Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - wymagania sprzętowe

806 postów w tym temacie

Ja mam sprzęta

Sempron 2800
512 Ram DDR
Karte Graficzną Ati Radeon 9600 128Ram/128Bit

Wiec chyba moge se pomarzyc,czemu takie duze wymaga, ale tak i tak sprobuje se zainstalowac :D sprobowac
nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 08:48, Kayos474 napisał:

Ja jestem ciekaw kiedy nasi kochani rodacy zajmujący się spolszczeniami, w pełni zlokalizują
III Gothica...
Pewnie dopiero na gwiazdkę będziemy mogli cieszyc sie polską wersją :/

Polska wersja pojawi się jakiś miesiąc po wersji niemieckiej. Jedyny "poślizg" z premierą w Polsce był w przypadku GII:Nk ale to nie była wina CDP tylko JoWood, poza tym GII:Nk dostaliśmy najwcześniej na świecie.
Co do wymagań to powinni jeszcze przez ten czas doszlifować kod ale jak będzie tak jak w GII to się raczej nie ździwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam iż na takim kompie Sempron 2400@2800 i 1GB Geile 400 mhz i Radek 9550 zagrałbym na srednio niskich detalach a po wymianie karty na srednio wysokich zobaczycie:) Jajkis Radek 850 GTo albo Gef 6600 Gt powinien wystar4czyc i do Gothica III i do Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietylko wymaganie beda najwazniejsze ale cala oprawa fabularna/dzwiekowa i graficzna...
Zapraszam na watek Gothic III ujawnila sie nowa sciezka dzwiekowa z gothic III mowie naprawde cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh nie bujcie sie tak wymagań bo napewno takie az duze niebędą, napewno wystarczy zeby na min detalach poszedl gothic III przy sprzecie 2600, karta FX5600 lub rad 9550 i 512 ramów:) a na full to bedzie cieszko widac było jak na prezentacji gry na targach, gra im nieraz przycinała a oni napewno słabych kompów tam nie mają<lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:05, GwIzD3K napisał:

heh nie bujcie sie tak wymagań bo napewno takie az duze niebędą, napewno wystarczy zeby na
min detalach poszedl gothic III przy sprzecie 2600, karta FX5600 lub rad 9550 i 512 ramów:)
a na full to bedzie cieszko widac było jak na prezentacji gry na targach, gra im nieraz przycinała
a oni napewno słabych kompów tam nie mają<lol>

Ale jaki musieli mieć wtedy zoptymalizowany kod ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe

ja mam AMD Athlon 2200+ xp 1.8 ghz
512 mb ramu(jeszcze dokupie 512)
Radeon 9100 64mb(ati catalyst 5.9)wymieniam na 9600 pro

mysle ze na detalach miedzy srednimi a minimalnymi bez zaciachu pojdzie troche za slaby proc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro matrix the path of neo chodzi na max rozdzielczosci i na detalch ustawionych na 2/10 i bez zaciachu tylko czasami zwolnienia a ma takie wymagania
Operating System Windows® 2000 / XP
Processor Pentium® 4 1.8 GHz or AMD Athlon™ 1.8 GHz or higher
Memory 512 MB RAM
Hard Disk Space 6 GB free
DVD-ROM Drive 6X speed or faster
Video NVIDIA® GeForce™ FX 5200 or ATI Radeon® 8500 or greater*
Sound DirectX® version 9.0c-compatible sound card
DirectX® DirectX® version 9.0c (included) or higher

a do tego czasu jeszcze sprzet wymienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się opłaci jak się kupi np. grafikę przed premierą GIII tak ok. miesiąc przed, ceny spadną np. 7800GT będzie po 1000zł. Na pełne detale powinno wystarczyć bez zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedziec czy mi pójdzie na takim oto sprzęcie:
AMD Athlon 2000+ XP 512 MB RAM (zamierzam dokupic kolejne 512) ATI Radeon 9550 Pro 128 MB ???
Mam tylko jeszcze jedno pytanko: zamiast 2GHz w ustawieniach komputera wyświetlane jest zaledwie 1,2 albo 1,6?? Co jest grane i jak to naprawic??


P.S. Nie mogę już się doczekac nowego Gothica :P!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:11, Monastor napisał:

> heh nie bujcie sie tak wymagań bo napewno takie az duze niebędą, napewno wystarczy zeby
na
> min detalach poszedl gothic III przy sprzecie 2600, karta FX5600 lub rad 9550 i 512 ramów:)

> a na full to bedzie cieszko widac było jak na prezentacji gry na targach, gra im nieraz
przycinała
> a oni napewno słabych kompów tam nie mają<lol>
Ale jaki musieli mieć wtedy zoptymalizowany kod ;P


Potwierdzam towje przypuszczenia, ale jednak mam pewne wątpliwości co do mojego sprzętu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 13:56, f5k napisał:

Najbardziej się opłaci jak się kupi np. grafikę przed premierą GIII tak ok. miesiąc przed,
ceny spadną np. 7800GT będzie po 1000zł. Na pełne detale powinno wystarczyć bez zgrzytów.


Gozej maja Ci co juz kupili... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 21:21, Milteen napisał:

> Najbardziej się opłaci jak się kupi np. grafikę przed premierą GIII tak ok. miesiąc przed,

> ceny spadną np. 7800GT będzie po 1000zł. Na pełne detale powinno wystarczyć bez zgrzytów.


Gozej maja Ci co juz kupili... :)

Cuż...trzeba się uczyć na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja również chce się spytać czy mój komp to uciągnie i jak to uciągnie:

AMD Athlon 64 3200+(2200), 1024 DDRam, nVidia 6800LE (podkręcana z 8 do 16 potoków i z 2 do 6 urządzeń cieniujących wierzchołki, ma 128 Vram i 256 GPU Bit),

A to drugi komp (mojego kolegi) : AMD Athlon 64 2800+(2000) , 512 DDR, nVidia 6600 GT-

Czy z tym pierwszym kompem mam szanse wyciągnąć max ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie wam :/ Gothic 3 nie bedzie miał takich ogromnych wymagan. Sadze ze kazdemu z nas bedzie chodził z niezła grafika jeżeli komputer kupował przez ostatnie dwa lata .Moim zdaniem bedzie chodził na
- procesor 2.4 Ghz
- 512 lub 1024 ramu
- karta graficzna od Geforce Ti albo Radeon 9200
- reszta to bez znaczenia
I moge sie załozyc ze jak ktos ma takiego kompa to napewno na minimolu bedzie działało
GOTHIC RuleZzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Ja też sie wam dziwie, że aż tak się boicie o te wymagania..
To już niepierwsza gra w której twórcy straszą wymaganiami.
Ostatnio grałem w battlefielda 2 i też wymagania miały być takie że.. a jakoś śmiga mi bez przycięcia.
A z resztą ja gothica 3 będę miał pewno z miesiąc przed premierą więc się przekonam na własnej skórze na niemieckiej wersji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ,że gothic III będzie mniej wymagajacy, bo 1GB pamięci RAM to dla mojego komputera za dużo jak mam 256 pamięci RAM to dokupie jeszcze 256 i to będzie tylko połowa wymogów G3 jednak jak jest taka grfika to aż ręce świeżbią do gry ,jestem jednak dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować