Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - wymagania sprzętowe

806 postów w tym temacie

Oooo.... niezle ... czyli moj a 3000+ i x800 to juz raczej wymagania minimalne ? rany julek chyba chlopaki przesadzili ... q4 juz bedzie mial mniejsze wymagania, o oblivionie nie wspomne ... z czym do ludzi ?
Chociaz czemu ja sie dziwie ? G1 i 2 tez mialy na swoje czasy duze wymagania, ale nie az tak skandaliczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TAK !!! BEDE MIAL NIECO PONAD ( troche nawet :> ) WYMAGANIA MINIMALNE !! MOZE NAWET NA MEDIUM POGRAM !!! YEEEAH, PIRANHA BYTES JEST WIELKEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba się starzejesz mój kompie - i to szybciej niż myślałem - dobrze ze minimalne jeszcze spełniasz paranoja - moze oblivion bedzie mial mniejsze req.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oblivion będzie miał około te same wymagania, gdyż ( ku memu zdziwieniu ) korzystają z tego samego silnika graficznego, no ale obojga producenci mają tak zrobić gry żeby tego nie było widać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie muszę wymieniać procesora.Wystarczy nowa karta graficzna i trochę więcej ramu.Na szczęście mam jeszcze trochę forsy ale i tak wymagania cholernie spore.Czyżby ktoś zapomniał że grafika nie jest najważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 12:53, WorldWar3PL napisał:

oblivion będzie miał około te same wymagania, gdyż ( ku memu zdziwieniu ) korzystają z tego samego silnika >graficznego,
no ale obojga producenci mają tak zrobić gry żeby tego nie było widać :>


Nieprawda - Gothic III jedzie na silniku ... Morrowinda :]. Bardzo się zdziwiłem, ale ponoć tak jest.

A korzystanie z enginu TES IV było by trochę nielogiczne - po pierwsze Bethesda sama by sobie większą konkurencję zrobiła, a po drugie ten silnik pewnie jeszcze niedawno był w produkcji. Trudno więc żeby sprzedała konkuretnwoi gotowca, najwyżej jakąś jego konstrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 17:32, Backside napisał:

> oblivion będzie miał około te same wymagania, gdyż ( ku memu zdziwieniu ) korzystają z tego samego silnika >graficznego,

> no ale obojga producenci mają tak zrobić gry żeby tego nie było widać :>

Nieprawda - Gothic III jedzie na silniku
... Morrowinda :]. Bardzo się zdziwiłem, ale ponoć tak jest.

A korzystanie z enginu TES IV było by trochę nielogiczne -
po pierwsze Bethesda sama by sobie większą konkurencję zrobiła, a po drugie ten silnik pewnie jeszcze niedawno był w produkcji.
Trudno więc żeby sprzedała konkuretnwoi gotowca, najwyżej jakąś jego konstrukcję.


Gothic III nie korzysta z silnika nalezacego do morrowinda, tylko nowy silnik, który powstal z jakiejs gry znajej u nas jako Die Guilde III czy jakoś tak, i Z TEGO SAMEGO SILNIKA będzie korzystał ELDER SCROLLS IV, wiesz mi, to potwierdzone inforamcje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:36, WorldWar3PL napisał:

Gothic III nie korzysta z silnika nalezacego do morrowinda, tylko nowy silnik, który powstal z jakiejs gry
znajej u nas jako Die Guilde III czy jakoś tak, i Z TEGO SAMEGO SILNIKA będzie korzystał ELDER SCROLLS IV, wiesz mi, to
potwierdzone inforamcje :>



Ciekawostka - niedawno słyszłałem co innego i też się dziwiłem :].

Tym bardziej ciekawe, że jak na razie grafa na screenach G3 nie umywa się do TES IV (wg mnie)


A gra o której mówisz to Die Guilde II, czyli Gildia 2, a jaj prequel wystąpił też pod tytułem Europa 1400: The Guild (było kilka artykułów w polskich magazynach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieknie!!! Ja tu sobie juz zlozylem kompa specjalnie pod Gothica a tu taki tekst!!!!!!
Zebym nie znal wmiare oficjalnych wymagan to bym sie wsciekl. Teraz posiadam skromny sprzecik
AMD Sepmrona 2600+
1024MB RAMU (Podstawa! DOSYC RAMU!!!!)
GF5900 PP! 1100XT
I mam pewnosc ze bede mógl sie cieszyc w pelni ta gra.
Zgadzam sie caBkowicie z PtaQ
Czemu nie odrazu taki sprzet!
PC Games leje wode az nie milo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłęm 2 czesci gothica i tram były o wiele mniejsze wymagania mam nadzieje ze to tylko pomyłka producentów i wymagania beda mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, wymagania sa przesadne i napewno nie sa jescze prawdziwe ja mam AMD SEMPRON 2600+ RADEON X 700 256/128 512 RAM I SE DOKUPIE JESZCZE 512 I GRA BEDZIE SMIGAC JAK MARZENIE BO PRZYZNAJECIE ZE MAM KARTE GRAFICZNA ZAJEBISTA :):):)) POZDRO LUDZIE JA JUZ NIE WYRZYMUJE OCZEKWIANIA NA TA GRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh podobno Gothic 3 żeby chodzil na full wystarczy 1024 ram,AMD Athlon 64 3000+ i Geforce 6600 GT,gdzieś o tym czytałem... hmmm aż tak strasznie nie jest;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 13:54, WorldWar3PL napisał:

widziales Teasery backside ? Morrowinda i Gothic ? lubie obie, ale Gothic przeważa w każdym calu !


Teseara Morrowinda nie widziałem, bo ta gra wyszła za 3 lata temu :].

Jeśli mówisz o Oblivionie - trailery są całkiem całkiem, ale bezapelacyjnie GamePlay Movie z Obliviona chyba kasuje na razie każdą grę.
Zwłaszcza, że autorzy prezentują tam już prawie gotowy prodkt - a w Gothicu mieliśmy kórtką animację chatki leśnej i dinzaurów oraz GamePlay z targów E3, które są bardzo kiepskiej jakości i w wersji pre-alpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 15:32, Jooker napisał:

Przeszedłęm 2 czesci gothica i tram były o wiele mniejsze wymagania mam nadzieje ze to tylko pomyłka producentów i wymagania
beda mniejsze


co ty , naprawde myslis zze gothic 3 powstaje na silniku gothica 2 ? buehehe, to będzie całkowicie nowy silnik, zupełnie inna gra, to tak jakby porównywać Need for Speed : Porsche i Need for speed : most wanted, pod wzgledem wymagań sprzętowych, między gothic 2 a 3 jest kamień milowy jezeli chodzi o wymagania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować