Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 12:47, jackass napisał:

> > Battlefield: Bad Company, Call of Duty4: Modern Warfare i oczywiście pozycja
obowiązkowa:
>
> > Metal Gear Solid 4.
> Masz szczescie, że Cie żaden fan MGS`a nie dopadł.
> Zaraz by było - MGS to nie gra! To arcydzieło... ;]
Mało tego .MGS to nie shooter tylko stealth-action game (skradanka) .Chociaż patrząc
na nowego MGSa obawiałbym się tego pierwszego członu .Trochę skiepścili gameplay.

Miałem o tym pisać ale mnie mama zawołała to wyslałem posta i tyle ;)
Cóz Czwórke można przejść po MGSowemu i niczym Rambo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. O ile CoDa można było się spodziewać, tak Quantum of Solace mnie zaskoczył. Gra, której nie spodziewałbym się w pełni zlokalizowanej. No i ciekawe ktoś wystąpi w roli Bonda ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:49, Miluś napisał:

Serwis gry-online.pl informuje, PLAYSTATION 3 otrzyma kolejna gry wydane w polskiej wersji
językowej. Będą to tytuły od Activision, których wydaniem na polski rynek zajmie się
firma LEM. O jakich grach mowa? Najnowsza część Call of Duty, a także Quantum of Solace,
czyli przygody najsłynniejszego tajnego agenta jej królewskiej mości. Ta pierwsza otrzyma
kinową lokalizacja, a najnowszy Bond zostanie w pełni zlokalizowany.

Cieszą kolejne tego typu informacje. Co ciekawe, posiadacze X360 mogą jedynie obejść
się smakiem. Polskie wersje tych dwóch tytułów przeznaczone są jedynie dla posiadaczy
PC i PS3. Jak sami widzicie, brak piratów na naszą czarnulkę daję takie, a nie inne efekty
: )

ps3site.pl

Nie wiem czy jest sens polonizacji takich mało zawiłych fabularnie gier...Jużby ktoś
lepiej MGS 4 spolonizował ;-P Ale pewnie trwałoby to dobry rok, bo gra używa ponadprzeciętnego
słownictwa j. angielskiego.


Cieszie ciesze ! :]
Mimo, że z taki tytuł jak CoD po angielsku bym zrozumiał wszystko zapewne to i tak wole grać po polsku.
Wkońcu jestem polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o odpowiedz. Czy standardowo xbox 360 ma wgrany polski jezyk menu? Slyszalem ze od tego potem zalezy czy gry sa po polsku czy w innej wersji. Poza tym ktos juz wczesniej na tym forum i w tym temacie napisal ze kazda gra na xboxa360 z oznaczeniem PAL powinna miec polskie napisy, czy jest to prawda? Z gory dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
X360 jesli jest kupiony w Polsce ma wgrany standardowo Polski jezyk. Jesli chodzi o gry to nie nie ma czegos takiego ze jesli masz Polskei menu to gra tez bedzie. Ja mam X360 i niektore gry poporstu nie sa spolszczane. PAL jest to format obrazu obowiazujacego w EUROPIE czyli u nas PAL a w USA i AZJI NTSC, a to ma sie nijak do napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 14:08, MLODY2K6 napisał:

/.../
X360 jesli jest kupiony w Polsce ma wgrany standardowo Polski jezyk. Jesli chodzi o gry
to nie nie ma czegos takiego ze jesli masz Polskei menu to gra tez bedzie. Ja mam X360
i niektore gry poporstu nie sa spolszczane. PAL jest to format obrazu obowiazujacego
w EUROPIE czyli u nas PAL a w USA i AZJI NTSC, a to ma sie nijak do napisów.



Po pierwsze, każdy Xbox 360 na świecie, który ma aktualne update''y, ma również język polski do wyboru w menu.

Po drugie, jeżeli w "locale" w opcjach X360 nie będzie ustawione Polska, to nawet gry które są po polsku, będą w innym języku. Wymagane jest więc ustawienie Polski, aby np. Viva Pinata była po polsku. Oczywiście, tak jak wspomniałeś, nie wszystkie gry są po polsku, ale jakichś 10 sztuk można się doliczyć (w tym dwie wychodzą za kilka miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 14:23, rob300i napisał:

> /.../
> X360 jesli jest kupiony w Polsce ma wgrany standardowo Polski jezyk. Jesli chodzi
o gry
> to nie nie ma czegos takiego ze jesli masz Polskei menu to gra tez bedzie. Ja mam
X360
> i niektore gry poporstu nie sa spolszczane. PAL jest to format obrazu obowiazujacego

> w EUROPIE czyli u nas PAL a w USA i AZJI NTSC, a to ma sie nijak do napisów.


Po pierwsze, każdy Xbox 360 na świecie, który ma aktualne update''y, ma również język
polski do wyboru w menu.

Po drugie, jeżeli w "locale" w opcjach X360 nie będzie ustawione Polska, to nawet gry
które są po polsku, będą w innym języku. Wymagane jest więc ustawienie Polski, aby np.
Viva Pinata była po polsku. Oczywiście, tak jak wspomniałeś, nie wszystkie gry są po
polsku, ale jakichś 10 sztuk można się doliczyć (w tym dwie wychodzą za kilka miesięcy).


Fallout 3 i DeadSpace masz na myśli ? Bo nie pamietam czy Dead Space to excluscie na Ps3 :P
Na Ps3 po Polsku w najbliszych miesiącach - Dead Space, Falluut 3, Call of Duty 5 World at War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 15:03, krak2610 napisał:

Fallout 3 i DeadSpace masz na myśli ? Bo nie pamietam czy Dead Space to excluscie na
Ps3 :P
Na Ps3 po Polsku w najbliszych miesiącach - Dead Space, Falluut 3, Call of Duty 5 World
at War.


O tych zapomniałem! Miałem na myśli Gears of War 2 oraz Fable II. Do tego dochodzi jeszcze Viva Pinata: Trouble in Paradise. O ile pamiętam to wy (posiadacze PS3 :-)) dostaniecie jeszcze Killzone 2 z polskimi napisami.

PS. Nie wie ktoś czy jest soundtrack z gry Pixel Junk: EDEN. Naprawdę, zaj**iste bity. BTW Pixel Junk to jedyna seria gier z PSS której zazdroszcze posiadaczą chlebaka :-).

EDIT: Dead Space to nie exclisive-spolszczeniowy na PS3. Xbox też będzie miał po polsku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:51, Tomek1120 napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42598

Bond na PS3 nie będzie po Polsku.


A ja powiem szczerze, że jestem z tego faktu zadowolony.

W pierwszej chwili, gdy ujrzałem informację, jakoby nowy Bond miał być na Playstation 3 spolszczony pomyślałem sobie - "Super! Kolejna gra na PS3 w polskiej wersji językowej.". Jednak gdy przeczytałem cały news i dowiedziałem się, że w rolę Bonda wcieli się Andrzej Zieliński to nieźle się wkurzyłem. Ta gra powinna być spolszczona tylko kinowo, ale cóż - wersja na PC straci klimat. Ostatecznie dobrze, że wyszło jak wyszło ;-)

Co do Call of Duty - tutaj jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się, że wersja na konsole będzie po polsku, cieszy mnie ten fakt. No i oby to była polonizacja kinowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 16:45, master matrox napisał:

> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42598
>
> Bond na PS3 nie będzie po Polsku.

A ja powiem szczerze, że jestem z tego faktu zadowolony.

W pierwszej chwili, gdy ujrzałem informację, jakoby nowy Bond miał być na Playstation
3 spolszczony pomyślałem sobie - "Super! Kolejna gra na PS3 w polskiej wersji językowej.".
Jednak gdy przeczytałem cały news i dowiedziałem się, że w rolę Bonda wcieli się Andrzej
Zieliński to nieźle się wkurzyłem. Ta gra powinna być spolszczona tylko kinowo, ale cóż
- wersja na PC straci klimat. Ostatecznie dobrze, że wyszło jak wyszło ;-)
Co do Call of Duty - tutaj jestem zaskoczony. Nie spodziewałem się, że wersja na konsole
będzie po polsku, cieszy mnie ten fakt. No i oby to była polonizacja kinowa!


Jeśli nie będzie to polonizacja kinowa to najprawdopodbniej gre kupiłbym w Angli...
Juz sobie wyobrazam ze krzyki - aaa dostałem, co za skurczybyk
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:56, Zimek napisał:

Witam i prosze o odpowiedz. Czy standardowo xbox 360 ma wgrany polski jezyk menu? Slyszalem
ze od tego potem zalezy czy gry sa po polsku czy w innej wersji. Poza tym ktos juz wczesniej
na tym forum i w tym temacie napisal ze kazda gra na xboxa360 z oznaczeniem PAL powinna
miec polskie napisy, czy jest to prawda? Z gory dziekuje:-)


polskie napisy w grach zależą tylko od naszych rodzimych wydawców albo sie postarają o polonizacje albo nie na konsolach jest bardzo mało gier po polsku na xboxa 360 jest i chyba tylko z 8 a na ps3 jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 18:46, jackass napisał:

Nie,ale po takim opisie ,grzech nie kupić ;)

Dzięki za oświecenie, bo nawet nie patrzyłem co tam nabazgrane jest. Szczerość do granic możliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:36, jackass napisał:


Huehehehehe. Dawno nie widziałem śmieszniejszej aukcji :D.

EDIT: Właśnie obejrzałem dwa gameplay'e z Fable 2 prezentowanego na GC (wersja ostateczna). I patrząc na grafikę dość mocno się zawiodłem. W tej grze jest naprawdę żenujący zasięg widzenia!

http://pl.youtube.com/watch?v=ti9OcNtY9lI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:13, Dincooo napisał:

> Bardzo polecam grę :D
> http://allegro.pl/show_item.php?item=415642301

Huehehehehe. Dawno nie widziałem śmieszniejszej aukcji :D.

EDIT: Właśnie obejrzałem dwa gameplay''e z Fable 2 prezentowanego na GC (wersja ostateczna).
I patrząc na grafikę dość mocno się zawiodłem. W tej grze jest naprawdę żenujący zasięg
widzenia!

http://pl.youtube.com/watch?v=ti9OcNtY9lI


Z tym coś jest nie tak, może to jest mgła albo takie miejsce akurat, bo widzialem inne gameplay''e to zasięg widzenia był po horyzont :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się