FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2011 o 15:54, barth89 napisał:

Metro 2033, czy Stalker (nie mam pojęcia który dokładnie) ?

Stalker jest fajniejszy, można się bardziej wczuć w ten klimat. Nie ma to jak poczuć słoneczko i radioaktywny wiaterek na twarzy ^_^ Stalker jest dłuższy niż Metro i jest do niego pełno fajnych modów. Bardzo ciekawie gra się w pierwszego Stalkera, a potem w Czyste Niebo, gdzie można zobaczyć znajome tereny, ale ze sporym przesunięciem czasowym wstecz. Fajny efekt to daje.
Metro to raczej zwykła strzelanka, gdzie jakieś czworonożne stwory wyskakują ze wszystkich kierunków i biegają jak z biegunką, mi się to średnio podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat udało mi się kupić Metro 2033 za 32zł (nowe w folii), a poza tym do Stalkera trzeba jednak przygotować trochę kasy, bo te części są 3. Jestem ciekaw, czy dobrego wyboru dokonałem na przekór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 11:14, barth89 napisał:

Ale akurat udało mi się kupić Metro 2033 za 32zł (nowe w folii), a poza tym do Stalkera
trzeba jednak przygotować trochę kasy, bo te części są 3. Jestem ciekaw, czy dobrego
wyboru dokonałem na przekór :P

:) Pierwszy Stalker jest dostępny chyba w Extra Klasyce, a więc za niewielkie pieniądze (czasem na Steamie można go dostać za śmieszną kwotę, około 2€). Czyste Niebo bodajże Topseller, więc 40 zł. Niby trzy gry, więc trochę drożej, ale grania znacznie, znacznie więcej niż w Metro. Poza tym nikt nie każe od razu całej trylogii grać, jest to wręcz niewskazane, bo przesyt może się pojawić.
Metro nie jest złe, po prostu Stalker wg mnie lepszy :] A za 32 zł to naprawdę warto się zapoznać z tytułem. Miłego grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waham się między kupnem Crysisa 2, Metro 2033 i Bulletstorm''a. Najbardziej zależy mi na swobodzie działania i dużej ilości dających się zniszczyć obiektów. Najlepiej, aby nie trzeba się było ciągle martwić o amunicję (jak np. w Metro2033). Co byście mi polecili z tych 3 gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 09:27, PJ_MW napisał:

Warto oddać Borderlands za edycję limitowaną Kane & Lynch 2: Dog Days?


W życiu. K&L 2 był niestety niewypałem i myślę, że nie warto. No chyba, że znudził ci się Bullet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 09:27, PJ_MW napisał:

Warto oddać Borderlands za edycję limitowaną Kane & Lynch 2: Dog Days?


Tylko jeśli Borderlands Ci się nie spodobał. K&L 2 jest grą jedynie poprawną, a czasami wręcz słabo. Odradzam wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie zastanawiam się nad kupnem jakiejś gry na ps3 i waham się między killzone 3 i crysis 2 waszym zdaniem która z nich jest lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem se 2 gry z extraklasyki, i muszę wybrać,którą sobie dać, a którą kumplowi. Gry które kupiłem to:
- The Chronicles of Riddick Assault on dark athena
- Alone in the Dark

Co dać sobie,a co kumplowi? Oczywiście,sobie chciałbym dać tą"lepszą produkcję" a mu tą "troszkę słabszą" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 18:20, sirufok napisał:

Więc daj kumplowi Alone in the Dark i problem z głowy, gdyż imo jest on "słabszą" produkcją
od w/w Riddicka.


A może jakieś rozwinięcie? Dlaczego jest "słabszą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 18:21, bobobo napisał:

A może jakieś rozwinięcie? Dlaczego jest "słabszą"


To możesz sprawdzić sam, czytając podsumowanie jakiejkolwiek recenzji tego tytułu. Ta gra jest zwyczajnie kiepska i niedopracowana, podobnie jak filmowa adaptacja pod tym samym tytułem, w sumie gorszego filmu na podstawie gry sobie nie przypominam. Taka mała dygresja.

Ale kto wie, może po przeczytaniu jakiegokolwiek materiału stwierdzisz, że akurat Tobie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steam jest oferta - 12,5 euro za Arcania: Gothic 4. Gothica i Risena bardzo lubię, ale ta gra(co widać już po demku) różni się od tych gier. Polecacie za taką cenę, czy lepiej poczekać aż JoWood odejdzie z branży(a ponoć znowu mu coś nie idzie) i gra będzie w CD-Action? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 20:08, barsum napisał:

Na Steam jest oferta - 12,5 euro za Arcania: Gothic 4. Gothica i Risena bardzo lubię,
ale ta gra(co widać już po demku) różni się od tych gier. Polecacie za taką cenę, czy
lepiej poczekać aż JoWood odejdzie z branży(a ponoć znowu mu coś nie idzie) i gra będzie
w CD-Action? :P


Zdecydowanie lepiej poczekać. No chyba, że wolisz bardzo uproszczonego Gothica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 13:58, Ecko09 napisał:

Co sądzicie o grze Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata?


Powiem tyle że dla fanów Piratów genialna, dla innych średniak. Stanowczo za krótka, ale daje sporo frajdy i za tę cenę która jest obecnie to spokojnie możesz się pokusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, w której wersji Crysisa (Crysis, czy Crysis Warhead) akcja dzieje się raczej w dzień. Tzn. otoczenie jest jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się