Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 18:15, MasterOfBlaster napisał:

No właśnie mam dwa pady i mam z kim grać ;) Przetestowałem oba demka i oba mi się podobały
;D Cenowo te dwa tytuły też są podobne. Tylko który z nich przyciągnie mnie na dłużej
? Który ma więcej trybów ?


Def Jam Icon to upośledzona bijatyka .Nie ma chwytów ,dosłownie kilka ciosów .Żałosne i powolne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Powiedzcie mi, czy tylko mój X0 jest tak długo w naprawie? Konsolę odebrali już piątek 30 stycznia, a o skończeniu naprawy ani widu, ani słychu. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 10:08, Kurammi napisał:

Cholera! Powiedzcie mi, czy tylko mój X0 jest tak długo w naprawie? Konsolę odebrali
już piątek 30 stycznia, a o skończeniu naprawy ani widu, ani słychu. WTF?


z tego, co pamiętam w moim przypadku było tak, że dopiero koło 12, czy 13 dnia zmienił się status naprawy i dzień, czy dwa później konsola była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Mam wielki problem z jednym z trefów z GTA IV.

Auf Wiedersehen Petrovic
Win all ranked multiplayer variations, all races and "Cops ''n Crooks", as both sides.

No tak pisze mi że wszystkie warianty mam zaliczyć jakie tylko możliwe. Ale no ja zaliczam te wyścigi Race i GTA Race, Cops ''n Crops zrobiłem i wygrałem na obu stronach a resztę też wygrałem.

Błagam niech ktoś mi rozpisze co DOKŁADNIE mam zrobić w każdym trybie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Bo na necie zero konkretów.

Błagam jeszcze raz, ci którzy zaliczyło to trofeum lub ci którzy dokładnie wiedzą co trzeba zrobić. Już się trudzę z tym trofeum od 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wygrać w każdej możliwej wariacji trybów multiplayer, wszystkich wyścigach, a w trybie „Cops ‘n Crooks” po obu stronach. Przyjdzie z czasem.

W przypadku wyścigów chodzi o (lista od WheeZzyy):

Standard Race


* Race Class - Road = 20 tras
* Race Class - Boats = 4 trasy
* Race Class - Helicopters = 10 tras
* Race Class - Free Race = 10 tras
* Race Class - Cannonball Run = 10 tras


GTA Race


* Race Class - Road = 20 tras
* Race Class - Boats = 4 trasy
* Race Class - Helicopters = 10 tras
* Race Class - Free Race = 10 tras
* Race Class - Cannonball Run = 10 tras

Pograj jeszcze w tych trybach to w końcu wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wygrać w każdej możliwej wariacji trybów multiplayer, wszystkich wyścigach, a w trybie „Cops ‘n Crooks” po obu stronach. Przyjdzie z czasem.

W przypadku wyścigów chodzi o (lista od WheeZzyy):

Standard Race

Race Class - Road = 20 tras
Race Class - Boats = 4 trasy
Race Class - Helicopters = 10 tras
Race Class - Free Race = 10 tras
Race Class - Cannonball Run = 10 tras

GTA Race

Race Class - Road = 20 tras
Race Class - Boats = 4 trasy
Race Class - Helicopters = 10 tras
Race Class - Free Race = 10 tras
Race Class - Cannonball Run = 10 tras

tekst z www.onlinecenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:44, Meykan napisał:


Wkleiłem to samo co wyżej .

Dnia 10.02.2009 o 20:44, Meykan napisał:

Błagam jeszcze raz, ci którzy zaliczyło to trofeum lub ci którzy dokładnie wiedzą co
trzeba zrobić. Już się trudzę z tym trofeum od 2 tygodni.

Już ci w wuj razy dawałem link do poradnika na OC .Tam masz wszystko opisane .Jak nie to zostaje http://www.xbox360achievements.org/
Trofea wzięły się z achievementów ,więc oparte są na tej samej zasadzie .Na necie jest wszystko a nie zero konkretów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Te trasy które wy podaliście już przeszedłem dawno. I również korzystałem z tamtego portalu który mi wcześniej podaliście jednakże tam bez konkretów.
Jednakże nic się nie odblokowało.
Cops n'' Crooks również przeszedłem w dwóch trybach i wygrałem nimi obiema drużynami.

Jedynie musiałbym wiedzieć co mam zrobić przy pozostałych trybach. (Nie licząc Cops ''n Crooks, Free Mode, Party Mode, GTA Race i Race).

No ale pogram jeszcze trochę mam nadzieje że mi wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:01, DoomnY napisał:

Pytanie do posiadaczy PS3. Jak wygląda użycie systemu sixaxis w grach? Chodzi mi o tytuły:
Call of Duty 4, Call of Duty: World at War, Prince of Persia, Metal Gear Solid 4. Co
daje to w grze?


W dwie pierwsze nie grałem na PS3, a w dwóch pozostałych tego się właściwie nie używa :) Ogólnie mało gdzie został zastosowany ten system, jeżeli już to jest to głównie do elementów zręcznościowych typu przejdź po linie i machaj tak padem by bohater utrzymał równowagę. Jedyną grą w której tak naprawdę całkowicie wykorzystali sixaxis jest chyba Lair (za co zresztą sporo osób go przeklinało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:01, DoomnY napisał:

Pytanie do posiadaczy PS3. Jak wygląda użycie systemu sixaxis w grach? Chodzi mi o tytuły:
Call of Duty 4, Call of Duty: World at War, Prince of Persia, Metal Gear Solid 4. Co
daje to w grze?

W tych nie, albo tylko malo, ale w Warhawk mozna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 10:49, DoomnY napisał:

Oglądałem prezentacje gameplay''a MGS4 prowadzoną przez Kojimę i mówił na niej, że gra
korzysta z sixaxis''a tylko, że nie wiem do czego konkretnie.


To co ja wiem, to tylko zeby sie wychilic, albo zeby zrobic skok w gore :]..Sorry, jak sa bedy w orthografy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 10:49, DoomnY napisał:

Oglądałem prezentacje gameplay''a MGS4 prowadzoną przez Kojimę i mówił na niej, że gra
korzysta z sixaxis''a tylko, że nie wiem do czego konkretnie.

W każdej grze na PS3 w padach (ja mam DS3) są wibracje :)
A tak najbardziej czujniki zostały użyte w Lair, Uncharted, i już dalej nie wiem :)
A w COD4 i 5 to tylko wibra tak samo w PoP i MGS4 ale w MGS4 chyba jeszcze jakiś patent jest nie pamiętam a jest jak pad wychylisz do góry to głowę ze śmietnika wyciąga aby można było strzelić, nie wiem może jest tego więcej wolę analogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem do mojego monitora (LG 20cali LCD L206WTQ-SF - DVI-D z HDCP) Ps3 za pomocą kabla Hdmi - dvi. Głos podłączyłem do głośników za pomocą przewodu AV i złącza AV MULTI OUT w Ps3. Odpalam PS3 i przytrzymuje przycisk zasilania aby zresetować ustawienia do rozdzielczości standardowej. Czekam. Ciągle czarny ekran. Wyłączam i włączam ponownie konsole. Słyszę w podpiętych głośniczkach muzyczkę która pojawia się przy włączaniu PS3(dobry znak), ale nadal czarny ekran. Dlaczego????!!!! Mógłby mi ktoś pomóc. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 09:01, DoomnY napisał:

Pytanie do posiadaczy PS3. Jak wygląda użycie systemu sixaxis w grach? Chodzi mi o tytuły:
Call of Duty 4, Call of Duty: World at War, Prince of Persia, Metal Gear Solid 4. Co
daje to w grze?


Oba CoDy nie obsługują czujników Sixaxisa, w PoPa nie grałem, a w MGS4 można za ich pomocą wychylać się ze śmietnika, o czym już powiedziano, oraz przywracać domyślny wygląd kamuflażu Snake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo w temacie o samych X''b jest tylu ,,specjalistów" ,ze nie ma kto pomóc...

"Zmieniał ktoś kiedyś swojego Windows Live ID ? Może mi ktoś opisać wszystko dokładnie co mam robić, bo nie chcę czegoś zawalić... ;P Mam nadzieję ,że taka zmiana pomoże i bedę mógł się logować na stronce M$... ;)"

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 19:34, DoomnY napisał:

Przełączyłeś źródło sygnału w monitorze na DVI ("Digital")?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zajrzałem do instrukcji, bo coś mnie niepokoił ten problem.
W konsoli wybierasz Settings->Display Settings->Video Output Settings->przestawiasz na HDMI, dopiero wtedy puści sygnał na monitor przez kabel HDMI-DVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się