FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 02:19, Domek napisał:

No i idąc m.in. za Waszymi radami, kupiłem Assassin''s Creeda... Czy było warto?

...

Hm, godzina dodania tego posta powinna być dostateczną odpowiedzią. :D


Było warto, gra jest świetna. Teraz czas abyś zebrał kasę na Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:39, Asthariel napisał:

W styczniu chyba sobie kupie Spellforce 2 + dodatek , lub antologię Dawn of War. Co polecacie?

Wszystko zależy od tego jaki gatunek wolisz,jeśli RPG to bierz SF chociaż jest to połączenie RTSa z RPGiem,no a jeśli wolisz RTSy to bierz DoW.Ja osobiście mam SF i bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:39, Asthariel napisał:

W styczniu chyba sobie kupie Spellforce 2 + dodatek , lub antologię Dawn of War. Co polecacie?


Mnie bardziej przypadł do gustu Dawn of War, obecnie to moja ulubiona strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam SpellForce ZE z Gazety W. i na początku wydawało mi sie ze faaajnie
i wogle skonczyłem tutrioal ( tak to sie pisze ? ) , pierwsza misja ide sobie ide i tu znowu
mam baze budowac i juz wysiadłem... jakos mnie to nie zakreciło , w innych strategiach
jakos nie miałem tego problemu a tutaj mnie to nuuuudziłoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:20, Maciej1992 napisał:

Warhammer dawn of war i z dodatkiem opłaca się kupić


to jest pytanie czy stwierdzenie? ale tak, warto. piekielnie warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:20, Maciej1992 napisał:

Warhammer dawn of war i z dodatkiem opłaca się kupić

Lepiej poczekaj do stycznia - wtedy masz DoWa z dwoma dodatkami w Platynowej kolekcji, a więc stosunek cena/jakość na niebywale wysokim poziomie, bardzo dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:48, Voythaz napisał:

Zastanawiam się nad zakupem "Guild Wars". Wybrać podstawkę, czy któryś z dodatków?


Na sam początek przygody z Guild Wars proponuję podstawkę. W przeciwieństwie do kampanii Factions i Nightfall zawiera samouczek pozwalający nowicjuszom poznać zasady gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 09:28, pan m. napisał:

Ok,TDU zamówiłem,mam jeszcze jedno pytanie.Czy gra jest już spatchowana patchem 1.66A?(TopSeller)


Gra nie jest spatchowana, wiem bo nie dawno kupiłem. Jest w wersji 1.45 czy jakos tak :P Ściągnij sobie patcha ze strony gram.pl bo na multi zbytnio sobie nie pograsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:48, Voythaz napisał:

Zastanawiam się nad zakupem "Guild Wars". Wybrać podstawkę, czy któryś z dodatków?


Jeżeli chcesz poznać wszystkie podstawy itd. to kup podstawkę, ale nic nie stoi na przeszkodzie kupić wpierw któryś z dodatków, bo w innych częściach są też samouczki tyle że nie tak rozbudowane jak w podstawce. Jeżeli lubisz japońskie klimaty kup Factions, w Nightfalla nie grałem więc się zbytnio nie wypowiem, a jeżeli wciągniesz się w świat z podstawki to kup sobie Eye of the North bo dodaje nowe fajne tereny w Tyrii (świecie z podstawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się