Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Widziałem niedawno screeny porównujące Call of Juarez: Więzy Krwi na PS3 i X360. Zdjęcia te z wersji na Playstation wyglądały gorzej (brzydsze tekstury), a że chciałbym niedługo sprawić sobie, którąś z konsol zaintrygowała mnie ta sprawa. Czy jest to związane z mniejszą mocą samej konsoli czy jest to wina gry, która po prostu gorzej na niej wygląda? Pozdrawiam.

http://www.videogameszone.de/aid,688680/Technikcheck-Call-of-Juarez-Bound-in-Blood-fuer-PS3-und-Xbox-360/Special/?menu=browser&mode=article&article_id=688680&entity_id=219952,219951&image_id=1150434&page=1&order= - zdjęcia dla porównania, były niedawno w telegramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:16, Daviochlebak napisał:



Różnice wynikły pewnie z nieudolności programistów.
Playstation 3 nieraz już udowodniło, że jest w stanie udźwignąć naprawdę piękne gry. No i rzekomo jest silniejsze technicznie od x360 choć do tego stwierdzenia zawsze podchodziłem sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania jako przyszły posiadacz X360. Dodatki, DLC czy gry zakupione za M$ Point ściągam na dysk etc. Gdybym chciał wywalic coś takiego, to wyrzucam te pliki bezpowrotnie? Tzn. musiałbym to jeszcze raz kupic czy podobnie jak na Steam wpisuję raz zakupiony kod i ściągam grę ile razy chcę? Jest możliowośc połącznie dysku z iksa pod PC lub skopiowanie danych na PC? (gdybym chciał jakiś plik na płytę nagrac). I jeszcze jedna sprawa, jak to jest z tymi demami? Muszę miec Golda, żeby zassac jakie chcę demo? Bo słyszałem, że na Silverze demo można ściągac, ale max. dwa tygodnie po wydaniu, później już tylko Gold zostaje. Jak to jest? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc:
Pliku nie wyrzucasz bezpowrotnie - możesz go ściągać ile razy chcesz :)

Dysku Xboxa nie da się raczej podłączyć do kompa "domowymni" metodami. (demka najlepiej wypalać na płytkę, wrucić na pendrive'a/ mp3)

Co do dem - musisz mieć golda tylko w przypadku najnowszysch dem. Tzn. Jeżeli masz silvera, a jakieś nowe demo akurat wyszło musisz czekać 2 tygodnie aż będzie ono dla ciebie dostępne - kiedy masz golda - ściągasz od razu. Wszystkie stare dema są dostępne dla obu kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:34, wsaadman napisał:

A więc:
Pliku nie wyrzucasz bezpowrotnie - możesz go ściągać ile razy chcesz :)

To dobrze :)

Dnia 10.07.2009 o 22:34, wsaadman napisał:

Dysku Xboxa nie da się raczej podłączyć do kompa "domowymni" metodami. (demka najlepiej
wypalać na płytkę, wrucić na pendrive''a/ mp3)

Tzn, można z iksa nagrac coś na płytkę? Albo skopiowac z iksa na pamięc flash?

Dnia 10.07.2009 o 22:34, wsaadman napisał:

Co do dem - musisz mieć golda tylko w przypadku najnowszysch dem. Tzn. Jeżeli masz silvera,
a jakieś nowe demo akurat wyszło musisz czekać 2 tygodnie aż będzie ono dla ciebie dostępne
- kiedy masz golda - ściągasz od razu. Wszystkie stare dema są dostępne dla obu kont.

Czyli dobrze słyszałem, tylko że pokręciłem całkowicie :P Takie coś mi pasuje (a już zaczynałem zbierac kasę na Gold xD).

Dzięki za rozwianie moich wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:31, MaccCry napisał:

Mam pytania jako przyszły posiadacz X360. Dodatki, DLC czy gry zakupione za M$ Point
ściągam na dysk etc. Gdybym chciał wywalic coś takiego, to wyrzucam te pliki bezpowrotnie?
Tzn. musiałbym to jeszcze raz kupic czy podobnie jak na Steam wpisuję raz zakupiony kod
i ściągam grę ile razy chcę?


Możesz bez problemu usunąć DLC z dysku - w razie potrzeby zawsze masz możliwość ponownego ściągnięcia go za darmo (dane każdej transakcji są zapisywane).

Dnia 10.07.2009 o 22:31, MaccCry napisał:

Jest możliowośc połącznie dysku z iksa pod PC lub skopiowanie
danych na PC? (gdybym chciał jakiś plik na płytę nagrac).


Tutaj nie pomogę, nigdy z tym nie eksperymentowałem.

>I jeszcze jedna sprawa, jak

Dnia 10.07.2009 o 22:31, MaccCry napisał:

to jest z tymi demami? Muszę miec Golda, żeby zassac jakie chcę demo? Bo słyszałem, że
na Silverze demo można ściągac, ale max. dwa tygodnie po wydaniu, później już tylko Gold
zostaje. Jak to jest? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)


Gold wymagany jest głównie do premierowych demek; posiadacze kont silver muszą faktycznie poczekać dwa tygodnie na ich udostępnienie. Resztę można ściągać bez problemu.

EDIT: Troszkę się spóźniłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:38, MaccCry napisał:

Tzn, można z iksa nagrac coś na płytkę? Albo skopiowac z iksa na pamięc flash?

Nie, nie da się :) Chodziło mi o ściąganie demek z netu i nagrywanie na płytkę z komputera (niekótre demka są nie dostępne dla nas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:46, wsaadman napisał:

Nie, nie da się :) Chodziło mi o ściąganie demek z netu i nagrywanie na płytkę z komputera
(niekótre demka są nie dostępne dla nas )

Tja, wydawało mi się to dziwne :P Na PC można ściągnąc wszystkie dema, które są dostępne na iksa? Masz jakąś sprawdzoną stronę? Wystarczny tylko nagrac, włożyc do napędu i samo się zainstaluje? Jak tak to jutro zacznę ściągac demka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, albe były różne strony... teraz nie pamiętam, ale były w temacie o Xboksie podane. No i trzeba poprostu nagrać pobrane pliki i w xboksie otworzyć płytkę/pena i wybrać dane demko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:16, Daviochlebak napisał:

Widziałem niedawno screeny porównujące Call of Juarez: Więzy Krwi na PS3 i X360. Zdjęcia
te z wersji na Playstation wyglądały gorzej (brzydsze tekstury), a że chciałbym niedługo
sprawić sobie, którąś z konsol zaintrygowała mnie ta sprawa. Czy jest to związane z mniejszą
mocą samej konsoli czy jest to wina gry, która po prostu gorzej na niej wygląda? Pozdrawiam.

To wina TYLKO i wyłącznie producenta.

Ale bez przesady z brzydszymi teksturami. Po prostu na PS3 jaśniejsze wszystko jest. Na X360 są ostrzejsze i lepiej się patrzy.
Chociaż ja jak przestawiłem jedną opcję w PS3 to w grze mam wszystko ostrzejsze. I aż tak źle nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Call of Juarez.. to Ubi nas wydymało.. Tak nas rodaków..ponieważ język polski w grze jest..ale wydawca nie pozwolił na jego wykorzystanie... A techland oczywiście się bronił, że tego nie dało się zrobić a oto przykład:
Tutaj dowód polonizacji gry... http://www.youtube.com/watch?v=6hhUe74i6Go . Plik z napisami waży 650kb..śmiech na sali... Dziękuje Ubi...

Dokładniejszy temat o tym: http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,2373.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera... no nawet nie wiem co mam powiedzieć... Bo co można powiedzieć... Przecież twórcą gry są polacy... czemu niby Ubi mogło zakazać im dodanie ich RODZIMEJ wersji językowej?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:54, wsaadman napisał:

Nie wszystkie, albe były różne strony... teraz nie pamiętam, ale były w temacie o Xboksie
podane. No i trzeba poprostu nagrać pobrane pliki i w xboksie otworzyć płytkę/pena i
wybrać dane demko :)


To musze tak popróbowac :D . A na Marketplace niema za duzo i w dodatku fajnych dem zazwyczaj.na psstore jest owiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:34, wsaadman napisał:

Co do dem - musisz mieć golda tylko w przypadku najnowszysch dem. Tzn. Jeżeli masz silvera,
a jakieś nowe demo akurat wyszło musisz czekać 2 tygodnie aż będzie ono dla ciebie dostępne
- kiedy masz golda - ściągasz od razu. Wszystkie stare dema są dostępne dla obu kont.

Tydzień a nie dwa tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem (tzn. pożyczyłem) dwie nowe gierki: Motorstorma Pacific Rifta i GT 5: prologue... ;]

Jakby ktoś chciał pograć to dać cynka na PSN (mój nick - Chaotizz), do FIFY też zapraszam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;D Chce powiedziec ze mam |X360 ;p i teraz chce kupic ps3 .ale powiedzcie gdzie bardziej sie opłaca :) Bo podręka mam allegro , kingcross , mediamarkt , mediaxpert , saturn i tak jeszcze pare innych :)To gdzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 16:00, Jacobek92 napisał:

Witajcie ;D Chce powiedziec ze mam |X360 ;p i teraz chce kupic ps3 .ale powiedzcie gdzie
bardziej sie opłaca :) Bo podręka mam allegro , kingcross , mediamarkt , mediaxpert ,
saturn i tak jeszcze pare innych :)To gdzie najlepiej

Media Markt - aj tak kupiłem i dobrze zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się