Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 21:09, bojanzaw napisał:

> > Tylko dlatego, że niektórzy mają problem ze ściągnięciem dema? To był taki kiepski
żart,
> right?
> raczej za całokształt x360 - nie tylko za to!!(coś mi urwało połowę posta!!)
>

Hah. Całokształt? Wygląd? Fanboyem PS3 jesteś?

Jak już to graczem PC ,ale jesli miałbym kupić konsolę to na pewno nie X360 za całokształt!!(na wygłąd nie patrzę, bo to najmniej ważne!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:18, Numenpl napisał:

Jak już to graczem PC ,ale jesli miałbym kupić konsolę to na pewno nie X360 za całokształt!!(na
wygłąd nie patrzę, bo to najmniej ważne!!)


LOL! To po co tyle gadasz o next-genach skoro jesteś tylko graczem PC i nie miałeś z tymi maszynami do czynienia? O_o No nie wiem, może miałeś, ale nie na dłuższą metę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:20, bojanzaw napisał:

LOL! To po co tyle gadasz o next-genach skoro jesteś tylko graczem PC i nie miałeś z tymi maszynami
do czynienia? O_o No nie wiem, może miałeś, ale nie na dłuższą metę...

akurat z konsolami miałem dłuższy kontakt niż sobie możesz wyobrazić - Pegasus,PS1,PS2 i słuchanie wywodów kumpla jaki ten jego x360 to kupa złomu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:28, Numenpl napisał:

akurat z konsolami miałem dłuższy kontakt niż sobie możesz wyobrazić - Pegasus,PS1,PS2 i słuchanie
wywodów kumpla jaki ten jego x360 to kupa złomu!!


Hahahaha! Czytaj, chłopie, czytaj!!!! Jest mowa o NEXT-GENACH! (czyt. X360, PS3, Wii), a ty mi wyjeżdżasz z past-genami xD Pegasus? No nie bądź śmieszny. Co do wywodów kumpla, to jak się nie ma kasy na gry, to się tak mówi, że kupa złomu itp. Zagrał on w coś nie z XBLA, żeby osądzać, że to kupa złomu? xD

Fatality + flawless victory xD

Odblokowano osiągnięcie
100 dla owned by NumenplG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Gears of war,Crackdown ??
po drugie pytasz co gracz czemu gracz PC interesuję się konsolami next gen wieć podałem z jaką miałem do czynienia(i dla tego też podałem starsze i obecne żebyś wiedziałł jak długo interesuje sie ta tematyką!!)
W temacie jestem całkiem na bieżaco, a jeśli interesuje mnie w przyszłości kupno (to trzeba być)!!
Ale mi też next gen - tylko lepsza grafa i model fizyki a coś jeszcze??
Praktycznie jedynym prawdziwym next gen konsola jest Wii!!
Interesuja mnie sprawy techniczne wszystkich konsol - np. co z tego że x360 jest tańszy od PS3 skoro robi za piecyk elektryczny!!:))
i jeszcze coś
>Odblokowano osiągnięcie
>100 dla owned by NumenplG
Złamałeś regulamin forum za obrazę innego uzytkownika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 22:09, Numenpl napisał:

Ale mi też next gen - tylko lepsza grafa i model fizyki a coś jeszcze??


A czym się różni Pegazus od PS one? Grafiką i padem...
Nie wiem czego byś chciał od konsol nowej generacji.
Zresztą i w Xpudełku 2 i PS3 nastąpił duży krok w graniu na konsole przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:09, Numenpl napisał:

Praktycznie jedynym prawdziwym next gen konsola jest Wii!!


Zgodzę się, bo jest rewolucyjne :)

Dnia 19.08.2007 o 22:09, Numenpl napisał:

Interesuja mnie sprawy techniczne wszystkich konsol - np. co z tego że x360 jest tańszy od
PS3 skoro robi za piecyk elektryczny!!:))


Hmmm... Jakoś mój X nie "robi za piecyk elektryczny" -_- Nie każdy X się grzeje, więc jeśli nie masz swojego i nie masz jak stestować, to lepiej nic nie mów ^^

Dnia 19.08.2007 o 22:09, Numenpl napisał:

i jeszcze coś
>Odblokowano osiągnięcie
>100 dla owned by NumenplG
Złamałeś regulamin forum za obrazę innego uzytkownika!!


Buahaha! W którym miejscu, bo nie widzę? Przeczytaj to jeszcze raz Numenku ;) owned by Numenpl, czyli wytłumaczę: ja zostałem zownowany przez Ciebie :) W ogóle przeczytaj sobie w słowniku, co oznacza słowo own i kiedy jest stosowane w internetowym żargonie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co niestety na PC jest trudno dzisiaj - grę z singlem który starcza na dłużej niż 10 - 15 godz. !! i nie jest przy tym nużąca ;))!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:22, bojanzaw napisał:

Buahaha! W którym miejscu, bo nie widzę? Przeczytaj to jeszcze raz Numenku ;) owned by Numenpl,
czyli wytłumaczę: ja zostałem zownowany przez Ciebie :) W ogóle przeczytaj sobie w słowniku,
co oznacza słowo own i kiedy jest stosowane w internetowym żargonie ^_^


Tak ,a co to za dopisane G przy mojej ksywce??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:24, Numenpl napisał:

To co niestety na PC jest trudno dzisiaj - grę z singlem który starcza na dłużej niż 10 - 15
godz. !! i nie jest przy tym nużąca ;))!!

Znam taką:)). Właśnie kupiłem parę dni temu, Titan Quest, bardzo polecam, super gierka,single starcza na bardzo długo. A jeszcze jest gra na necie w której można także rozwijać swojego bohatera/handlować z innymi graczami walczyć itd. Zresztą gra na necie nie różni się tak bardzo od gry na single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:28, Numenpl napisał:

> Buahaha! W którym miejscu, bo nie widzę? Przeczytaj to jeszcze raz Numenku ;) owned by
Numenpl,
> czyli wytłumaczę: ja zostałem zownowany przez Ciebie :) W ogóle przeczytaj sobie w słowniku,

> co oznacza słowo own i kiedy jest stosowane w internetowym żargonie ^_^

Tak ,a co to za dopisane G przy mojej ksywce??!!


G = Gamescore

Odblokowane osiągnięcie
Ilość_punktów dla nazwa_osiągnięciaG - tak pisze jak odblokujesz osiągnięcie na Xie ;) Widać, że nie bardzo się interesujesz 360-tką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:28, Konował napisał:

Znam taką:)). Właśnie kupiłem parę dni temu, Titan Quest, bardzo polecam, super gierka,single
starcza na bardzo długo. A jeszcze jest gra na necie w której można także rozwijać swojego
bohatera/handlować z innymi graczami walczyć itd. Zresztą gra na necie nie różni się tak bardzo
od gry na single.

tylko że mi chodzi właśnie o gry na konsole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 22:32, Numenpl napisał:

tylko że mi chodzi właśnie o gry na konsole!!

Aha, ok a o jaką konsolę ci chodzi?
Ja np. mam PS3 i nie narzekam, taki Resistance:Fall of Man czy Oblivion starczyły mi na długo. Wiem że Oblivion jest na PC ale mam za trochę słabego PC na Obka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:36, Konował napisał:

Aha, ok a o jaką konsolę ci chodzi?
Ja np. mam PS3 i nie narzekam, taki Resistance:Fall of Man czy Oblivion starczyły mi na długo.
Wiem że Oblivion jest na PC ale mam za trochę słabego PC na Obka.


W ile można RFoM przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 22:39, bojanzaw napisał:

W ile można RFoM przejść?


Szczerze? Nie liczyłem ale na normalu zajęło mi to jakieś...hm 12-17 h? Nie wiem, ale grałem w niego więcej niż raz bo grałem z bratem na co-op. Przeszedłem wszystkie poziomy trudności też samemu;]. Gra jest fajnie zrobiona i się nie nudzi. Na necie wymiata, są odznaczenia tak jak na Battlefield 2 i to też dopinguje do gry:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:44, Konował napisał:

Szczerze? Nie liczyłem ale na normalu zajęło mi to jakieś...hm 12-17 h? Nie wiem, ale grałem
w niego więcej niż raz bo grałem z bratem na co-op. Przeszedłem wszystkie poziomy trudności
też samemu;]. Gra jest fajnie zrobiona i się nie nudzi. Na necie wymiata, są odznaczenia tak
jak na Battlefield 2 i to też dopinguje do gry:P.


Aha. Nice ;] Kocham takie gierki ;) Mam nadzieję, ze te 12-17h to nie, że co 10min musiałeś restartować jakiegoś checkpointa (jeśli są) :P W GoWa na 360 się też przyjemnie grało ;D 2 next-genowe hity hehe :) Promujące w jakiś sposób obie konsolki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 22:48, bojanzaw napisał:

Aha. Nice ;] Kocham takie gierki ;) Mam nadzieję, ze te 12-17h to nie, że co 10min musiałeś
restartować jakiegoś checkpointa (jeśli są) :P W GoWa na 360 się też przyjemnie grało ;D 2
next-genowe hity hehe :) Promujące w jakiś sposób obie konsolki ^^


Lubie konsole za to że się nie zacinają jak zwykłe PC, gier nie trzeba instalować, nie musisz robić upgrada, nie musisz się martwić o wymagania ( ehh biedni PeCeciarze czekający na Crysis''a), po prostu grasz bezproblemowo.
Doceniam zalety konsol zwłaszcza teraz kiedy mój komp ciągle się wyłącza kiedy gram...nie wiem dlaczego, wirusów nie ma, itd a nawet stary Shogun:TW mi się wyłącza:P. Wygląda na to że muszę zrobić upgrade kompa...;/.Albo przynajmniej formata chociaż nie wiem czy pomoże. Może procek się zużył? Z 2.0 do 2.4 podkręcony a mam go już trochę...po prostu Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:36, Konował napisał:


> tylko że mi chodzi właśnie o gry na konsole!!
>
Aha, ok a o jaką konsolę ci chodzi?
Ja np. mam PS3 i nie narzekam, taki Resistance:Fall of Man czy Oblivion starczyły mi na długo.
Wiem że Oblivion jest na PC ale mam za trochę słabego PC na Obka.

A zastanawiasz sie jak będzie wyglądać UT3 na konsole!!(bo po tym co zrobili z UT2004 na konsole - UC - to aż się boję!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 23:02, Numenpl napisał:

A zastanawiasz sie jak będzie wyglądać UT3 na konsole!!(bo po tym co zrobili z UT2004 na konsole
- UC - to aż się boję!!)


Nie jestem fanem Unreala ale prezentuje się bardzo dobrze:). Ja osobiście czekam na Tom Clancy''s Endwar, to będzie super gierka, strategia w której dowodzi się głosem:D! Fajna sprawa tylko trzeba będzie poćwiczyć angielski:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie dotyczące PS3 i Xbox360: Czy za połączenie do internetu po to, aby grać w multi trzeba płacić? Nie żebym chciał kupować którąś z konsol, bo jutro dopiero będę miał PS2, ale ejstem ciekaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się