FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 21:33, Meykan napisał:

Ja mam pytanie.
Co lepiej kupić Gears of War czy Lost Planet? Słyszałem że te 2 gry są podobne.


Lepiej Gears of war mimo że droższy.
Ja sam nie wiem co kupić. CoD4 czy GoW z taką grafiką jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:47, kedzior141 napisał:

Ja sam nie wiem co kupić. CoD4 czy GoW z taką grafiką jak wyżej.

Nie grałem w GoW. Pewnie fajne ale powiem Ci że CoD4 powala na kolana dynamiką. Gra jest niesamowita pełna smaczków a poza tym to bardzo dynamiczna gra gdzie po każdej misji wycierasz gryzonia z potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:47, kedzior141 napisał:

> Ja mam pytanie.
> Co lepiej kupić Gears of War czy Lost Planet? Słyszałem że te 2 gry są podobne.

Lepiej Gears of war mimo że droższy.
Ja sam nie wiem co kupić. CoD4 czy GoW z taką grafiką jak wyżej.


Odpowiedz sobie na pytanie:
Wolisz klimaty survival-horror sci-fi gre z elementami taktycznymi (w sensie że taktyczny shooter) czy może w normalnych realiach CoD 4?

Jeśli chodzi o multi to zdecydownie CoD 4 będzie lepszy. Natomiast kampania single to już przewaga GoW (w CoDzie zła nie jest ale krótka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Meykan
GoW nie zawiedziesz sie

kedzior141
bierz GoW''a nie zawiedziesz sie najlepiej jak masz jeszcze pada i sluchawki 5.1 to satysfacja 120%
a tak to tylko 101% satysfakcji gwarantowanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:33, Meykan napisał:

Ja mam pytanie.
Co lepiej kupić Gears of War czy Lost Planet? Słyszałem że te 2 gry są podobne.


Właśnie przed chwilą przeszedłem GoW na Casualu (jutro biorę się za Hardcore ), i mówię Ci, doskonała przygoda!
Po walce z Raamem czułem taką satysfakcję, chyba jeszcze większą, niż po przejściu Halo 3 :) A co do Lost Planet ... gra również ciekawa, jednak to zależy kto co lubi. Jak już ktoś wspomniał GoW ma elementy survival-horroru, dlatego nie zdziw się, że po otwarciu drzwi od toalety zobaczysz wiszące urwane nogi na łańcuchach a wszystko to ozdobione ostrą nutą :) Można dostać dreszczyka. Czyli sumując ... GoW to must-have każdego xbox''owca ! A Lost Planet ... powiedzmy, że to dobra gierka, którą warto po prostu przejść. (Wiadomo, że w Lost Planet został najładniej przedstawiony śnieg w historii gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:33, Meykan napisał:

Ja mam pytanie.
Co lepiej kupić Gears of War czy Lost Planet? Słyszałem że te 2 gry są podobne.


polecam ci Gears of War
ja podobnie jak arekskate gram na casualu,ale pozostal mi tylko do zabicia Ramm,polecam ci tę gierke,poprostu wymiata,grywalnosc bardzo dobra,fabula bardzo dobra,gra ma u mnie 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kupił bym Gears of War napewno, ale niewiem czy jest sens dla takiej grafiki jak u mnie. Co o tym myślicie?
Ja właściwie kupuję tylko dla single bo net 56kb/s nie jest do gry:/.
W single zdecydowanie GoW. Tak więc Gears of war czy Call of duty4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla samego singla to ciężko... w CoD intensywny, nawet parę razy można przejść, ale krótki :/ w GoW dłuższy, bardziej wymagający, filmowy... sam nie wiem. wziąłbym CoD 4, ale być może to zły wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:26, kedzior141 napisał:

Ja właśnie jestem bardziej za GoW ale niewiem czy jest sens kupywać dla takiej grafiki jak
tutaj na obrazku:


po 1. to UT3 nie GoW, po 2. nie jest taka tragiczna. poza tym, jakiego tam nie masz kompa GoW i CoD będą wyglądały bardzo podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:16, kedzior141 napisał:

No kupił bym Gears of War napewno, ale niewiem czy jest sens dla takiej grafiki jak u mnie.
Co o tym myślicie?
Ja właściwie kupuję tylko dla single bo net 56kb/s nie jest do gry:/.
W single zdecydowanie GoW. Tak więc Gears of war czy Call of duty4?


Proponuje Ci GoW jest bardziej grywalne dłuższe a CoD ma za dużo skrypów moim zdaniem i wydaje mi sie że po dłuższym graniu staje się liniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:44, kedzior141 napisał:

Po 1. Ut3 jest na tym samym silniku co GoW po 2. CoD4 wygląda lepiej.
Ale może zdecyduje się mimo grafiki na GoW.


silnik silnikiem ale gry wyglądają inaczej. grałem w obie to wiem na czym polega różnica i grałem również w CoD 4 i nie powiem żeby miał lepszą grafikę niż GoW. wybieraj co chcesz, ja już więcej chyba nie pomogę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jakąś dobrą grę akcji, myślę nad Crysisem albo Gears of War; nie mogę się zdecydować; mój komp nie jest za dobry, ale pociągnął demo Crysisa na trochę większych niż średnie ustawienia z całkiem niezłą rozdzielczością. Chodzi mi o możliwie długą i dobrą zabawę ;) Co byście poradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:46, PatrolPatryk napisał:

Mam zamiar kupić jakąś dobrą grę akcji, myślę nad Crysisem albo Gears of War; nie mogę się
zdecydować; mój komp nie jest za dobry, ale pociągnął demo Crysisa na trochę większych niż
średnie ustawienia z całkiem niezłą rozdzielczością. Chodzi mi o możliwie długą i dobrą zabawę
;) Co byście poradzili?

Orange Box :-) A z podanych wybrałbym GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:46, PatrolPatryk napisał:

Mam zamiar kupić jakąś dobrą grę akcji, myślę nad Crysisem albo Gears of War; nie mogę się
zdecydować; mój komp nie jest za dobry, ale pociągnął demo Crysisa na trochę większych niż
średnie ustawienia z całkiem niezłą rozdzielczością. Chodzi mi o możliwie długą i dobrą zabawę
;) Co byście poradzili?

crysis jest świetny, a w gow niegrałem, ale mogę ci jeszcze polecić cod4 które w multi wymiata... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co byście radzili kupić chodzi mi o taka tania gre ty Extra Klasyka bo ostatnio dostalem 2 nowosci i chcialbym tez w dobra klasyka pograc:) najbardziej lubie gry akcji i RPG typu gothic ale jak juz akcja to z niezla grafa i ciekawa fabula no ewentualnie strategie ale musi byc naprawde dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się