Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 21:55, xDeuSx napisał:

Od kilku dni jestem szczęśliwym( ? ) posiadaczem Far Cry''a 2. Muszę przyznać, że zaskoczyła
/ciach/
ale po tych wszystkich zapowiedziach i za te pieniądze oczekiwałem czegoś więcej.

to mamy podobne wrażenia, z tym, że mnie dodatkowo wnerwia to, że goście widzą przez przeszkody i trawę(i natyuralnie przez nie strzelają), że w nocy widzą jak za dnia a snajperzy to już w ogóle przeginają z zasięgiem.

EDIT
A niektórzy gracze mają jeszcze problem z nieotwierajacymi się drzwiami i przez solidarność mnie to też wkurza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 14.12.2008 o 21:55, xDeuSx napisał:


Tak czy inaczej zamierzam grać dalej, mam nadzieję, że fabuła nieco się rozkręci bo szkoda
mi wydanych pieniędzy. Jedno jest pewne, sprzedam grę jak tylko ją ukończę. Niestety,
ale po tych wszystkich zapowiedziach i za te pieniądze oczekiwałem czegoś więcej.


Nie zapominaj, że jest jeszcze multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest multiplayer, ale do tego z Call of Duty: Morden Warfare mu jednak "trochę" brakuje :P Jednak nie zaliczyłbym tego do wad tej gry, bo w końcu nie jest łatwo dorównać tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latwo to nie jest dorownac np. BF''owi, jesli idzie o sieciowe strzelanie. Mnie sie wydaje ze CoD byl tworzony raczej z mysla o emocjonujacym multi i jakos tak mam wrazenie, ze multi byl robiony tak "na dokladke", co nie zmienia faktu, ze zly nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Czy FarCry 2 wymaga rejestracji przez sieć, korzysta z DRM czy czegoś podobnego? Jestem jednych z niewielu "nieusieciowionych", więc nie chce kupić gry i odłożyć na półeczkę, bo wymaga rejestracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 12:18, Krieeg napisał:

Krótko: Czy FarCry 2 wymaga rejestracji przez sieć, korzysta z DRM czy czegoś podobnego?
Jestem jednych z niewielu "nieusieciowionych", więc nie chce kupić gry i odłożyć na półeczkę,
bo wymaga rejestracji:)

Tak wymaga.Wiec niestety niekupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 15:14, Crew 900 napisał:

Nie wiem co ten na górze pisze ale to nie prawda
Normalnie zainstalujesz grę i będzie ci działać , tylko nie pograsz w multi

nie wprowadzaj ludzi w błąd... na pudełku wyraźnie jest napisane, że w ciagu pierwszej instalacji wymagane jest połączenie z internetem w celu aktywacji gry... Ostatnio często Ci sie to zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:55, xDeuSx napisał:

Od kilku dni jestem szczęśliwym( ? ) posiadaczem Far Cry''a 2. Muszę przyznać, że zaskoczyła
mnie optymalizacja silnika, gra na wysokich detalach śmiga na moim nienowym już sprzęcie
najprawdę dobrze. Tak czy inaczej po wstępnej fali ochów i achów zacząłem dostrzegać
wady tej gry. Stosunkowo szybko, bo ukończyłem zaledwie 12%.

Wczoraj też doszedłem do 12% i mam mieszane uczucia - zresztą podobne do twoich.

1) Respawn - po kiego wprowadzili czas i pory dnia skoro nie mogli tego uwarunkować z respawnem ? Niech się odradzają w punktach kontrolnych ale nie po odejściu na 100 metry. Niech to będzie doba. To by było logiczne. Przyjechał patrol , zobaczył że załoga wybita do nogi i obsadził posterunek nową załogą. A tak to jest śmieszne.
Dołożyć do tego należy niewidzialne jeepy pojawiające się nie wiadomo skąd. Wychodzę z chatki a tam wali na mnie rozpędzony jeep ! co ja mam nadajnik GPS w dupie i widzą mnie jak ja te diamenty ?
Ostatnio ogarnęło mnie zdziwienie gdy wybiłem załogę broniącą jakiejś zrujnowanej stacji przeładunkowej. Miałem misję: rozwalić konwój krążący po okolicy. Nie opuszczając stacji strzeliłem z RPG w przejeżdżającą nieopodal ciężarówkę handlarza z bronią (która notabene jest zawsze pusta - może to te niewidzialne strzelby o których w pkt.2). Misję mi zaliczyło ale przeciwnicy odrodzili się z powietrza. Jeden jakiś metr ode mnie. No wolne żarty...

2) AI wrogów beznadziejne - kilka razy zawahałem się czy strzelać bo stoję 2 metry od gościa - on mnie widzi, ja go widzę i nic... konsternacja - może to taka gra nerwów lub pojedynek jak na westernach ? Później gdzieś przeczytałem, że wszyscy poza miastem to wrogowie więc walę w nich bez ostrzeżenia. Ostatnio zrobiłem też wjazd do jakiegoś większego obozu / plantacji i wybiłem ze 20 strażników - kompletni idioci. Objawił się też babol ze znikającą bronią. Kilku miało strzelby "niewidzialne", które mogłem wziąć i używać - też ich nie widziałem - coś się skopało z teksturami ? Ponadto trafiali mnie przeciwnicy którzy nawet do mnie nie celowali - gapi się taki w drugą stronę wali w powietrze a ja dostaję... bug. BTW.: Mam najnowszego patcha 1.02....

3) Fabuła - no jakoś mnie nie porwała. Co z tego że wykonuję zadania dla jednej frakcji jak nie ma różnicy i tak wszyscy chcą mnie dopaść. Kompletnie nie wiem czym się różnią te "zwalczające się" ugrupowania. "Zwalczające" bo tylko w teorii coś do siebie mają. Jakoś nie widziałem akcji by jedni atakowali drugich. Ba - mieszkają w tej samej wiosce, po drugiej stronie ulicy i ani myślą się powystrzelać jak kaczki - w końcu w wiosce jest zawieszenie broni.... Misje same w sobie są raczej mało porywające. Na swoje nieszczęście staram się przechodzić wszystkie gry w 100% więc i tu będę starał się odkryć wszystkie zakamarki. Znalazłem już mapę z lokalizacją wszystkich diamentów....trochę to potrwa ;)

4) Śmieszne jest też że aby dostać się do "safe house" musimy wybić jego obstawę - nie daj Boże gdzieś się jeden wojak zapodzieje i klops...

5) Gra ma też wiele plusów i fajnych patentów i póki co gra się miło. Bez polotu ale znośnie ;)
O plusach napiszę innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 11:50, Evil Khan napisał:

Czy można jakoś otworzyć sejf widoczny na obrazku ?

Nie sprawdzałem, zresztą w grze nie spotakałem niczego podobnego, żadnych sejfów, schowków itp, więc chyba ten jest tylko dekoracją. Oczywiście jakby sięna nim pojawiła ikonka "Użyj" to pewnie dałoby się coś z nim zrobić. Najlepiej sam sprawdź.To centralny budynek(tam gdzie mieści siepunkt snajperski) w obozie na jeziorze w punkcie oznaczonym na mapie jako Shwasana. Pokój jest na piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:43, zadymek napisał:

> Czy można jakoś otworzyć sejf widoczny na obrazku ?
Nie sprawdzałem, zresztą w grze nie spotakałem niczego podobnego, żadnych sejfów, schowków
itp, więc chyba ten jest tylko dekoracją. Oczywiście jakby sięna nim pojawiła ikonka
"Użyj" to pewnie dałoby się coś z nim zrobić. Najlepiej sam sprawdź.To centralny budynek(tam
gdzie mieści siepunkt snajperski) w obozie na jeziorze w punkcie oznaczonym na mapie
jako Shwasana. Pokój jest na piętrze.

nie pojawia się rączka więc chyba nie można użyć - ale postanowiłem się zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:43, Evil Khan napisał:

nie pojawia się rączka więc chyba nie można użyć - ale postanowiłem się zapytać ;)


Do tej nie pojawiającej się "rączki" to radze podchodzić jednak z pewną rezerwą, gdyż bardzo często nie pojawia się chociaż powinna. Jeśli jest to zadanie poboczne to jeszcze można sobie je odpuścić i grać dalej, ale jeśli ma to miejsce w głównym to już jest gorsza sprawa. Ale to już taka uwaga na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:07, dave03 napisał:

> nie pojawia się rączka więc chyba nie można użyć - ale postanowiłem się zapytać
;)

Do tej nie pojawiającej się "rączki" to radze podchodzić jednak z pewną rezerwą, gdyż
bardzo często nie pojawia się chociaż powinna. Jeśli jest to zadanie poboczne to jeszcze
można sobie je odpuścić i grać dalej, ale jeśli ma to miejsce w głównym to już jest gorsza
sprawa. Ale to już taka uwaga na przyszłość ;)

Nie bój nic - wciskałem E ale nic się nie pojawiło. Pomyślałem że może potrzebny jest jakiś ... nie wiem wytrych czy dynamit ? Ale wychodzi na to że to element dekoracji - dziwne bo już dwa takie sejfy znalazłem i szkoda że w środku nie ma np.: worka diamentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:10, Evil Khan napisał:

Nie bój nic - wciskałem E ale nic się nie pojawiło.


Sejfu z całą pewnością nie da się otworzyć, ale ja miałem tutaj na myśli inne misje. W tej grze jest to niestety często spotykany bug i nie można czasami otworzyć drzwi, które są niezbędne do wykonania zadania. Już sporo osób z tego powodu zaczynało grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre legalnie ale niemam neta. Czy jest jakiś crack który oszuka grę ? Proszę bo chce sobie pograć a do grania potrzebny jest net(tylko przy pierwszym graniu) [i

Spoiler

]BŁĄGAM


Mój e-mail hukur@poczta.onet.pl (piszcie na temat, linki mile widziane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:10, robal 2 napisał:

Kupilem gre legalnie ale niemam neta. Czy jest jakiś crack który oszuka grę ? Proszę
bo chce sobie pograć a do grania potrzebny jest net(tylko przy pierwszym graniu) [i

Spoiler

]BŁĄGAM


Mój e-mail hukur@poczta.onet.pl (piszcie na temat, linki mile widziane )

Z tego co mi wiadomo, to nie można tego ominąć-podczas instalacji gra (albo secuROM) musi się zarejestrować. A tak na marginesie, skoro nie masz neta, to jak tutaj piszesz :P Do samej gry chyba internet potrzebny nie jest, no chyba że do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować