FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Keye i Inexus nie mają niestety. Muve tylko pudełko ma z tego co widziałem. Trochę inaczej, orientuje się ktoś czy można kupić klucz tak żeby grać już dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się? Premiery nie było jeszcze (pod koniec listopada będzie). Dostęp do wczesnych wersji mają ci co zrzucili się kiedy SMS zbierali kasę a''la Kickstarter. Ci co nie chcieli zaryzykować muszą czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest, ale mało grałem w tegoroczne gry. Nic nie było w stanie przykuć mojej uwagi na dłużej... W co warto zagrać z tegorocznych gier? Mówię tu tylko o grach ''pełnowymiarowych" i pecetowych, (indie mnie nie interesują). Tak sobie myślałem i tylko Wolfenstein wpadł mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność przypadkowa:

1. South Park: Kijek Prawdy - jeżeli lubisz ten serial i szukasz w grach humoru, dodatkowo nie przeszkadzają Cię ubogie opcje RPG-owe, a lubisz taktyczną formę walk, to jest to dobra propozycja. Gra nie jest wybitna, ale ja bawiłem się świetnie.
2. Wolfenstein: The New Order - chociażby warto dla samego strzelania, które daje ogromnego kopa i czuć każdy strzał.
3. Watch_Dogs - jeżeli lubisz sandboxy, to nie możesz pominąć tej gry. Była krytykowana, zresztą słusznie, ale nadal to kwał świetnego gameplaya, który nudzi się dopiero pod koniec gry (czyli gdzieś tak circa po 25-30 h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 17:41, Kraju napisał:

Kolejność przypadkowa:

1. South Park: Kijek Prawdy - jeżeli lubisz ten serial i szukasz w grach humoru, dodatkowo
nie przeszkadzają Cię ubogie opcje RPG-owe, a lubisz taktyczną formę walk, to jest to
dobra propozycja. Gra nie jest wybitna, ale ja bawiłem się świetnie.

Oglądałem parę filmików i uśmiałem się. Możej nie głupie.,

Dnia 27.09.2014 o 17:41, Kraju napisał:

3. Watch_Dogs - jeżeli lubisz sandboxy, to nie możesz pominąć tej gry. Była krytykowana,
zresztą słusznie, ale nadal to kwał świetnego gameplaya, który nudzi się dopiero pod
koniec gry (czyli gdzieś tak circa po 25-30 h).

A ta gra mnie nie rusza. Zapowiedzi były mega, ale jakoś ta gra poza głównym wątkiem nie ma nic interesującego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 17:47, Kirabaxior napisał:

A ta gra mnie nie rusza. Zapowiedzi były mega, ale jakoś ta gra poza głównym wątkiem
nie ma nic interesującego dla mnie.


Też mi sie tak wydawało, a teraz czekam na cenę fabularnego DLC, bo chce go kupić. Ta gra naprawdę wciąga swoim światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe. Mnie do Wolfa, cholerka, ciągnie, bo szukam oldskulowego FPSa ze świetnym modelem strzelania, do którego się chce wracać. A wiem, że znajdę to w Wolfie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam RPG, które zagwarantuje mi:
-wciągającą historię
-ciekawy świat
-ciekawe postacie i dialogi
-coś niebanalnego co zapadnie w pamięć

Ograne mam Dragon Age 1 i 2, Morrowinda, Skyrima, Gothica 1, Risen 1 i 2, Wiedźminy, Two Worlds 1 i 2, Jade Empire, Fable, trylogię Mass Effect, Arcanum... to chyba te z najważniejszych.

Jak widzicie brakuje klasyków takich jak Baldur''s Gate czy Torment, ale na chwilę obecną odstrasza mnie trochę ich czas rozgrywki i multum tekstu do przeczytania. Zastanawiam się czy nie kontynuować przygody z Gothiciem, bo przeszedłem tylko jedynkę, ale chciałbym też poznać inne propozycje. Liczę na Waszą pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Gothic 2 i 3. Należy też nadrobić Fallouty, skoro BG odpadają to zacznij od 3 i New Vegas. Dołożyłbym jeszcze Drakensanga, gra trudna do pokochania, ale ma w sobie to coś. No i oczywiście KotoRy i Deus Ex należy nadrobić :) Zastanowiłbym się też nad Amalurem. Gra wyśmienita, ale bliżej jej do gry akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to przychodzi mi do głowy

- Star Wars: Knights of the Olrd Republic 1 i 2 - Nawet jak nie lubisz Gwiezdnych Wojen to naprawdę warto przejść przynajmniej jedynkę, bo jest to jeden z lepszych RPGów w historii.
- Fallouty
- Jeśli nie straszna Ci dosyć przestarzała grafika/mechanika to naprawdę zagrać w oryginalnego Deus Exa, a jeśli wolisz coś nowszego to Deus Ex Human Revolution też jest bardzo dobry.
- Ciekawa, dosyć zapomnianą pozycją jest też Vampire The Masquerade: Bloodlines. Naprawdę świetna, - niedoceniona gra.
- Zawsze pozostają jeszcze inne oldschoolowe rpgi - NWN 1 i 2 (jeśli odstrasza Cię duża ilość tekstu to bierz 2, polski dubbing i mało do czytania. Przy 2 polecam dodatek Maska Zdrajcy, bo fabularnie jest niesamowity), Icewind Dale 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam gier w temacie Śródziemia. Grałam w już Wojnę na Północy. Seria LEGO nie przypadła mi do gustu. Chętnie pograłabym w coś z głównymi bohaterami LoTR, bo w WoP było to tylko lekko zaznaczone. Gry tylko na PC. RPG. Szukałam w googlach, ale jakoś nie mogę znaleźć niczego konkretnego po za konsolowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w "Powrót Króla". Całkiem niezła kinówka, grało się w to przyjemnie, przynajmniej te 11 lat temu. Jest również na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 12:28, Kraju napisał:

Zagraj w "Powrót Króla". Całkiem niezła kinówka, grało się w to przyjemnie, przynajmniej
te 11 lat temu. Jest również na PC.


dzięki, fajnie wygląda na pierwszy rzut oka, ale da się to gdzieś kupić cyfrowo? czy zostaje tylko allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 12:38, Polinka198 napisał:

dzięki, fajnie wygląda na pierwszy rzut oka, ale da się to gdzieś kupić cyfrowo? czy
zostaje tylko allegro?


To gra sprzed rewolucją cyfrową, więc nie da się nigdie tego dostać. Pozostaje tylko Allegro, a i tak nie jestem pewny czy tam znajdziesz. Ta gra raczej nie była u nas zbyt popularna, tym bardziej na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się