Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Wszyscy ktorych pytam mowia ze ps3 jest lepsza bo jest przyszlosciowa prawdziwe hity zaczna na nia wychodzic i po prostu bedzie lepsza grafa na ps3 niz na xboxa bo jest to konsola mocniejsza i po prostu przyszlosciowa na xboxa podejzewam juz za pare miehow nie bedzie w co grac bo tworcy sa baardzo ograniczeni moca sprzetu x360 a ps3 ma mnoooooooooooooostwoooooo mozliwosci chyba sie przekonalem na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:11, ggvvrrvv napisał:

Wszyscy ktorych pytam mowia ze ps3 jest lepsza bo jest przyszlosciowa prawdziwe hity zaczna
na nia wychodzic i po prostu bedzie lepsza grafa na ps3 niz na xboxa bo jest to konsola mocniejsza
i po prostu przyszlosciowa na xboxa podejzewam juz za pare miehow nie bedzie w co grac bo tworcy
sa baardzo ograniczeni moca sprzetu x360 a ps3 ma mnoooooooooooooostwoooooo mozliwosci chyba
sie przekonalem na ps3

no ja nie mam ani tego ani tego i moja opinia moze byc bardziej obiektywna(wg mnie) niż kogoś kto ma jedna z komsol, ale to co mówisz jest prawdziwe, ps3 ma większe możliwosci ,więcej mocy,nie wierzę że twórcy tego nei wykorzystają w najbliższej przyszłości.. przecież ps3 dopiero się rozkręca, będzie istnieć przez kolejne 4,5 lat pewnie.. i napewno będa gry duzo ladniejsze niz na xbox, no i przeciez ps3 (chyba) potrafi wyświetlać obraz w wyższej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no i przeciez ps3 (chyba) potrafi wyświetlać obraz w wyższej rozdzielczości.

chyba jednak nie... X360 też potrafi w 1080 wyświetlać z tego co pamiętam, ale takich gier na X360 i PS3 jest mało... Jak na razie 720 to standard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:28, syriusz.b napisał:

>no i przeciez ps3 (chyba) potrafi wyświetlać obraz w wyższej rozdzielczości.

chyba jednak nie... X360 też potrafi w 1080 wyświetlać z tego co pamiętam, ale takich gier
na X360 i PS3 jest mało... Jak na razie 720 to standard...



no to tyl co moze wyswietlac ale moc ma wieksza ps3 i jest to konsola przyszlosci gry na x360 sie juz nie benda zmienaic bo konsolka jest za slaba po prostu a na ps3 benda dopiero wychodzic a jak bylo z ps2? tak samo a teraz co rzadzi ps2 czy xbox>?. wlaaaasnie czeba tak myslec dlatego chyba jednak wezne ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:31, ggvvrrvv napisał:

no to tyl co moze wyswietlac ale moc ma wieksza ps3 i jest to konsola przyszlosci gry na x360
sie juz nie benda zmienaic bo konsolka jest za slaba po prostu a na ps3 benda dopiero wychodzic
a jak bylo z ps2? tak samo a teraz co rzadzi ps2 czy xbox>?. wlaaaasnie czeba tak myslec
dlatego chyba jednak wezne ps3


oj oj sam sobie przeczysz. Ja nie neguje tego że bierzesz PS3 sam ci je doradziłem...

w poprzedniej generacji to Xbox był silniejszy, więc twoje zdanie w tym kontekście nie miało sensu, a PS2 wygrał - popularnością i ... grami...

>gry na x360 sie juz nie benda zmienaic

jeśli dla ciebie gra = grafika to tak nie będą się zmieniać. Znów powrót do PS2: co z tego, że Xbox był silniejszy, jak Sony miało lepsze tytuły... Pamiętaj, że nie liczy się głównie grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:28, syriusz.b napisał:

>no i przeciez ps3 (chyba) potrafi wyświetlać obraz w wyższej rozdzielczości.

chyba jednak nie... X360 też potrafi w 1080 wyświetlać z tego co pamiętam, ale takich gier
na X360 i PS3 jest mało... Jak na razie 720 to standard...

więc przepraszam, bo nie interesuje sie tymi konsolami, ale faktem jest ze ps3 jest nowocześniejsze i prędzej czy póżniej zostanie to wykorzystane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:11, ggvvrrvv napisał:

Wszyscy ktorych pytam mowia ze ps3 jest lepsza bo jest przyszlosciowa prawdziwe hity zaczna
na nia wychodzic i po prostu bedzie lepsza grafa na ps3 niz na xboxa bo jest to konsola mocniejsza
i po prostu przyszlosciowa na xboxa podejzewam juz za pare miehow nie bedzie w co grac bo tworcy
sa baardzo ograniczeni moca sprzetu x360 a ps3 ma mnoooooooooooooostwoooooo mozliwosci chyba
sie przekonalem na ps3


Moc Xa nie jest wykorzystywana do końca. To dopiero nadejdzie ;] I nie mów, że jest słaba, bo prawdziwej mocy nikt nie zna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:35, danzelmario napisał:

> >no i przeciez ps3 (chyba) potrafi wyświetlać obraz w wyższej rozdzielczości.
>
> chyba jednak nie... X360 też potrafi w 1080 wyświetlać z tego co pamiętam, ale takich
gier
> na X360 i PS3 jest mało... Jak na razie 720 to standard...
>
więc przepraszam, bo nie interesuje sie tymi konsolami, ale faktem jest ze ps3 jest nowocześniejsze
i prędzej czy póżniej zostanie to wykorzystane


hmm w sumie to jeszcze za 2 lata PS3 nie rozwinie w pelni skrzydel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:11, ggvvrrvv napisał:

Wszyscy ktorych pytam mowia ze ps3 jest lepsza bo jest przyszlosciowa prawdziwe hity zaczna
na nia wychodzic i po prostu bedzie lepsza grafa na ps3 niz na xboxa bo jest to konsola mocniejsza
i po prostu przyszlosciowa na xboxa podejzewam juz za pare miehow nie bedzie w co grac bo tworcy
sa baardzo ograniczeni moca sprzetu x360 a ps3 ma mnoooooooooooooostwoooooo mozliwosci chyba
sie przekonalem na ps3

Z tym tekstem że jest mocniejsza to ja bym polemizował ,bezawaryjna to jeszcze jeszcze..!!
Bo jakby nie patrzeć te next gen konsole maja swe wady których większość graczy nie widzi a twórcy gier tak!!
Co z tego że PS3 ma Blu-Ray i lepszą kartę graficzną a wręcz nieproporcjonalnie mało pamięci RAM i jako taki procek!!(na PC sytuację pogarsza system !!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:49, Numenpl napisał:

Co z tego że PS3 ma Blu-Ray i lepszą kartę graficzną a wręcz nieproporcjonalnie mało pamięci
RAM i jako taki procek!!(na PC sytuację pogarsza system !!)


PS3 ma lepszy procek, a gorszą grafe z tego co wiadomo... Coś ci się chyba pomieszało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:50, syriusz.b napisał:

PS3 ma lepszy procek, a gorszą grafe z tego co wiadomo... Coś ci się chyba pomieszało...

karta dobra zgoda przyznaję sie do błędu(zapomniałem), ale jak patrzysz na problem od strony twórców gier np. EA i ich C&C 3 Tiberium Wars - gra najpierw na PC potem x360 - niby gra na next gen konsole a gra działa na high detale na PC z przed 2 lat sic. Albo jak ID software i narzekania Carnacka na obecne konsole że mają za mało pamięci RAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dokładnie wczoraj kupiłem Wii z Poznańskim Empiku nareszcie!! I wogóle nie załuje ani jednego grosza! Gra sie po prostu wyśmienicie! Narazie mam Tylko Wii Sports ale moja nastepną grą na pewno bedzie DBZ: Budokai Tenkaichi 2! Polecam tą konsolę wszystkim maniakom DOBREGO GAMEPLAYU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:24, Numenpl napisał:

Albo jak ID software
i narzekania Carnacka na obecne konsole że mają za mało pamięci RAM!!

bo on zawsze narzeka:)jemu nic nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:32, danzelmario napisał:

bo on zawsze narzeka:)jemu nic nie pasuje

Ale tym razem ma prawo bo jeśli podrasowany engine doom3 wyciska niezłe poty z obecnych next gen konsol to co będzie z tym nowym?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:36, Numenpl napisał:

> bo on zawsze narzeka:)jemu nic nie pasuje
Ale tym razem ma prawo bo jeśli podrasowany engine doom3 wyciska niezłe poty z obecnych next
gen konsol to co będzie z tym nowym?? :))

a ja wiem, doom 3 byl postrachem i dla pc jak wychodził, dopiero po jakimś czasie stał się czymś normalnym, a odpowiadając na twoje pytanie odpowiem tak: zawsze można zrobic grę która wymaga sprzętu z kosmosu:P(czyt. któego jeszcze nie ma, a który pozwalałby na płynan grę) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:31, Piotr13PL napisał:

A ja dokładnie wczoraj kupiłem Wii z Poznańskim Empiku nareszcie!! I wogóle nie załuje ani
jednego grosza! Gra sie po prostu wyśmienicie! Narazie mam Tylko Wii Sports ale moja nastepną
grą na pewno bedzie DBZ: Budokai Tenkaichi 2! Polecam tą konsolę wszystkim maniakom DOBREGO
GAMEPLAYU!


Nic tylko pogratulować :) Ile dałeś? Nie męczysz się machaniem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:40, danzelmario napisał:

a ja wiem, doom 3 byl postrachem i dla pc jak wychodził, dopiero po jakimś czasie stał się
czymś normalnym, a odpowiadając na twoje pytanie odpowiem tak: zawsze można zrobic grę która
wymaga sprzętu z kosmosu:P(czyt. któego jeszcze nie ma, a który pozwalałby na płynan grę) :):)

Akurat doom3 wyszedł po FarCry i nie miał jakiś super hiper wymagań skoro wystraczyła karta pokroju geforce 3Ti 64 MB!!
p.s.
Akurat mój obecny PC był wtedy kupowany - 2,6 Ghz,256MB RAM,Ati Radeon 9200SE 128MB/64bit!!((Obecnie 768MB RAM i Geforce 6600 128MB/128 bit) i miałem pożyczoną od kumpla i działa dosyć płynnie na medium detalach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:54, Numenpl napisał:

> a ja wiem, doom 3 byl postrachem i dla pc jak wychodził, dopiero po jakimś czasie stał
się
> czymś normalnym, a odpowiadając na twoje pytanie odpowiem tak: zawsze można zrobic grę
która
> wymaga sprzętu z kosmosu:P(czyt. któego jeszcze nie ma, a który pozwalałby na płynan grę)
:):)
Akurat doom3 wyszedł po FarCry i nie miał jakiś super hiper wymagań skoro wystraczyła karta
pokroju geforce 3Ti 64 MB!!
p.s.
Akurat mój obecny PC był wtedy kupowany - 2,6 Ghz,256MB RAM,Ati Radeon 9200SE 128MB/64bit!!((Obecnie
768MB RAM i Geforce 6600 128MB/128 bit) i miałem pożyczoną od kumpla i działa dosyć płynnie
na medium detalach!!

no być może, ja w to nie grałem, ale zgodnie ze strona http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/wybieramy_karte_do_Doom3/strona-7.html - na high detale potrzeba dosc dobrej karty pokroju radeona 9700 minimum, bo w grach tego typu jak far cry musi byc sporo wiecej jak 25 fps zeby nie było odczucia zwolnienia,nie wspolinam juz o ustawieniach ultra... i rozdzielczosciach powyzeh 1280 x 1024 - w tamtych czasach gra byla nie realna na takich usawieniach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomijając parę patchy które wyszły ,a stronę najzupełniej olałem to na medium w rozdziałce 1024 x 768 spokojnie mi sie grało na medium tylko cienie musiałem wyłączyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:30, Numenpl napisał:

pomijając parę patchy które wyszły ,a stronę najzupełniej olałem to na medium w rozdziałce
1024 x 768 spokojnie mi sie grało na medium tylko cienie musiałem wyłączyć !!

wynika to z subiektywnej oceny płynnosci(zaraz wyjasnię) a strona wiem ze nienajlepsza, ale nie chcialo mi sie szukac innej, na benchark czsto sa dziewne wykresy(chca sprzedac ajkis towar to robia tak zeby dobrze wypał), co do płynnosci to dla jednego 20 fps jest płynne a dla 2 tyle jest niedopuszcalne.. i musi miec 40 i tym samym sporo lepszy( i drozszy )sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się