Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 15:39, ww3pl napisał:

A ja, z racji posiadania obu konsol, coby pokazać, jaki jestem dobroduszny i skromny
(mimo ciągłego faktu chwalenia się dwoma current-genami).
Wszystkiego najlepszego...
... posiadaczom konsol poprzedniej generacji ;-)
No i całej reszcie też. O.
http://tnij.org/wesolych_swiaaaat - moje życzenia dla Was.

AAA człowieku jakieś ostrzeżenie, że materiał gorszy od flaków w Gears of War 2 :P. Całe święta będzie mi się to śniło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Eternal Sonata na PS3 ma opcję wyboru języka gry? Zależy mi głównie na japońskim voice actingu i angielskim subie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 20:53, Lex napisał:

Czy Eternal Sonata na PS3 ma opcję wyboru języka gry? Zależy mi głównie na japońskim
voice actingu i angielskim subie. Z góry dzięki za odpowiedź.

O, ciekawe pytanie. Tak samo z wersją na X360 bym chciał wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na X360 posiada dwie wersje językowe - w czasie gry możesz swobodnie przełączać się pomiędzy angielskim dubbingiem, a japońskim.
Myślę, że skoro było tak na X360, to i na PS3 mamy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dual SFX Frag Pro - ma ktoś lub chociaż używał tego? Jestem ciekaw, czy działa to z wszystkimi FPSami (single i multi) oraz czy jakościowo jest dobry, bo tanie to to nie jest (lagi i takie tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 20:59, ww3pl napisał:

Wersja na X360 posiada dwie wersje językowe - w czasie gry możesz swobodnie przełączać
się pomiędzy angielskim dubbingiem, a japońskim.
Myślę, że skoro było tak na X360, to i na PS3 mamy to samo.



Oooo, pięknie by było gdyby twórcy innych gier brali przykład z Namco. I mówię zarówno o konoslach stacjonarnych jak i przenośnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:52, MaccCry napisał:


Dual SFX Frag Pro - ma ktoś lub chociaż używał tego? Jestem ciekaw, czy działa to z wszystkimi
FPSami (single i multi) oraz czy jakościowo jest dobry, bo tanie to to nie jest (lagi
i takie tam).

I tak cię bedą jechać ludzie na padach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. JEst to słabe urządzenia a z tego co wiem prawdziwi gracze fps na konsole starają się tego unikać. Nie ma to jak wyrównane szanse pad vs pad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 14:20, MaccCry napisał:


Co to znaczy słabe? Proszę o konkrety.


Kontroler jest nieprecyzyjny. Przeskakuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:05, MaccCry napisał:

Tak myślałem, gdyby to działało tak samo jak myszka od komputera, to co drugi użytkownik
PS3 by to miał.

Czemu ? Np: Dla mnie pad jest zdecydowanie lepszy do grania w szutery. Sam w GoW''a 1 na PC gram na padzie. ;) Myszka i klawa to średnia do grania. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:30, Albii napisał:

> Tak myślałem, gdyby to działało tak samo jak myszka od komputera, to co drugi użytkownik

> PS3 by to miał.
Czemu ? Np: Dla mnie pad jest zdecydowanie lepszy do grania w szutery. Sam w GoW''a 1
na PC gram na padzie. ;) Myszka i klawa to średnia do grania. ;]

Sprobuj se odpalic CS-a na padzie, moge sie zalozyc o wszystko ze nie zabijesz ani jednej osoby ;) Nie powiem bo rzeczywiscie calkiem przyjemnie sie gra w takiego Killzona na padzie ale przynajmniej w moim przypadku po ponad 4 latach ambitnej gry w csa na klawie i myszce stwierdzam ze jest to zdecydowanie szybszy i bardziej dokladny sprzet do grania w FPSy choc juz niekoniecznie wygodniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo, CS''a nie ma co porównywać, chociaż może jakby zrobili takiego pada z gałkami o właściwościach myszki, to pewnie byłby równorzędnie dobry jak PC Set. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:32, ankle napisał:

> Allegro.pl
Na pewno mnie tam nie oszukają?

Szukaj użytkowników z dużą ilością komentarzy, najlepiej sklepów. Upewnij się też, że zdrapka jest dla twojego konta (UK lub US).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę reklamować niczego, ale mogę Ci powiedzieć, że ostatnio kupowałem MSP na allegro w sklepie Inexus i tam na pewno Cię nie oszukają.

Jeszcze godny polecenia jest Xboxonline77.com tylko, że tam nieźle ceny ostatnio podskoczyły. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się