FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 16:22, Wintesun napisał:

> Czy mogłby mi ktoś podać nazwe jakiegoś jrpg na pc?(oprócz final fantasy)

Breath of Fire 4, Grandia 2 , Phantasy Star, Ragnarok online (MMORPG)



wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić jakąś grę na PS2, w miarę tanią i z opcją gry w dwóch graczy... Najlepiej jakby była to jakaś bijatyka chodzona/gra akcji. Jak coś to Tekkeny o Soul Calibury mam. ;) To co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:42, Qbasmok007 napisał:

Mam dylemat który nie pozwala mi normalnie funkcjonować ...
Otóż problem polega na tym, że nie wiem jaką grę mam wybrać ...
GTA 4 albo Age of Conan ....
Proszę o uzasadnienie i wyszczególnienie plusów jaki i minusów.


GTA IV bez dwóch zdań. :) Piękna gra... Rozbudowana, ciekawa, dopracowana, dość długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:42, Qbasmok007 napisał:

Mam dylemat który nie pozwala mi normalnie funkcjonować ...
Otóż problem polega na tym, że nie wiem jaką grę mam wybrać ...
GTA 4 albo Age of Conan ....
Proszę o uzasadnienie i wyszczególnienie plusów jaki i minusów.

To całkiem różne gry. Ja mam GTA, już ukończyłem i byłem pod wrażeniem, ale teraz gierka już leży na półce i się kurzy. Age of Conan to mmo, trzeba płacić abonament, ale za to gra jest chyba bardziej wciągająca i na nieporównanie bardziej długi czas niż GTA. Zależy co wolisz, grę internetową massive multiplay czy taką, która ma świetny singiel.
Aha i zwróć uwagę na to że to są kompletnie inne klimaty. Zastanów się który bardziej ci leży. Nowy Jork i życie kryminalisty czy świat Conana, magia i barbarzyńskie siekanie stworów z innymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:42, Qbasmok007 napisał:

Mam dylemat który nie pozwala mi normalnie funkcjonować ...
Otóż problem polega na tym, że nie wiem jaką grę mam wybrać ...
GTA 4 albo Age of Conan ....
Proszę o uzasadnienie i wyszczególnienie plusów jaki i minusów.


Podałeś 2 zupełnie inne gry ale ja bym brał GTA 4 ponieważ Age of Conan ma jeden wielki minus abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Zastanów się który bardziej

Dnia 28.06.2008 o 16:38, Konował napisał:

ci leży. Nowy Jork i życie kryminalisty czy świat Conana, magia i barbarzyńskie siekanie
stworów z innymi ludźmi.


Właśnie oby dwa gatunki gier kocham, dlatego mam dylemat. Na początku sprawa była jasna GTA 4, ale teraz jak obejrzałem, poczytałem o AoC to sprawa się komplikuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:10, Qbasmok007 napisał:

Właśnie oby dwa gatunki gier kocham, dlatego mam dylemat. Na początku sprawa była jasna
GTA 4, ale teraz jak obejrzałem, poczytałem o AoC to sprawa się komplikuje ...

No to faktycznie ciężka decyzja...hm, bo ja wiem...rzuć monetą? ;P
Wydaje mi się że nie będziesz żałował, obojętnie jaką z tych dwóch gier wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 16:28, Chaotizz napisał:

Chciałbym zakupić jakąś grę na PS2, w miarę tanią i z opcją gry w dwóch graczy... Najlepiej
jakby była to jakaś bijatyka chodzona/gra akcji. Jak coś to Tekkeny o Soul Calibury mam.
;) To co radzicie?


Ja polecam Ci grę The Bouncer. Jest to właśnie bijatyka chodzona z dobrą fabułą i fizyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fajnego FPS''a na PC najlepiej żeby nie miał wygórowanych wymagań i był dość przystępny. Nie musi to być nowa gra. Nie chcę Call of Duty ani Medal of Honor, bo mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:27, deif33 napisał:

Szukam jakiegoś fajnego FPS''a na PC najlepiej żeby nie miał wygórowanych wymagań i był
dość przystępny. Nie musi to być nowa gra. Nie chcę Call of Duty ani Medal of Honor,
bo mam. :)


Może Clive Bakers Jericho ? Fps z elementami horroru. Albo Condemned Criminal Orgins, też fps/horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R jest bardzo fajny, klimat rewelacyjny, ale z tego co się orientuję, to wymagania też ma niezłe (przynajmniej dopóki się go nie zaktualizuje. Mnie bardzo podobał się Max Payne, choć gra jest liniowa. Także Bioshock ma świetny klimat - podwodne miasto Rapture zadziwia swoim rozmachem i muzyka jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 19:41, xadras95 napisał:

co wybrac Jade Empire czy FEAR?


Zależy co lubisz...Jade Empire to rpg,natomiast Fear to fps z elemaentami horroru.Ale jeśli miałbym ci poradzic która z tych gier jest lepsza to dla mnie lepsze jest Jade Empire-ze względu na naprawde ciekawą fabułe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 19:41, xadras95 napisał:

co wybrac Jade Empire czy FEAR?


Ja tam prywatnie uwielbiam Jade, bo F.E.A.R. jest dość jednorazową grą - kiedy już się wystraszysz wszystkiego i poznasz zawiłości fabułki, drugi raz robi się dość nudny... Choć ten pierwszy raz to niewątpliwie świetna przygoda :) przechodzi się tę grę "na raz" bo nie można się doczekać co dalej, przymykając oczy nawet na straszną ubogość lokalizacji i przeciwników. No i walki przez pewien czas są naprawdę pasjonujące.

Jade zaś ma interesującą fabułę, wciąż dobrą oprawę audiovideo, ciekawy gameplay i bardzo...eem... inny klimacik. Ja ją przeszedłem dwa razy, raz "na dobrego" i raz "na złego" i się dobrze bawiłem. Z tym że ja jestem maniakiem Orientu, a właśnie sporo osób marudzi na Jade, gdyż nie chwytają tej specyficznej atmosfery chińskiej mitologii. Plus rzucają się w oczy pewne dłużyzny, gdy - ale to cecha wielu RPGów - trzeba sobie pobiegać po dzielni "przynieś ponieś pozamiataj" i to też wiele osób odrzuciło.

Więc powiem tak: osobiście zachęcam do JE, zaś patrząc na ogólne oceny i odbiór doradzam bardziej F.E.A.R.a. Niemniej, have fun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 19:41, xadras95 napisał:

co wybrac Jade Empire czy FEAR?


F.E.A.R to gra dla ludzi o mocnych nerwach, sceny dziejące się na ekranie monitora nie należą do spokojnych, gra ma mroczny klimat Horroru. A co do Jade Empire to polecam bo ma interesującą fabułę i różne style walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 19:41, xadras95 napisał:

co wybrac Jade Empire czy FEAR?


Osobiście polecam Jade Empire. Fabuła jest wciągająca, a i grafika także daje rade. :P Poza tym gdy skończy się gre można ją przejść na wyższym poziomie trudności. Można także poznawać różne style walki i inych ciekawych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się