FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 18:37, kedzior141 napisał:

A ja mam pytanie co waszym zdaniem najlepiej kupic z tych gier: Fable zapomniane opowieści,
devil mac cry 3, scarface, a moze sami zaproponujecie jakas gre do 50zł?:



A lubisz gry FPS ? jak tak to może Fear''a jest w TS zmieści się w 50 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:37, kedzior141 napisał:

A ja mam pytanie co waszym zdaniem najlepiej kupic z tych gier: Fable zapomniane opowieści,
devil mac cry 3, scarface, a moze sami zaproponujecie jakas gre do 50zł?:

Fable jest krotki i szybko sie nudzi, DMC3 w wersji pecetowej zostal tragicznie skonwertowany, Scarface''a nie znam za dobrze, wyzsza klasa srednia wg recenzji. Jesli masz Medievala 2, to dodatek Krolestwa jest idealnym wyborem. Za niecale 40 zl mozesz kupic kolekcjonerska edycje Obliviona na Allegro, od uzytkownika Cenega_Polska :) Polecam rowniez Test Drive Unlimited, Hearts of Iron 2 z KK i Sacred Zlota Edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:40, SHARP1990 napisał:

> A ja mam pytanie co waszym zdaniem najlepiej kupic z tych gier: Fable zapomniane opowieści,

> devil mac cry 3, scarface, a moze sami zaproponujecie jakas gre do 50zł?:


A lubisz gry FPS ? jak tak to może Fear''a jest w TS zmieści się w 50 PLN.


Nawet lubię, Fear wchodzi w gre.) a jakies inne propozycje? właściwie nie lubie tylko rts-ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:41, Quatre napisał:

> A ja mam pytanie co waszym zdaniem najlepiej kupic z tych gier: Fable zapomniane opowieści,

> devil mac cry 3, scarface, a moze sami zaproponujecie jakas gre do 50zł?:
Fable jest krotki i szybko sie nudzi, DMC3 w wersji pecetowej zostal tragicznie skonwertowany,
Scarface''a nie znam za dobrze, wyzsza klasa srednia wg recenzji. Jesli masz Medievala 2, to
dodatek Krolestwa jest idealnym wyborem. Za niecale 40 zl mozesz kupic kolekcjonerska edycje
Obliviona na Allegro, od uzytkownika Cenega_Polska :) Polecam rowniez Test Drive Unlimited,
Hearts of Iron 2 z KK i Sacred Zlota Edycja.


Nie lubie rts-ow ani strategii, na TDU mam za słaby komputer niesety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:42, kedzior141 napisał:

> > A ja mam pytanie co waszym zdaniem najlepiej kupic z tych gier: Fable zapomniane
opowieści,
>
> > devil mac cry 3, scarface, a moze sami zaproponujecie jakas gre do 50zł?:
>
>
> A lubisz gry FPS ? jak tak to może Fear''a jest w TS zmieści się w 50 PLN.

Nawet lubię, Fear wchodzi w gre.) a jakies inne propozycje? właściwie nie lubie tylko rts-ow



Polecił bym ci też FSW lub FSWTH, gra jest naprawdę super. najlepiej jakbyś się sam o tym przekonał zagrają w demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:47, SHARP1990 napisał:

> > > A ja mam pytanie co waszym zdaniem najlepiej kupic z tych gier: Fable zapomniane

> opowieści,
> >
> > > devil mac cry 3, scarface, a moze sami zaproponujecie jakas gre do 50zł?:

> >
> >
> > A lubisz gry FPS ? jak tak to może Fear''a jest w TS zmieści się w 50 PLN.
>
> Nawet lubię, Fear wchodzi w gre.) a jakies inne propozycje? właściwie nie lubie tylko
rts-ow


Polecił bym ci też FSW lub FSWTH, gra jest naprawdę super. najlepiej jakbyś się sam o tym przekonał
zagrają w demo :)


slyszlem ze za duzo ww niej taktyki a za mało akcji. Co o tym myslisz? A może swat4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:44, kedzior141 napisał:

Nie lubie rts-ow ani strategii, na TDU mam za słaby komputer niesety.

No to moze Mafia, gra ma juz swoje lata, wiec nie wymaga mocnego kompa. Albo Syberia ZE, jesli lubisz przygodowki.

Full Spectrum Warriora nie polecam kupowac bez wczesniejszego przetestowania go w dzialaniu, poniewaz to gra bardzo inna od innych, mozna ja albo pokochac, albo znienawidzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:50, kedzior141 napisał:

> > > > A ja mam pytanie co waszym zdaniem najlepiej kupic z tych gier: Fable zapomniane

>
> > opowieści,
> > >
> > > > devil mac cry 3, scarface, a moze sami zaproponujecie jakas gre do 50zł?:

>
> > >
> > >
> > > A lubisz gry FPS ? jak tak to może Fear''a jest w TS zmieści się w 50 PLN.

> >
> > Nawet lubię, Fear wchodzi w gre.) a jakies inne propozycje? właściwie nie lubie tylko

> rts-ow
>
>
> Polecił bym ci też FSW lub FSWTH, gra jest naprawdę super. najlepiej jakbyś się sam o
tym przekonał
> zagrają w demo :)

slyszlem ze za duzo ww niej taktyki a za mało akcji. Co o tym myslisz? A może swat4?


Moim zdaniem jest i dużo taktyki i akcji mi to akurat się podoba, co do SWAT''a4 to też bardzo polecam grałem w niego długo bo mam też dodatek, który jest również b. dobry, a poza tym jest też b. dobry trym multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:51, Quatre napisał:

> Nie lubie rts-ow ani strategii, na TDU mam za słaby komputer niesety.
No to moze Mafia, gra ma juz swoje lata, wiec nie wymaga mocnego kompa. Albo Syberia ZE, jesli
lubisz przygodowki.

Full Spectrum Warriora nie polecam kupowac bez wczesniejszego przetestowania go w dzialaniu,
poniewaz to gra bardzo inna od innych, mozna ja albo pokochac, albo znienawidzic :)


mafia podobno swietna gra wiec narazie stoi...na czele(?!XD) mojej listy(aaa...) Narazie mam 3gry do wyboru- mafia, fear, może swat4. właśnie czy ktoś grał w swat4? czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:55, kedzior141 napisał:

> > Nie lubie rts-ow ani strategii, na TDU mam za słaby komputer niesety.
> No to moze Mafia, gra ma juz swoje lata, wiec nie wymaga mocnego kompa. Albo Syberia ZE,
jesli
> lubisz przygodowki.
>
> Full Spectrum Warriora nie polecam kupowac bez wczesniejszego przetestowania go w dzialaniu,

> poniewaz to gra bardzo inna od innych, mozna ja albo pokochac, albo znienawidzic :)

mafia podobno swietna gra wiec narazie stoi...na czele(?!XD) mojej listy(aaa...) Narazie mam
3gry do wyboru- mafia, fear, może swat4. właśnie czy ktoś grał w swat4? czy warto?


no ja grałem xD i mówię że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:54, SHARP1990 napisał:

Moim zdaniem jest i dużo taktyki i akcji mi to akurat się podoba, co do SWAT''a4 to też bardzo
polecam grałem w niego długo bo mam też dodatek, który jest również b. dobry, a poza tym jest
też b. dobry trym multi :)


Sam juz niewiem:) Myślę że kupię mafię, swata4 albo feara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:00, kedzior141 napisał:

> Moim zdaniem jest i dużo taktyki i akcji mi to akurat się podoba, co do SWAT''a4 to też
bardzo
> polecam grałem w niego długo bo mam też dodatek, który jest również b. dobry, a poza tym
jest
> też b. dobry trym multi :)

Sam juz niewiem:) Myślę że kupię mafię, swata4 albo feara...



Mafia no dobra gra, ale moim zdaniem powinieneś wybrać coś z lepszą grafą itp. po prost coś nowszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:02, SHARP1990 napisał:



Mafia no dobra gra, ale moim zdaniem powinieneś wybrać coś z lepszą grafą itp. po prost coś
nowszego ;)


To już sam niewiemXD taki mam mętlik w głowie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:02, SHARP1990 napisał:

> > Moim zdaniem jest i dużo taktyki i akcji mi to akurat się podoba, co do SWAT''a4
to też
> bardzo
> > polecam grałem w niego długo bo mam też dodatek, który jest również b. dobry, a poza
tym
> jest
> > też b. dobry trym multi :)
>
> Sam juz niewiem:) Myślę że kupię mafię, swata4 albo feara...


Mafia no dobra gra, ale moim zdaniem powinieneś wybrać coś z lepszą grafą itp. po prost coś
nowszego ;)

W mafii grafika naprawdę się nie liczy...
kedzior141
A myslałeś o Just Cause lub GTA: Vice City?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:05, kedzior141 napisał:

>
>
> Mafia no dobra gra, ale moim zdaniem powinieneś wybrać coś z lepszą grafą itp. po prost
coś
> nowszego ;)

To już sam niewiemXD taki mam mętlik w głowie;P


Zagraj w DEMA tych gier i powinieneś wtedy już wszystko wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:05, Asthariel napisał:

> > > Moim zdaniem jest i dużo taktyki i akcji mi to akurat się podoba, co do SWAT''a4

> to też
> > bardzo
> > > polecam grałem w niego długo bo mam też dodatek, który jest również b. dobry,
a poza
> tym
> > jest
> > > też b. dobry trym multi :)
> >
> > Sam juz niewiem:) Myślę że kupię mafię, swata4 albo feara...
>
>
> Mafia no dobra gra, ale moim zdaniem powinieneś wybrać coś z lepszą grafą itp. po prost
coś
> nowszego ;)
W mafii grafika naprawdę się nie liczy...
kedzior141
A myslałeś o Just Cause lub GTA: Vice City?


W gta vice city juz dawno temu gralem i dobrze to wspominam;) a just cause...grałem w demo, i mi sie cięło... sma niewiem dlaczego, kompa mam dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:07, SHARP1990 napisał:

> >
> >
> > Mafia no dobra gra, ale moim zdaniem powinieneś wybrać coś z lepszą grafą itp. po
prost
> coś
> > nowszego ;)
>
> To już sam niewiemXD taki mam mętlik w głowie;P

Zagraj w DEMA tych gier i powinieneś wtedy już wszystko wiedzieć :)


Jutro sciagne i zagram w demo swat4 i zobacze czy mi sie spodoba: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się