Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - wymagania sprzętowe

806 postów w tym temacie

jestem fanem serii gothic, no ale to co widze to... :( apropo, pisalem to pare razy na forum, jak nie będzie polonizacji pelnej tylko kinowa - samobojstwo zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że optymalizacja to ciężka sprawa i terminy gonią, ale to co robi Pirahnia Bytes to już lekkie przegięcie. Zresztą można się tego było spodziewać. To samo było "przy okazji" poprzednich gothiców.

Ale z drugiej strony... do premiery GIII jeszcze kupa czasu, więc myślę, że taki sprzęt nie będzie jakimś potworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zimna wojna" już dawno się zakończyła,ale wyścig zbrojeń trwa ! .Producenci sprzętu komputerowego sponsorują,lub wręcz uczestniczą bezpośrednio w rynku gier na różne platformy,przy czym Nvidia wciska się w każdą lukę,aby w końcu patroszyć kieszeń szarego użytkownika.Biorąc pod uwagę wymagania sprzętowe ostatnio wydanych gier rodzi się pytanie : dla kogo właściwie jest rynek gier komputerowych ?.Dla użytkowników,którzy z coraz większym trudem z uwagi na politykę cenową w Naszym Kraiku pozyskują środki na zakup legalnych gier /o piratach nie piszę,szkoda słów/,czy też dla producentów kart graficznych itp.Z treSci notatki wynika,że konfiguracja dla "Gothica" to mniej więcej kompuś tak na oko za 6000 - 8000 zł.To paranoja,za tą kasę to się bryczkę z "niemieckiego" odzysku kupuje i jeździ parę lat.Może ma rację jeden z zabierających w tej sprawie głos Kolegów,że może pora pomyśleć i konsolce,sam grałem na PSX 1 ładnych parę lat,tylko żal duszę ściska,że na te platformy nie ma symulatorów lotniczych.Mimo wszysko mam nadzieję,że Niemiaszkom rzeczywistość trochę się "pokróliczkowała" i tak naparawdę wymagania dla "Gothica" będą się mieściły w granicach zdrowego rozsądku.Na koniec taka uwaga : przez lata poczciwy Pececiak zmagał się z coraz to nowymi konsolkami różnych producentów ,aby przetrwać na rynku gier komputerowych.Starcia z producentami sprzętu,a w szczególności kart graficznych i procesorów nie ma najmiejszych szans przetrwać.I to by było na tyle.Popzdrawiam wszystkich Graczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.... na moim obecnym mi to na pewno nie ruszy... Ale za 2-3 miechy będę miał akuratnie kompa wymienianego, na mniej więcej wszystko ciut lepsze niż tutaj podali, więc może mi pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się martwicie? Czy kiedykolwiek takie wymagania w innych grach się sprawdziły? Np. HL2 czy Doom3, czy nawet Quake4. Zrobili se jaja poprostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:34, Galadin napisał:

Co się martwicie? Czy kiedykolwiek takie wymagania w innych grach się sprawdziły? Np. HL2 czy Doom3, czy nawet Quake4. Zrobili
se jaja poprostu. :)


Może robili se te jaja po to, żeby nabić kasy producentom sprzetu komputerowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy do was nie może dostrzeć, że zanim wyjdzie ten gothic 3 to kilkadziesiąt razy sprawy mogą się zmienić? Po co się zamartwiać o coś co nie jest 100% pewne? Naprawdę mogę wam powiedzieć, że jeszcze karty stanieją, procesory będą szybsze oraz że gothic wyjdzie za dopiero parę miesięcy.
Matwcie się o dzisiaj i jutro ale nie o to co będzie heeeeeeeen daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:55, Popiół napisał:

Matwcie się o dzisiaj i jutro ale nie o to co będzie heeeeeeeen daleko
:)

nie taki heeeeeeeeeen bo podobno mial byc IIkw 2006... (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dwie sprawy:

1 Jak można wierzyć w wymagania gry przed jej ukazaniem?? (najczęściej są przesadzone)
2 Wątpie, żeby jakakolwiek gra do połowy 2007 mogła mieć takie wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... Nie taki diabeł straszny jak go malują :] Gothica wydadzą na koniec 2006 roku więc minie rok... Potem na koniec 2007 roku wypada kupić nowy komp, bo mój z 2001 będzie już gruchotem i pogram sobie odrazu z extra klasyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tak nie przejmowal. Mam radeona 9200 256mg i kazda dotychczas wydana gra w rozdzielczosci 800x600 na normalnych detalach chodzila mi plynnie (nawet bf 2). Pozdro dla wszystkich fanow gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować