FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 21:01, Mac Cry napisał:

Z Gothiciem 3 fakt, przesadziłem. Ale Obek pójdzie bez większego problemu. CoD 4 powinien też
nie najgorzej chodzić. Spróbuj może Fable lub Jade Empire.


Fable mam :) Ale Jade Empire nie :) Zobaczę też Obliviona, Lokiego i CoDa 4. Dzięki wszystkim za pomoc :) Jak co to będę jeszcze pytał bo kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:05, Daviochlebak napisał:

Fable mam :) Ale Jade Empire nie :) Zobaczę też Obliviona, Lokiego i CoDa 4. Dzięki wszystkim
za pomoc :) Jak co to będę jeszcze pytał bo kto pyta nie błądzi :)

Teraz w CDA będzie demko CoD 4 więc możesz przetestować. Jeśli lubisz coś jak Loki, to przetestuj Titan Quest, Sacred i oczywiście Diablo 2. Osobiście nie lubię takich gier. Cóż, pytaj pytaj, a na pewno nie zabłądzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ostatnio dylemat jako że jestem fanem różnego rodzaju ek wpadło mi w oko wydanie Wiedźmina, ale jak wiadomo nie ma dema aby sobie przetestować sobie jak będzie działać no i właśnie nie wiem czy warto wybulić kasę na te wydanie bo mam także na oku 2 inne gry a mianowicie HL 2 orange box oraz bioshocka który na moim złomie ładnie grał (max detale płynnie chodziło do momentu walk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Orange Box jest wart nabycia :) Zwłaszcza dla osoby, która nie miała styczności z HL2 :) Dla fanatyków oczywiście obowiązkowa pozycja to HL:Generacja :) mój 1 oryginał i chyba najlepszy :) Jak dobrze poszukacie, w sieci sklepów biedronka można znaleźć sagę Fallouta :P za 9,99 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja rozważam kupno wielu gier, w najbliższym czasie kupie tylko jedną i nie moge zdecydować którą. Pomożcie! :)
1. Crysis
2. Gears of War PC (o ile multi będzie bezpłatne)
3. Legend of Zelda: Phantom Hourglass (na Nintendo DS)
4. Wiedźmin (też się zastanawiam grubo, nie wiem czy dam rade przyjemnie grać na 1gb ramu, poza tym mam ochote na lekką i przyjemną grę, nie chce mieć loadingów co 5 sekund -_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:16, Konrad512 napisał:

Hej. Ja rozważam kupno wielu gier, w najbliższym czasie kupie tylko jedną i nie moge zdecydować
którą. Pomożcie! :)
1. Crysis
2. Gears of War PC (o ile multi będzie bezpłatne)
3. Legend of Zelda: Phantom Hourglass (na Nintendo DS)
4. Wiedźmin (też się zastanawiam grubo, nie wiem czy dam rade przyjemnie grać na 1gb ramu,
poza tym mam ochote na lekką i przyjemną grę, nie chce mieć loadingów co 5 sekund -_-)


Bez zastanowienia Wiedźmin :) Jeżeli masz ten 1Gb RAMu to właśnie przy wiedźminie liczyłbym na najpłynniejszą rozgrywkę. O zeldzie się nie wypowiadam gdyż w życiu nie miałem kontaktu z tą pozycją oraz praktycznie żadną inną na platformę różną od PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Crysis chodzi mi bardzo ładnie na średnich, wygląda przepięknie. Grałem już w dwie gry na unreal engine i chodzą mi płynnie na wysokich detalach. Zatem nie muszę się martwić o płynność gry :)
Zelda to świetny tytuł. Powinieneś pograć sobie w którąś część, polecam Ocarina of Time na N64, jedna z najlepszych gier stworzonych kiedykolwiek (jeżeli nie najlepsza).
Kwestia Wiedźmina wygląda tak- kupiłbym go bez zastanowienia gdyby nie kilka rzeczy. Po pierwsze- słyszałem o jakichś niewidzialnych ścianach :/ Po drugie- podobno loadingi są co chwile, nie chce mieć powtórki z Gothica 3, gdzie save ładował się 2 minuty, a samo sejwowanie nie krócej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze nie grałem w wiedźmina więc sobie nie dam ręki uciąć :) mogę polegać tylko na kumplu u którego widziałem grę i który sie w nią wręcz zachwyca. Oczywiście też trzeba wziąć pod uwagę upodobania, ja z kumplem jesteśmy fanami cRPG :) No i konfig kumpla: Sempron 2.8, 1Gb RAM, GF7600GT i średnio-wysokie detale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:27, Konrad512 napisał:

Grałem już w dwie gry
na unreal engine i chodzą mi płynnie na wysokich detalach.

Racja Gears of War będzie chodziło (kieruję się zapowiedzią) dosyć słabych komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje z forum Epic Games:

MINIMUM REQUIREMENTS
OS: Windows XP SP2 / Windows Vista
Processor: 2.0 GHz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent
RAM: 512MB
Hard Drive: 6.5GB
Video Card: DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent
Other: Supported videocards: nVidia GeForce 3 series or better, excluding GeForce 4MX model series, ATI Radeon9500 series or better, keyboard, mouse

RECOMMENDED REQUIREMENTS
OS: Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+
Online Multi-player: Broadband Internet Connection, Games for Windows -- LIVE Gold Subscription

Unreal Engine 3 jest bardzo dobrze zoptymalizowany, jeżeli masz dwuletni komputer to powinno ci chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie ArmA: Armed Assault PL i dodatek do niego na prawdę warto super gra :) najlepszy Multiplayer

jak co to wejdź na Gramsajt mój :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:12, Tomash20PL napisał:

Kup sobie ArmA: Armed Assault PL i dodatek do niego na prawdę warto super gra :) najlepszy
Multiplayer

jak co to wejdź na Gramsajt mój :) Pozdro


eee...jaki dodatek do ArmA? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj Twojego GSa i ściągnąłem demko ArmA z jednego z podanych linków. Cóż, do tej gry mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo ciekawa, a z drugiej to to samo co Operation Flashpoint, tylko że w ładniejszej grafice. Właściwie przy niskich detalach to wygląda jak OF, a przy wysokich mi ścina. Może jak ufunduje sobie nowego kompa, a ArmA znajdę na allegro w okazyjnej cenie to być może skuszę się, bo bardzo ciekawie się grało. Multi też jest zjadliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:29, Konrad512 napisał:

Informacje z forum Epic Games:

Dnia 30.10.2007 o 22:29, Konrad512 napisał:

Unreal Engine 3 jest bardzo dobrze zoptymalizowany, jeżeli masz dwuletni komputer to powinno
ci chodzić :)

Eee... sorka że nie pytam w odpowiednim temacie ale... czy to co napisałeś to są NAPRAWDE wymagania GoW? :D Znaczy, czy te minimalne są pewne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:18, Ecko09 napisał:

> Kup sobie ArmA: Armed Assault PL i dodatek do niego na prawdę warto super gra :) najlepszy

> Multiplayer
>
> jak co to wejdź na Gramsajt mój :) Pozdro

eee...jaki dodatek do ArmA? Oo


ArmA: Armed Assault
ArmA: Queen''s Gambit

ArmA 2: Armed Assault 2 Premiera 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:21, Tomash20PL napisał:

> > Kup sobie ArmA: Armed Assault PL i dodatek do niego na prawdę warto super gra :)
najlepszy
>
> > Multiplayer
> >
> > jak co to wejdź na Gramsajt mój :) Pozdro
>
> eee...jaki dodatek do ArmA? Oo

ArmA: Armed Assault
ArmA: Queen''s Gambit

ArmA 2: Armed Assault 2 Premiera 2008


o ArmA 2 wiem ,ale o tym dodaku QG to pierwsze słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się