Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 16:17, Mateusz9214 napisał:


> to skad ta wielka cena ps3? skoro sa podobne moca? fakt ze ps3 ma wiele bajerow wbudowanych

> ale zeby az o 1000 zl wiecej?
zobaczysz ze nawet za 2 lata ps3 nie pokarze pelnej swojej mocy, wiec moca porownywalne sa
w tej chwili po za tym naped blu-ray


slyszalem ze x0 ma lepsza grafe i sie obawiam czy za te 2 lata nie bedzie lepzsa grafa na x0 niz na ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:44, ggvvrrvv napisał:

slyszalem ze x0 ma lepsza grafe i sie obawiam czy za te 2 lata nie bedzie lepzsa grafa na x0
niz na ps3?

Na pewno nie, sytuacja będzie odwrotna. Widzisz, PS3 wciąż posiada niewykorzystany potencjał, bo każdy dopiero uczy się na niej robić gry. A jak się już nauczą... ;-)
Z tą lepszą grafą to tylko z grami od EA - najbardziej leniwej firmy ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:52, WorldWar3PL napisał:

> slyszalem ze x0 ma lepsza grafe i sie obawiam czy za te 2 lata nie bedzie lepzsa grafa
na x0
> niz na ps3?
Na pewno nie, sytuacja będzie odwrotna. Widzisz, PS3 wciąż posiada niewykorzystany potencjał,
bo każdy dopiero uczy się na niej robić gry. A jak się już nauczą... ;-)
Z tą lepszą grafą to tylko z grami od EA - najbardziej leniwej firmy ever.


Przeciez ty masz x0:) Podoba mi sie ze ktos jest obiektywny najbardziej sobie cenie zdanie kogos kto ma jedna z konsol i niej est fan boyem a np ma x0 i chwali ps3 to az wtedy takie opinie naklaniaja do kupna ps3:D No ja chyba w nastepny czwartek lece do media marktu we wrocku i biore ps3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 17:36, ggvvrrvv napisał:

A mam ttakie pytanko kiedy wyjdzie tiger woods 08 na ps3? b0 ostanio ogladalem golfa i spodobala
mi sie ta dyscyplina:D


W najnowszym PSX Extreme podano, że europejska premiera będzie miała miejsce 14 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 17:40, des1og napisał:

> A mam ttakie pytanko kiedy wyjdzie tiger woods 08 na ps3? b0 ostanio ogladalem golfa i
spodobala
> mi sie ta dyscyplina:D

W najnowszym PSX Extreme podano, że europejska premiera będzie miała miejsce 14 września.


A Mass Effect wyjdzie tylko na x0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 13:59, bojanzaw napisał:

Co do Crysisa to X i PS też dostaną najprawdopodobniej ;))))

Hehe to jasne:D, tylko chyba najpierw wyjdzie wersja na PC a trochę później na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Czy jest może znana na dzien obecny ogólna sprzedaż wszystkich konsol, znaczy wii, ps3, oraz x360? Znaczy ile sie dokładnie sprzedało!? Szukałem na googlach ale nie mogłem znaleźć:( Tak pytam tylko orientacyjnie, sam sie teraz przymieżam do kupna PS3, myślałem nad X360 ale jednak chyba kupie PS3 bo wydaje mi sie że na tą własnie konsole gry dopiero zaczną wychodzic i bendę ją miał na lata a x360 mial bym na rok bo potem bende wychodzic gry które nie benda dorównywac grom z PS3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I 2 bardzo ważne dla mnie pytanie: jeśli ktoś mi chce zrobic prezent czyli ze cena nie gra roli dla tej osoby, to byście wybrali PS3 czy Xboxa360? Bo tutaj czytam ze wielu mi ze x360 jest lepszy nawet mimo to ze jest tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jakie ta osoba lubi gry. Ja osobiście wybrałem X360, bo jestem zatwardziałym pc''towcem i gry na nim zapowiedziane i te już obecne idealnie odpowiadają moim gustom. Miałem kiedyś PS1 i PS2, ale żadne gry na PS3 mi nie odpowiadają - GT mnie nie kręci, MGS też. Mógłbyś kupić X360 - byle tylko ta osoba nie trzymała go w szafce czy gdzieś ;-) Mój działa pewnie tylko temu, że trzymam go na biurku.
Jeżeli jednak ta osoba której chcesz zrobić prezent strasznie lubiła PS2, bierz PS3 :) Na pewno się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:07, WorldWar3PL napisał:

Zależy, jakie ta osoba lubi gry. Ja osobiście wybrałem X360, bo jestem zatwardziałym pc''towcem
i gry na nim zapowiedziane i te już obecne idealnie odpowiadają moim gustom. Miałem kiedyś
PS1 i PS2, ale żadne gry na PS3 mi nie odpowiadają - GT mnie nie kręci, MGS też. Mógłbyś kupić
X360 - byle tylko ta osoba nie trzymała go w szafce czy gdzieś ;-) Mój działa pewnie tylko
temu, że trzymam go na biurku.
Jeżeli jednak ta osoba której chcesz zrobić prezent strasznie lubiła PS2, bierz PS3 :) Na pewno
się spodoba.


Nie to ta osoba chce mi zrobic prezent ale powiedziala ze mam do wyboru PS3 albo X360! Czytalem poprzednie wypowiedzi do forumowicz ggvvrrvv to wszyscy jednoglosnie mu polecali PS3, to ja juz sam niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:41, smokeandfly1 napisał:

I 2 bardzo ważne dla mnie pytanie: jeśli ktoś mi chce zrobic prezent czyli ze cena nie gra
roli dla tej osoby, to byście wybrali PS3 czy Xboxa360? Bo tutaj czytam ze wielu mi ze x360
jest lepszy nawet mimo to ze jest tanszy


Zdecydowanie Playstation 3. W tej konsoli dzrzemie o wiele większy potencjał niż w X360. Procesor ma 8 rdzeni, a na dodatek ma wbudowany napęd Blu-Ray, który normalnie do komputera kosztuje tyle, co cała konsola :) Gry, które wyjdą zapowiadają się wyśmienicie; zresztą obecnie też jest w co grać :) Jeżeli chcesz postawić na dobrą zabawę, krok w przyszłość i bezawaryjny sprzęt kup Playstation 3 :)

Lista najlepszych tytułów według mnie:
- Tekken 6
- Metal Gear Solid 4
- Assains Creed
- Unreal Tournament 3
- Call of Duty 4
- Gran Turismo 5
- Warhawk
- Resident Evil 5
- Killzone 2
- GTA IV
- Ratchet and Clank
- Lair
- Heavenly Sword

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:12, master matrox napisał:

> I 2 bardzo ważne dla mnie pytanie: jeśli ktoś mi chce zrobic prezent czyli ze cena
nie gra
> roli dla tej osoby, to byście wybrali PS3 czy Xboxa360? Bo tutaj czytam ze wielu mi ze
x360
> jest lepszy nawet mimo to ze jest tanszy


Zdecydowanie Playstation 3. W tej konsoli dzrzemie o wiele większy potencjał niż w X360. Procesor
ma 8 rdzeni, a na dodatek ma wbudowany napęd Blu-Ray, który normalnie do komputera kosztuje
tyle, co cała konsola :) Gry, które wyjdą zapowiadają się wyśmienicie; zresztą obecnie też
jest w co grać :) Jeżeli chcesz postawić na dobrą zabawę, krok w przyszłość i bezawaryjny sprzęt
kup Playstation 3 :)

Lista najlepszych tytułów według mnie:
- Tekken 6
- Metal Gear Solid 4
- Assains Creed
- Unreal Tournament 3
- Call of Duty 4
- Gran Turismo 5
- Warhawk
- Resident Evil 5
- Killzone 2
- GTA IV
- Ratchet and Clank
- Lair
- Heavenly Sword


A na XboX360 jakie sie szykuja wielkie tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na X360 już jest sporo wielkich tytułów ;-) Wadą PS3 jest to, że nie ma wiele mocnych exclusive''ów (tytułów tylko na tę konsolę), a X360 jakoś ma ; >
Też polecam PS3, ale od X360 raczej się nie odwracajmy.
Wezmę parę z tej listy, dodam gry które sa itd.
Project Gotham Racing 4
Forza Motorsport 2
Mass Effect
Gears of War
Bioshock
Call of Duty 4
Unreal Tournament 3
Assasissin''s Creed
Resident Evil 5
GTA IV
Medal of Honor: Airborne (to też będzie na PS3 :P)
Jest jeszcze sporo, ale jakoś nie chce mi się sięgać pamięcią wstecz. Jedno jest pewne - już TERAZ pograsz w porządne gry - a na PS3 to teraz jest Motorsport i... e... No właśnie. Co jeszcze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:19, WorldWar3PL napisał:

Zapomniałem jeszcze o głośnym Halo 3 na którego... w ogóle nie czekam, bo w poprzednie części
nie grałem ;-)

Ja juz zamowilem halo 3 Limited Edition i teraz czekam na premierke ;]
Oczywiscie juz mam zamowione Bioshock oraz Mass Effect ;]
A nie moge sie juz doczekac Too Human ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się Ciebie o coś zapytam;). Jeśli kupiłbym X''a w okolicach, powiedzmy Świąt, to jako napalony fan samochodówek i sportówek, miałbym w co grać przez dwa następne lata? Bo np. w Forzę albo Fight Night chętnie bym zagrał już teraz, ale z kasą cienko, a do Świąt może jeszcze coś stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się