FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2013 o 18:55, Bithda napisał:

gierki podobne do Limbo szukam :P


W sensie, że taką smutną, mroczną, czy zręcznościówkę z logicznymi elemntami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 19:15, Orion napisał:

> gierki podobne do Limbo szukam :P

W sensie, że taką smutną, mroczną, czy zręcznościówkę z logicznymi elemntami?

To ona smutna była? Nawet słowa tam nie powiedzieli :D Chodzi o platformówkę z tym, co wymieniłeś. No i jak masz, to coś mrocznego i smutnego. Worl of Goo grałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma smutny nastrój i generalnie jak grałem, to miałem depreche :D W każdym bądź razie moją ulubioną grą tego typu jest Trine, z tym że nastrój jest całkowicie przeciwny do Limbo. Znajdziesz tam kolorową grafikę i baśniowy świat. Jeśli jednak uparłbyś się na coś mrocznego to Deadlight jest dorby, ale bardzo krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 19:40, Harrolfo napisał:

Escape Plan polecam.

Jak można to zdobyć? Wklepałem w google to mało informacji o samej grze jest, Dillinger wyskakuje przed tytułem (pewnie jakiś zespół):P
ps: lol to tylko na ps vite jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek zastanawia się nad:

- Tomb Raider (ograna tylko 1 część)
- Bioshock Infinite (brak dłuższego kontaktu z 1 częścią ;))
- Dead Island Riptide (kilka godzin w GOTY)
- Far Cry 3 (1 podobała mi się do mutantów, dwójka ograna w szerszym zakresie)
- Dishonored

Poproszę o coś więcej niż tylko wymienienie danego tytułu :) Z góry dzięki :)

EDIT: Inne propozycje również wskazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z tych gier w FC3, TR i Dishonored. Ostatniego dograłem kilku godzin, chwalą grę, ale mi się w ogóle nie podoba. Przestarzała strasznie grafika, fabuła mnie nie wciągnęła, rozwiązania też, nie mój klimat.. Za to TR i FC3 to niesamowite gry. Otwarte światy (W TR potencjalnie, ale w piękny również sposób), wciągające i dynamiczne fabuły, dobrze zarysowani bohaterowie (Nieśmiała Lara, "Ludzki" bohater FC, którego reakcje pokrywają się czasami z naszymi), świetne rozwiązania (rozwój ekwipunku Lary jest, jak dla mnie, strasznie standardowy, za to drzewka w FC3 podobają mi się nieziemsko), graficznie są boskie.. Jeśli chcesz strzelanki w najlepszym możliwym wydaniu z dynamiczną fabułą, Vaasem i dwoma wyspami- bierz FC. Jeśli szukasz świetnej, dynamicznej i długiej jak na szybkość akcji grę- bierz Larę:) Nic nie tracisz, jeśli weźmiesz obie poza kasą- bo wrażenia są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock- Mega fabuła, mega zakończenie które powinno wgnieść Cię w fotel :), super klimat lat 60/70, no co tu można powiedzieć gra jest mega za...ista ;]. Przeszedłem ją całą i dla mnie zakończenie tej gry wskakuje na pierwsze miejsce w rankingu endingów gier :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy właściwy temat ale chyba moje pytanie tu pasuje.
Poszukuję jakiejś intensywnej gry pokroju GTA- czytaj otwarty świat, duże miasto, auta itp...
Saints row, sleeping dogs, Mafia II odpada... wszystkie ograne... Jakieś tytuły przychodzą Wam do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 19:48, Harrolfo napisał:

Just Cause 2
Total Overdose


hmm a coś więcej? :) bo tych tytułów nie wymieniłem, ale również mam je za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 19:56, Harrolfo napisał:

Mercenaries 2?
Na PC?


też odpada z wyżej wymienionego powodu:) powinienem był bardziej się zastanowić zanim napisałem posta...

a chodzi mi głównie na PC, ale jak jest jakaś ciekawa opcja na PS3 to też nie pogardzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, wspomniany Gun albo Red Dead Redemption.
Co dalej: może któraś gra z serii Assassin''s Creed, The Saboteur, Dead Island (aczkolwiek tu już jest FPP), Brutal Legend, Darksidersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc w taki czy inny sposób zastanawiałem się nad każdą z wymienionych przez Ciebie gier. Jedynie jedną z nich mam - Dishonored. Jeden z lepszych preorderowych zakupów ubiegłego roku :) Od ręki polecam.
Grafika jest imho mocniejszą stroną tej gry - głównie ze względu na dosyć ciekawy design, odbiegający od efekciarstwa "hitów" typu Crysis, a jednocześnie tworzy w ten sposób fantastycznie udany klimat. Fabuła całkiem ciekawa. Rozgrywka za to jest po prostu fantastyczna. Must have - jeden z nielicznych w ostatnich miesiącach :)

Z reszty gier o których piszesz - miałem okazję u kumpla pograć ze 20-30 minut w FC3. Wrażenia - dla mnie idiotyczny sandbox, ze wszelkimi z tego płynącymi wadami. Jeśli jednak lubisz ten typ gier - powinna Ci się spodobać.
Resztę odrzuciłem - popatrzyłem na youtube, poczytałem - i doszedłem do wniosku, że jeśli w ogóle je kupię, to tylko w jakiejś steamowej promocji po 5€/sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiejś ciekawej gry typu point&click. Mam już na swoim koncie Syberię 1 i 2, The Longest Journey i Dreamfall i Paradise. Słyszałem o Sinking Island, ktoś zna cośjeszcze godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 09:08, Mysurek napisał:

Witam, szukam jakiejś ciekawej gry typu point&click. Mam już na swoim koncie Syberię
1 i 2, The Longest Journey i Dreamfall i Paradise. Słyszałem o Sinking Island, ktoś zna
cośjeszcze godnego polecenia?


Seria Broken Sword?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się