FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Mam dylemat którą grę wybrać bo pieniędzy wystarczy na tylko jedną a obie wydają mi się bardzo fajne;)
Battlefield 3 czy TESV:Skyrim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 14:44, Caridin napisał:

Mam dylemat którą grę wybrać bo pieniędzy wystarczy na tylko jedną a obie wydają mi się
bardzo fajne;)
Battlefield 3 czy TESV:Skyrim?


Hmm osobiście bym wolał battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 14:44, Caridin napisał:

Mam dylemat którą grę wybrać bo pieniędzy wystarczy na tylko jedną a obie wydają mi się
bardzo fajne;)
Battlefield 3 czy TESV:Skyrim?


Kolega wyżej za dużo nie pomógł, więc może ja się postaram.
B3 brałbym tylko i wyłącznie wtedy, gdy byłbym fanem grania w multi i coopa. Singiel, jak to na współczesnego fpsa przystało, jest krótki i raczej nie skłania do tego, żeby powtarzać go raz za razem. Prawdziwym atutem jest tu multi, więc jeśli w tym lubujesz to się nie zastanawiaj (no chyba, że masz zamiar kupić do tego celu MW3).
Co do Skyrima to wiadomo, jeśli podobały Ci się poprzednie gry Bethesdy to i z tej będziesz zadowolony. Jeśli tylko gra będzie taka jak na zapowiedziach, to może być kawał porządnego erpega. No ale wiadomo też, że gry od Bethesdy często są trochę niedorobione (sprawy techniczne i mechanika). Dlatego radziłbym z wyborem wstrzymać się do premiery tej drugiej. Wtedy poznasz opinię na temat Skyrima i jeśli nie będzie ci pasować to wybór pozostaje oczywisty.
No chyba że (jak już wspomniałem) zamierzasz kupić MW3, to wtedy na twoim miejscu brałbym raczej Skyrim. O ile oczywiście gra będzie tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 14:44, Caridin napisał:

Mam dylemat którą grę wybrać bo pieniędzy wystarczy na tylko jedną a obie wydają mi się
bardzo fajne;)
Battlefield 3 czy TESV:Skyrim?


Również polecałbym Ci Skyrima, ponieważ nawet jeśli lubujesz się w multi to chyba nie warto aż tyle wydawać tylko na to. Za tę cenę zdecydowanie lepiej zaopatrzyć się w rozbudowanego singla, który wystarczy Ci na wiele dni i możesz go przechodzić mnóstwo razy. Nawet byłbym skłonny polecić Ci pre-ordera, ale to już pozostawiam Tobie czy poczekasz na recenzje czy troche zaryzykujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wpadnę wam tutaj w rozmowę, ale tylko na chwilkę - nie przejmujcie się :) Postanowiłem. Przestanę być fanbojem Battlefielda i kupię CoD''a. No dobra. Hmm... Nie mogę wybrać. I tutaj chciałbym się zwrócić o pomoc do graczy, którzy grali w Call of Duty. Która część (MW, MW2 czy BO - tylko te wchodzą w grę) sprawi mi najwięcej radości, wciągnie na najdłużej. Ogólnie w Black Ops podobają mi się realia i wogóle cała gra jest wporzo. W Modern Warfare 2 wychwalany był single (chociaż myślę głównie o multi), ale besztano na brak serwerów dedykowanych. W Call of Duty 4 nie słyszałem złego słowa na nic, ale nie wiem ilu ludzi gra. Chodzi też o to, w której grze jest więcej broni, możliwości, map, graczy. Może trochę zagmatwałem więc proste pytanie: Które Call of Duty jest najlepsze i które mi polecacie na początek? Prosiłbym o wsparcie mnie w tym trudnym wyborze. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tutaj kierował się w stronę Black Ops. Multi sprawdzone, realia ci pasują, a do tego tryb zombie, który umila rozgrywkę między posiedzeniami na multi.
Co do liczebności graczy, to w każdą część, począwszy od MW, wciąż gra sporo osób. Tak więc nie masz się o co martwić w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 19:13, WeziWoo napisał:

Dobra. Wpadnę wam tutaj w rozmowę, ale tylko na chwilkę - nie przejmujcie się :) Postanowiłem.
Przestanę być fanbojem Battlefielda i kupię CoD''a. No dobra. Hmm... Nie mogę wybrać.
I tutaj chciałbym się zwrócić o pomoc do graczy, którzy grali w Call of Duty. Która część
(MW, MW2 czy BO - tylko te wchodzą w grę) sprawi mi najwięcej radości, wciągnie na najdłużej.
Ogólnie w Black Ops podobają mi się realia i wogóle cała gra jest wporzo. W Modern Warfare
2 wychwalany był single (chociaż myślę głównie o multi), ale besztano na brak serwerów
dedykowanych. W Call of Duty 4 nie słyszałem złego słowa na nic, ale nie wiem ilu ludzi
gra. Chodzi też o to, w której grze jest więcej broni, możliwości, map, graczy. Może
trochę zagmatwałem więc proste pytanie: Które Call of Duty jest najlepsze i które mi
polecacie na początek? Prosiłbym o wsparcie mnie w tym trudnym wyborze. Pozdrawiam serdecznie.



Według mnie najlepszy jest Cod 4 ale gra w niego coraz mniej ludzi, a MW 2 to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 12:57, Queven napisał:

Poleccie jakaś fajna gra z multi ale nie bedaca fpp:)


Mnie się bardzo podobało multi we Władcy Pierścieni: Podbój. Teraz dostaniesz tę grę za niską cenę, a bardzo cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:38, Orion napisał:

> Poleccie jakaś fajna gra z multi ale nie bedaca fpp:)

Mnie się bardzo podobało multi we Władcy Pierścieni: Podbój. Teraz dostaniesz tę grę
za niską cenę, a bardzo cieszy :)


Już chyba serwery wyłączyli. Więc pozostaje singiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 15:03, kryst90 napisał:

> > Poleccie jakaś fajna gra z multi ale nie bedaca fpp:)
>
> Mnie się bardzo podobało multi we Władcy Pierścieni: Podbój. Teraz dostaniesz tę
grę
> za niską cenę, a bardzo cieszy :)

Już chyba serwery wyłączyli. Więc pozostaje singiel.


No to szkoda, bo chętnie bym wrócił do tego, a bez multi to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 22:10, Harrolfo napisał:

Cześć,
Jakąś grę akcji/zręcznościówkę/samochodówkę do 30 zł na PC polecicie?
Wymagania nie stanowią problemu.


Racing Megapack polecam;] Grid, Dirt i Fuel w jednym pudełku za 3 dyszki według mnie jest dobrym interesem. A i gry są zacne (Grida do dziś uważam za najlepszą ścigałkę w jaką grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 22:18, Harrolfo napisał:

Fuel jakoś mnie nie ciągnie (quadopodobne pojazdy), wolałbym jakieś bardziej zręcznościowe
ścigałki.


A dwie pozostałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się