Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2008 o 09:28, Vormulac napisał:

Dwa screenshoty z targów E3 w rozdzielczości 1920x1200.

Po pierwszym screnie widać, ze będą jacyś ludzie których nie będziemy musieli zabijać, ba nas nie atakują. Ciekawe czy miasteczko tak aby urozmaicić grę czy może będizemy w nim kupować naprzykład amunicję. Może też pojawi się więcej pojazdów do, których będizemy mogli wsiąść. Ogulnie na pewno kupię tą grę nawet jak mi bedzie chodziła na minimalnych czy średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zapowiada się super ale najbardziej drażni mnie kwestia wymagań sprzętowych, które mogą przewyszyć te z CRISISA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze screenshoty bardzo ładne , na pierwszym widać jakąś wioskę z tamtejszymi tubylcami , mam nadzieję że będzie to miłe urozmaicenie od strzelania i będzie można kupować tam amunicję i nową broń. Natomiast co do drugiego screenshota to nie obraził bym się jakby można było polatać takim samolocikiem , ale wiem że to nie możliwe. Niestety widać jak strasznie byle jak wykonane są szyby w tym pojeździe , trochę szkoda bo to taka brzydka rysa na przepięknej grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:58, X3330 napisał:

Ciekawe kiedy bedzie demo?

Nie będzie dema.
Kilka postów wyżej masz linki do informacji prasowej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:00, Gumiś2 napisał:

Crysis ma jak dla mnie ładniejszą grafikę. Dużo ładniejszą. Albo screeny jakieś dziwne.


No wlasnie mi sie tez tak wydaje ;) Byc moze gra bedzie sie lepiej prezentowala jak zobaczymy ja juz na swoich monitorach w calej okazalosci ale screeny to naprawde nic szczegolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 10:55, Gumiś2 napisał:

Wczoraj widziałem trailer na Hyperze, też taki... gorszy od Crysisa. Pożyjemy, zobaczymy.


Jak dla mnie gra jest dużo lepsza od Crysisa. Może głównie dlatego że pierwszy raz akcja rozgrywa się na czarnym lądzie. No nic premiera we wrześniu, a ja już zbieram na nią kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z Clintem Hocikingiem:
Nie ogłosiliśmy jeszcze ostatecznych wymagań sprzętowych. Oczywiście wersja, którą dzisiaj pokazywaliśmy nie jest jeszcze końcowym produktem. Sprzęt na którym ją uruchamialiśmy należy jednak do najmocniejszych na rynku. W obudowie mamy procesor Dual Core albo Quad Core, nie jestem nawet do końca pewien. Mamy tu również nowiuteńką kartę graficzną Nvidii. Chcemy jednak wstrzelić się w rodzinę kart 7900 tak, by bez problemu uruchamiały one grę. Oczywiście jeśli masz bardzo mocnego peceta to pograsz w najwyższych ustawieniach. Już teraz mówimy jednak, że posiadając sprzęt, który ma mniej więcej dwa lata powinieneś bez problemu móc uruchomić grę w średnich ustawieniach. Gra powinna działać u większości fanów elektronicznej rozrywki. Na pewno będzie dobrze zoptymalizowana pod kątem wielu różnych konfiguracji sprzętowych.

Oczywiście nie ma podanych wymagań ale i to wystarczy niektórym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 11:20, Get Down napisał:

Ja wymagań nie podałem:)


Ale wszyscy wiedzą patrząc po trailerach że będą bardzo wysokie. Oby tylko nie przebili wymaganiami Crysisa, bo mało kto w nią pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 11:03, Get Down napisał:

Na pewno będzie dobrze zoptymalizowana pod kątem wielu
różnych konfiguracji sprzętowych.



Nie wierze w to. Gry Ubisoftu zawsze mają wysokie wymagania, więc takie bajki to niech se wciskają komu innemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować