Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Proponuję często przeczesywać allegro - nowe, zafoliowane gry w cenach 60-100 zł.
No cóż... coś tam niby będzie ;-)
Samochodowe: Forza Motorsport 1/2, Project Gotham Racing 4, Colin McRae:Dirt, Sega Rally Championship, Burnout (dostępny też na PS2), zapowiedziany Burnout, Flatout: UC, PGR 3 PGR 4, NFS: ProStreet, Test Drive: Unlimited, i mnóstwo innych zapowiedzianych i niezapowiedzianych tytułów.
Sportowe? NHL, NLF, Fifa 07, PES 6, PES 7, Fight Night, WWE: Smackdown, Dead or Alive 4 (odpowiednik Tekkena), Dead or Alive 5 który wyjdzie kiedyś tam, Top Spin, Footbal Manager 2006 lub 2007, Tiger Woods PGA TOUR, Rockstar Table Tennis.

Aha, do strzelanek jeszcze chciałbym dodać Lost Planet (to z mojego niedawnego posta ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:30, WorldWar3PL napisał:

/ciach/

Czyli ogółem rzecz biorąc, sytuacja kadrowa Xboxa jest jak najbardziej OK;). A jak prognozy cen Xboxa na najbliższe pół roku? Bo czytałem dziś, że tanieje, ale o marne 30 funtów:/. Patrzyłem na Ebayu, tam X''y chodzą po 285 $, i to nowe:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 21:30, WorldWar3PL napisał:

Aha, do strzelanek jeszcze chciałbym dodać Lost Planet

Słyszałem że słabe:/, a w najlepszym przypadku przeciętne. Grałeś w to? Ja nie, więc nie wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja swojego ze sklepu premium kupiłem za 1200 zł. Nowy, nietykany itd. Nie wiem jakim cudem ;> Na allegro sklep sprzedawał, paragon nawet dają. Ultima bodajże.
Wydaje mi się, że skoro już teraz chodzą po takich cenach, to wkrótce będzie można dostać nowego premium za ~1000 zł. Na święta z pewnością będzie jakaś obniżka, a nawet przed - wychodzi w końcu nowa edycja X360, która od poprzednich różni się tylko obudową która będzie nawiązywać do Halo 3. Poza tym premiera Mass Effect, Halo 3 i innych gier po prostu zmusi ich do obniżki - wtedy po prostu ludzie rzucą się na tę konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:35, WorldWar3PL napisał:

No cóż, ja swojego ze sklepu premium kupiłem za 1200 zł. Nowy, nietykany itd. Nie wiem jakim
cudem ;> Na allegro sklep sprzedawał, paragon nawet dają. Ultima bodajże.

O lol, teraz na ultimie sprzedają za 1439 zł:)

Dnia 20.08.2007 o 21:35, WorldWar3PL napisał:

Wydaje mi się, że skoro już teraz chodzą po takich cenach, to wkrótce będzie można dostać nowego
premium za ~1000 zł. Na święta z pewnością będzie jakaś obniżka, a nawet przed - wychodzi w
końcu nowa edycja X360, która od poprzednich różni się tylko obudową która będzie nawiązywać
do Halo 3. Poza tym premiera Mass Effect, Halo 3 i innych gier po prostu zmusi ich do obniżki
- wtedy po prostu ludzie rzucą się na tę konsolę.

No to chyba zakup Xboxa wydaje się już być przesądzony - chcąc upgrade''ować w Święta kompa wydałbym dwa razy tyle, a na tym co mam zawsze w jakieś gry zagram, nawet za rok (na PIII i Radku 9200 jechałem 5 lat, więc no problem;)). Ale martwi mnie cena gier w sklepach, choć na allegro rzeczywiście są tanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problemy ze ściąganiem dema z Marketplace - Polacy mają ostro przechlapane u Microsoft, bo M$ robi ograniczenia często krajom, w których nie ma Live''a ;-) I przez to nie ściągnąłem Bioshocka i Stranglehold.
P.S. Co do tego upgrade kompa, sprawdź minimalne wymagania Stranglehold.... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, bo ja za bijatykami nie przepadam, lubie strzelanki, gry wyscigowe srednia a najbardziej gry typu GTA4 i call of duty 4 ale sa jakies tytuly takie wielkie jak halo 3 na ps3 ktore wyjda poza mgs? bo wlasnie ja wiem ze jest dużo gier na x360 ale przecież nikt nie jest w stanie zagrać w nie wszystkie! Szkoda ze Halo 3 i Bioshoc oraz Mass Effect nie wyjdą na PS3, to ja już sam niewiem co wybrać jeśli cena nie gra roli! Wyżej widziałem że wszyscy forumowiczowi ggvvrrvv polecali PS3 ale dlaczego? Znaczy moim zdaniem jest tak: konsola x360 teraz ma mnostwo gier bo juz troche na rynku jest i swoja cena zdobyla wielu fanow, ale PS3 niedawno weszla na rynek i dopieroz czasem zaczna na nia wychodzic ciekawe tytuły no własnie przynajmniej mam taka nadzieje to która konsole polecacie? Ale tak szczerze nie zeby ci co maja to to chwala to mowie cena nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:44, WorldWar3PL napisał:

Ostatnio mam problemy ze ściąganiem dema z Marketplace - Polacy mają ostro przechlapane u Microsoft,
bo M$ robi ograniczenia często krajom, w których nie ma Live''a ;-) I przez to nie ściągnąłem
Bioshocka i Stranglehold.

Tym się też trochę martwię, ale może po wejściu Visty coś z tym zrobią. W końcu Live! miał być na niej dostępny (podobno[!]). [Nie ma to jak pokazywać swoją wyższość nad rzekomo słabszym krajem;)]

Dnia 20.08.2007 o 21:44, WorldWar3PL napisał:

P.S. Co do tego upgrade kompa, sprawdź minimalne wymagania Stranglehold.... :>


OMG, dziwi mnie jedno - X1300 wystarcza, a GF7600 nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, niektórzy developerzy są leniwi i wolą konsole, na którą łatwiej się programuje - np. EA stoi po stronie X360 ;-)
Zanim PS3 się rozkręci, to jeszcze trochę czasu minie - a wydaje mi się, że nie chciałbyś mieć konsoli po to, by się kurzyła, prawda? :)
Powiedz jakiego typu gry lubisz, to ja spiszę te, które pamiętam + dopomogę się jakąś stroną.
master matrox niech też takowe gry wymieni, to będziesz miał dwie listy i łatwiejszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:54, WorldWar3PL napisał:

Ale wiesz, niektórzy developerzy są leniwi i wolą konsole, na którą łatwiej się programuje
- np. EA stoi po stronie X360 ;-)
Zanim PS3 się rozkręci, to jeszcze trochę czasu minie - a wydaje mi się, że nie chciałbyś mieć
konsoli po to, by się kurzyła, prawda? :)
Powiedz jakiego typu gry lubisz, to ja spiszę te, które pamiętam + dopomogę się jakąś stroną.
master matrox niech też takowe gry wymieni, to będziesz miał dwie listy i łatwiejszy wybór.


To ja smokeandfly1 tylko mi barany konto blokuja bo tam jakiegos paszczaka zjechalem na "Zdjecia forumowiczow" niewazne...

No własnie wiesz nigdy na konsoli nie gralem tak konkretnie bo nigdy zadnej nie mialem, tyle co u kumpla w GTA SA no ale powiem jakie mi sie gry z PC podobaja, wlasnie MOF, COD, GTA, Oblivion i Gothic! Szkoda ze na ps3 nie wyjdzie mass effect i bioschoc a co do tego ze konsola bedzie stala zakurzona to napewno nie , wiesz caly czas jakies gry wychodza chocaizby swietne sa te 2 gry ktore sa w starter packu to juz niewiem najpierw mi wszyscy polecaja PS3 a teraz juz sie pogubilem nawet ty mi polecales PS3 (bo ja to ggvvrrvv ale ciagle nie zdecydowan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem - przejrzyj wszystkie gry i pomyśl, co Ci bardziej odpowiada. Obie konsole są świetne i naprawdę ciężko powiedzieć jednoznacznie, że ta i ta konsola jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:09, WorldWar3PL napisał:

Mówiłem - przejrzyj wszystkie gry i pomyśl, co Ci bardziej odpowiada. Obie konsole są świetne
i naprawdę ciężko powiedzieć jednoznacznie, że ta i ta konsola jest najlepsza.


Jakbym przejzal gry to bym wybral X360 ale podobno na PS3 maja wyjśc dopiero prawdziwe tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wezne PS3 bo to konsola bardziej zaawansowana technologicznie i juz we wrzesniu zacznie sie wysyp exlusivow a co bedzie za rok :D:D Jednak jak mowilem x360 ma fajne gry do roku a ps3 ma fajne gry na 5 lat teraz jest wykorzystane moze 50% jego mozliwosci a x360 juz 100%, o a tu mam cos ciekawego:


Przewidywana data premiery Nazwa gry
27 kwiecień 2007 Elder Scrolls IV: Oblivion
27 kwiecień 2007 NBA 2K7

04 maj 2007 Untold Legends: Dark Kingdom
10 maj 2007 F.E.A.R.
11 maj 2007 Spider-Man 3
anulowana Saints Row
25 maj 2007 POTC:At World’s End

22 czerwiec 2007 Armored Core 4
25 czerwiec 2007 Harry Potter and the Order of the Phoenix

lipiec 6, 2007 Ninja Gaiden Sigma
lipiec 16, 2007 All-Pro Football 2K8
lipiec 17, 2007 NCAA Football 08
lipiec 20, 2007 Transformers: The Game
lipiec 20, 2007 The Darkness
lipiec 23, 2007 NASCAR 08
lipiec 26, 2007 EyeCreate
lipiec 26, 2007 Snakeball

sierpień 2, 2007 High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition
sierpień 14, 2007 Madden NFL 08
sierpień 21, 2007 Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2
sierpień 28, 2007 Blazing Angels 2: Secret Missions
sierpień 28, 2007 Dynasty Warriors: Gundam
sierpień 28, 2007 Medal of Honor: Airborne
sierpień 28, 2007 Stuntman: Ignition
sierpień 28, 2007 Tiger Woods PGA Tour 08
sierpień 28, 2007 Warhawk

wrzesień 1, 2007 Clive Barker’s Jericho
wrzesień 1, 2007 Colin MR: DiRT
wrzesień 3, 2007 NHL 2K8
wrzesień 11, 2007 NHL 08
wrzesień 13, 2007 Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
wrzesień 14, 2007 Heavenly Sword
wrzesień 14, 2007 BlackSite: Area 51
wrzesień 17, 2007 John Woo Presents Stranglehold
wrzesień 17, 2007 John Woo Presents Stranglehold: Collector’s Edition
wrzesień 18, 2007 Juiced 2: Hot Import Nights
wrzesień 18, 2007 Skate
wrzesień 25, 2007 SEGA Rally Revo
wrzesień 25, 2007 World Series of Poker 2008
wrzesień 28, 2007 Lair

październik 1, 2007 DiRT
październik 1, 2007 Eye of Judgment
październik 2, 2007 Club
październik 2, 2007 Folklore
październik 2, 2007 Hot Shots Golf 5
październik 2, 2007 Monster Madness
październik 2, 2007 NBA ‘08
październik 2, 2007 Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
październik 4, 2007 Home
październik 9, 2007 Orange Box
październik 9, 2007 Tony Hawk’s Proving Ground
październik 11, 2007 Rocketmen: Axis of Evil
październik 16, 2007 Hellboy
październik 18, 2007 Super Street Fighter II Turbo HD Remix
październik 22, 2007 FIFA Soccer 08
październik 23, 2007 Conan
październik 24, 2007 Cars Mater-National
październik 29, 2007 Guitar Hero III
październik 30, 2007 Beowulf
październik 30, 2007 Call of Duty 4: Modern Warfare
październik 30, 2007 Need for Speed ProStreet
październik 30, 2007 Need for Speed ProStreet: Collector’s Edition
październik 30, 2007 SingStar

listopad 2007 Army of Two
listopad 2007 Assassin’s Creed
listopad 2007 Assassin’s Creed (Limited Edition)
listopad 2007 Bladestorm: The Hundred Years’ War
listopad 2007 Brothers in Arms: Hell’s Highway
listopad 2007 Haze
listopad 2007 Kane & Lynch: Dead Men
listopad 2007 LEGO Star Wars: The Complete Saga
listopad 2007 Mercenaries 2: World in Flames
listopad 2007 NCAA March Madness 08
listopad 2007 Ratatouille
listopad 2007 Rock Band
listopad 2007 Simpsons Game
listopad 2007 SOCOM: Confrontation
listopad 2007 Talisman
listopad 2007 Time Crisis 4
listopad 2007 TimeShift
listopad 2007 Turning Point: Fall of Liberty
listopad 2007 Uncharted: Drake’s Fortune
listopad 2007 WWE SmackDown! vs. Raw 2008
listopad 2007 College Hoops 2K8

grudzień 2007 Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
grudzień 2007 Golden Compass

luty 5, 2008 Turok
Q1, 2008 Killzone 2
Q1, 2008 Grand Theft Auto IV
Q1, 2008 Grand Theft Auto IV — Special Edition
marzec 2008 Metal Gear Solid 4: GoP - ?
wiosna 2008 LittleBigPlanet
wiosna 2008 Devil May Cry 4
rok 2008 Operation Flashpoint 2 - ?
rok 2008 Saint Row 2
koniec 2008 Frontlines: Fuel of War
nieznana Battlefield: Bad Company

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, coś w temacie X360 poniekąd:

"Polish studio People Can Fly has a new air traffic controller, as Epic Games today announced that it has acquired a majority stake in the Painkiller developer.

The two companies began working together last year when People Can Fly approached the makers of Gears of War and Unreal Tournament 3 to evaluate the Unreal Engine 3 for a multiplatform title.

Since then, People Can Fly has worked on the PC version of Gears of War and is currently helping Epic design an all-new, unnamed intellectual property. Epic president Dr. Michael Capps explained that the 50-person studio''s impressive contributions prompted the company''s investment. "Working with this team of guys who love making over-the-top shooters was a blast, and we didn''t want it to end," the executive said. "And their work was outstanding. The multiplayer levels they created for Gears PC look as good or better than the original."

No proszę, proszę, nasi mieszali w GoW na PC! :) I to na tyle zamieszali że ich Epic wykupił.

Co do tematu którą konsolę wybrać: mam X360 i jestem więcej niż zadowolony, wysyp hitów przed nami, w ten piątek "Bioshock". PS3 gdzieś tam na horyzoncie jest, w planach również, ale na dzień dzisiejszy zakup konsoli Sony, jak dla mnie, mija się z celem. Poczekam na premierę naprawdę b.dobrych gier, bo to tylko się liczy. Liczę na mocne exclusivy w wydaniu Sony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 00:27, pllayboyy napisał:

luty 5, 2008 Turok
Q1, 2008 Killzone 2
Q1, 2008 Grand Theft Auto IV
Q1, 2008 Grand Theft Auto IV — Special Edition
marzec 2008 Metal Gear Solid 4: GoP - ?
wiosna 2008 LittleBigPlanet
wiosna 2008 Devil May Cry 4
rok 2008 Operation Flashpoint 2 - ?
rok 2008 Saint Row 2
koniec 2008 Frontlines: Fuel of War
nieznana Battlefield: Bad Company



To jest line-up PS3 na przyszły rok? Zabawne xD Na Xa jest 5x tyle jak nie więcej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 10:57, bojanzaw napisał:

> luty 5, 2008 Turok
> Q1, 2008 Killzone 2
> Q1, 2008 Grand Theft Auto IV
> Q1, 2008 Grand Theft Auto IV — Special Edition
> marzec 2008 Metal Gear Solid 4: GoP - ?
> wiosna 2008 LittleBigPlanet
> wiosna 2008 Devil May Cry 4
> rok 2008 Operation Flashpoint 2 - ?
> rok 2008 Saint Row 2
> koniec 2008 Frontlines: Fuel of War
> nieznana Battlefield: Bad Company


To jest line-up PS3 na przyszły rok? Zabawne xD Na Xa jest 5x tyle jak nie więcej xD


eee LOL to sa tez gry" lepsze" zabawny jestes ty w tym momencie, zastanawiam sie czy se nie kupic 2 konsol, xbox360 bym mial na ten rok a ps3 juz na nastepne 5 lat bo potem xbox bedzien ie przydatny i nieporownywalny ze sprzetem ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:34, Konował napisał:


> Aha, do strzelanek jeszcze chciałbym dodać Lost Planet
>
Słyszałem że słabe:/, a w najlepszym przypadku przeciętne. Grałeś w to? Ja nie, więc nie wiem
na pewno.



Nie jest słabe w CDA dostało 9/10 a z resztą grałem w demo na steamie i gra się bardzo przyjemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 10:57, bojanzaw napisał:


To jest line-up PS3 na przyszły rok? Zabawne xD Na Xa jest 5x tyle jak nie więcej xD


To jest lista premier robiona przez użytkowników forum PS3 Site, a nie oficjalnie podane terminy przez producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalem o tyym newsie na wp.pl co pisze fanboy m$ o CM: Dirty takie jest moje zdanie--taaa czyli jak w newsie ze sony udowodnilo kto umie pisac prawdziwe gry a kto nie, ehh przeciez to jest takie oczywiste M$ płaci ogromne pieniadze żeby zniechecic graczy do PS3 a widac po allegro ze coraz wiecej wybiera PS3 niz X360 ! Bo to konsola na lata ja sam za tydzien jade do MM i raczej wybiore własnie PS3 zobaczycie prawdziwa grafe w grze Lair a nawet ot bedzie wykorzystanie 60% mocy konsoli a x360 wykorzystuje juz swoja maxymalnie-i tak bym dirt nie kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2007 o 13:05, pllayboyy napisał:

wykorzystanie 60% mocy konsoli a x360 wykorzystuje juz swoja maxymalnie-i tak bym dirt nie
kupil


60%? ja bym powiedzial ze gora 40%(no bo przeciez za 2 lata nawet nie ujrzymy prawdziwej mocy PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się