatach CoD''a to raczej nie pomogę bo to nie moje
klimaty ;p

Nie chodzi mi tutaj o te bieganie, skakanie i tak dalej lecz o machanie mieczem, ale żeby to nie był taki sztywny Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:09, kamyk092 napisał:

> Hmm,z kategorii AC podobnych to mogę polecić Mirrors Edge,no i w skrajnym przypadku
serie
> Prince of Persia.Co do gier akcji w klimatach CoD''a to raczej nie pomogę bo to
nie moje
> klimaty ;p
Nie chodzi mi tutaj o te bieganie, skakanie i tak dalej lecz o machanie mieczem, ale
żeby to nie był taki sztywny Gothic.


Aaa,trzeba było tak od razu,no to w takim wypadku to mi chyba tylko Knights of the Temple i Enclave przychodzą
do głowy (obie swego czasu były w CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki PoP: Dusza Wojownika ma znacznie lepszy system walki niż AC i nawet jeśli nie lubisz sekwencji platformowych to warto go zakupić i dla walki i dla pogmatwanej ale świetnej fabuły. A z ambitniejszego machania mieczem to Dark Messiach dobry, ale to trochę pod RPG podchodzi...Było ostatnio w CDA jakby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:09, kamyk092 napisał:

>Nie chodzi mi tutaj o te bieganie, skakanie i tak dalej lecz o machanie mieczem, ale
żeby to nie był taki sztywny Gothic.


kupuj Dark Messiah of M&M, tam to się umachasz mieczem jeśli obierzesz taką drogę, fakt faktem First Person Slasher, ale warty uwagi i znajdziesz go w śmiesznie niskiej cenie. Ja osobiście za każdym razem przechodziłem grę łotrzykiem... po prostu chyba lubię walić od tylca :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wylosował mnie na mikołajkach klasowych i ma dylemat- co mi kupić? Nie powiem mu, żeby się bawił w jasnowidza, więc wymyśliłem grę. Ale jaką? Myślałem nad Kane & Lynch, Preyem, Serious Samem albo Test Drive Unlimited, z zastrzeżeniem, że za wyścigami nie przepadam, chociaż NfS: Most Wanted lubię sobie czasem odpalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szczerze polecam Kane & Lynch. Mimo kilku błędów technicznych gra jest świetna. Ostatnio taki klimat chyba w Max Payne widziałem. Do tego jedne z najciekawszych postaci w grach w ogóle. A i sam gameplay także wciąga. Co do Preya, jak dla mnie średni shooter z niezłymi pomysłami, ale na dłuższą metę nużący. Gra na raz. To sam z SS, który mnie zawsze po godzinie nudzi. W TDU mało grałem, ale spokojnie mogę ją zaliczyć do najlepszych wyścigów z jakimi miałem styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 21:26, GoToSle3p napisał:

Witam poszukuje jakiejś fajne pllatformóki,słyszałem że trine jest fajne możecie mi coś
o niej powiedzieć ??


Polecam zainteresować się Braidem lub The Misadventures of P.B. Winterbottom. W Trine nie grałem, więc nie będę się wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 21:26, GoToSle3p napisał:

Witam poszukuje jakiejś fajne pllatformóki,słyszałem że trine jest fajne możecie mi coś
o niej powiedzieć ??


Trine jest bardzo fajne, zresztą możesz ściągnąć demo na Steamie. Nie wiem czy jest jednak sens wydawać 80zł na tą grę, musisz sam ocenić. Ja kupiłem za 10zł(w paczce zgadałem się na forum) i jestem zadowolony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:16, barsum napisał:

> Witam poszukuje jakiejś fajne pllatformóki,słyszałem że trine jest fajne możecie
mi coś
> o niej powiedzieć ??

Trine jest bardzo fajne, zresztą możesz ściągnąć demo na Steamie. Nie wiem czy jest jednak
sens wydawać 80zł na tą grę, musisz sam ocenić. Ja kupiłem za 10zł(w paczce zgadałem
się na forum) i jestem zadowolony. ;)

Jaa mam oferte za 15 zł kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się