Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 21:09, Mateusz9214 napisał:

> > yeah yeah <fanfary> MAM PS3 !!!!!!!!!!!
> >
> > Grafika to jest dla mnie kosmos normalnie nie wyobrażalne to....Nie da się opisać
!!!!!!!!!!!!!
>
> >
> > teraz lecę grać :D
> >
> > jutro może jakieś foty na gramsajcie...A teraz gram w Motorstorma i PEs 2008 '';]

>
> gratki Oskar:)miłewgo grania
> ja narazie zagrywam się w Gears of War,mówie ci grafika jest przecudna
>
Oj zaraz zacznie sie wojna:P dobra lepiej skończcie na tym że na obu konsolach grafika jest
super ;)


obie konsole mają bardzo dobrą grafikę,i na kazdej sięgra dobrze,i czy jest to X360 czy PS3 kazdy jego uzytkownik bedzie zadowolony ze swojej maszynki:)Więc chociaz na czas świąt przestanmy się kłocic o procesorach,grafice i o tym co jest lepsze i zróbmy zgodę i Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:03, 4exe napisał:

memorr podkreśl XD że na IKSBOKSIE przecudna grafika ^^


Jako, że niedługo święta powiem tak:

Tak! Oczywiście na X360 jest lepsza grafika, ponieważ ty go posiadasz. Co to by było gdyby na PS3 była lepsza grafika, a ja go nie mam :)

Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie kłócić się bo są święta, a tak poza tym najlepszym przykładem gry która jest tworzona dla ps3 jest Uncharted: Drake''s Fortune a przecież to nie jeszcze gra które na maxa wyciska moc z PS3, pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 21:14, Memorr napisał:

obie konsole mają bardzo dobrą grafikę,i na kazdej sięgra dobrze,i czy jest to X360 czy PS3
kazdy jego uzytkownik bedzie zadowolony ze swojej maszynki:)Więc chociaz na czas świąt przestanmy
się kłocic o procesorach,grafice i o tym co jest lepsze i zróbmy zgodę i Wesołych Świąt

źle mnie zrozumiałeś chodziło mi o to że po jaka cholerę kolejna wojna która do niczego nie prowadzi? Każdy ma konsole która mu bardziej odpowiada i kropka nie ma co tu już fanboy''ować
Pozdrawiam i również życze Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:28, Oskar 1994 napisał:

yeah yeah <fanfary> MAM PS3 !!!!!!!!!!!

Grafika to jest dla mnie kosmos normalnie nie wyobrażalne to....Nie da się opisać !!!!!!!!!!!!!


Gratuluję!
Bardzo krótko czekałeś, no i w mgnieniu oka masz konsole. Fajny prezent na świętą, też taki bym chciał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:21, Kurammi napisał:

> memorr podkreśl XD że na IKSBOKSIE przecudna grafika ^^

Jako, że niedługo święta powiem tak:

Tak! Oczywiście na X360 jest lepsza grafika, ponieważ ty go posiadasz. Co to by było gdyby
na PS3 była lepsza grafika, a ja go nie mam :)

Wesołych Świąt!


Nie twierdze, że lepsza ale wg mnie obie stają na zaj**** wyku**** poziome xD pozdro dla ziomali od PS3 i Xbox360 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:21, Domind napisał:

Mam pytanie, czy jest jakas uniwersalna kierownica do PC i xboxa 360???


Logitech G25 o ile się nie myle. Wymiatacz, profesjonalność ... 900 stopni obrotu. Jest droga, ale warta swojej ceny. A tak nawiasem mówiąc to co bardziej do Forzy Motorsport 2, ta firmowa Xboxa czy G25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:43, Oskar 1994 napisał:

teraz mykam grać w PES 08 :d Z bratem :P Grafa bądź co bądź zarąbista ;]


ja rozumiem ze jak sie ma ps3 to trzeba pisac o cudnej grafice ;) ale gorszego przykladu niz PES 08 to juz chyba nie mogles wybrac...

esencja ww gry na ps3 jest trio takich "zarabistosci": dziadowej grafiki, kulawego framerate i nieakceptowalnego onlineplay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:25, Ciastuś napisał:

> teraz mykam grać w PES 08 :d Z bratem :P Grafa bądź co bądź zarąbista ;]

ja rozumiem ze jak sie ma ps3 to trzeba pisac o cudnej grafice ;) ale gorszego przykladu niz
PES 08 to juz chyba nie mogles wybrac...

esencja ww gry na ps3 jest trio takich "zarabistosci": dziadowej grafiki, kulawego framerate
i nieakceptowalnego onlineplay...


przestan wywolywac wojne konsolowcow.Ja to nie wiem,chłopak uzbierał kase,kupił konsole i gry a ty mu ty wyjezdzasz ze dziadowskie gry kupił,wez przestan,kazdy kupuje to co lubi i najwazniejsze zeby czerpac z tego przyjemnosc z gry i dobrze sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:34, Memorr napisał:

> > teraz mykam grać w PES 08 :d Z bratem :P Grafa bądź co bądź zarąbista ;]
>
> ja rozumiem ze jak sie ma ps3 to trzeba pisac o cudnej grafice ;) ale gorszego przykladu
niz
> PES 08 to juz chyba nie mogles wybrac...
>
> esencja ww gry na ps3 jest trio takich "zarabistosci": dziadowej grafiki, kulawego framerate

> i nieakceptowalnego onlineplay...

przestan wywolywac wojne konsolowcow.Ja to nie wiem,chłopak uzbierał kase,kupił konsole i gry
a ty mu ty wyjezdzasz ze dziadowskie gry kupił,wez przestan,kazdy kupuje to co lubi i najwazniejsze
zeby czerpac z tego przyjemnosc z gry i dobrze sie bawic


Spokojnie, Ciastuś po prostu powiedział, że Oskar 1994 wybrał zły przykład do wyrażenia potencjału PS3 i nikt nie mówi, że jest to zła gra. Po prostu obiektywne spojrzenie na sprawę i tyle. Nie ma żadnej wojny konsolowców ... ok, jest, ona trwa cały czas, ale ostatnio trochę ucichła. Cisza przed burzą? :)

A ja ponawiam pytanie, co lepsze do Forzy 2? Kierownica Xboxa czy G25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:42, arekskate napisał:

A ja ponawiam pytanie, co lepsze do Forzy 2? Kierownica Xboxa czy G25?

Kierownica, bo jest to symulator i łatwiej się będzie grało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:42, arekskate napisał:

> > > teraz mykam grać w PES 08 :d Z bratem :P Grafa bądź co bądź zarąbista ;]

> >
> > ja rozumiem ze jak sie ma ps3 to trzeba pisac o cudnej grafice ;) ale gorszego przykladu

> niz
> > PES 08 to juz chyba nie mogles wybrac...
> >
> > esencja ww gry na ps3 jest trio takich "zarabistosci": dziadowej grafiki, kulawego
framerate
>
> > i nieakceptowalnego onlineplay...
>
> przestan wywolywac wojne konsolowcow.Ja to nie wiem,chłopak uzbierał kase,kupił konsole
i gry
> a ty mu ty wyjezdzasz ze dziadowskie gry kupił,wez przestan,kazdy kupuje to co lubi i
najwazniejsze
> zeby czerpac z tego przyjemnosc z gry i dobrze sie bawic

Spokojnie, Ciastuś po prostu powiedział, że Oskar 1994 wybrał zły przykład do wyrażenia potencjału
PS3 i nikt nie mówi, że jest to zła gra. Po prostu obiektywne spojrzenie na sprawę i tyle.
Nie ma żadnej wojny konsolowców ... ok, jest, ona trwa cały czas, ale ostatnio trochę ucichła.
Cisza przed burzą? :)

A ja ponawiam pytanie, co lepsze do Forzy 2? Kierownica Xboxa czy G25?

Ja bym ci polecił G25 bo do Logitecha można mieć zaufanie, ja mam jeszcze formuła force GP i dobrze mi służy nawet na PS3 wiec polecam ci kierownice od tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:42, arekskate napisał:

A ja ponawiam pytanie, co lepsze do Forzy 2? Kierownica Xboxa czy G25?


skad pomysl na g25? to nie jest ani licencjonowany dla x360 produkt, nie bedzie dzialac. co do oryginalnej kierownicy ms to wg mnie jest bardzo bardzo dobra, choc gralem w forze i tdu raptem kilkanascie dni. polecam przejrzec recenzje jesli potrzebujesz konkretnych opinii.

http://www.trustedreviews.com/gaming/review/2007/01/04/Microsoft-Xbox-360-Wireless-Steering-Wheel/p1

http://gear.ign.com/articles/747/747438p1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:43, Oskar 1994 napisał:

To nie był mój prezent świąteczny sam z bartem uzbieraliśmy i kupiliśmy :D ;] teraz mykam grać
w PES 08 :d Z bratem :P Grafa bądź co bądź zarąbista ;]


No to długo musieliście zbierać zapewne :)
Ale jak najbardziej było warto. Czekam na obiecane fotki :) Jaką grę planujesz kupić jako kolejną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:43, Oskar 1994 napisał:

teraz mykam grać w PES 08 :d Z bratem :P Grafa bądź co bądź zarąbista ;]


Ty mówisz o grafice z PESa 08? Chodzi mi o ten fragment, że jest zarąbista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek doszła moja The Darkness z allegro. Polecam szczególnie miłośnikom Max Payna na PC. Może nie ma bullet time ale za to są moce ciemności, no i ten klimacik. Pierwszy raz poczułem go w innej grze niż Max Payane. Tworzy go niepokojąca i cicha muzyka, walka z mafią oraz konstrukcja poziomów, które są mroczne i często trzeba trochę pogłówkować aby się gdzieś dostać tak jak w Maxie. Metro jest identyczne tylko posiada super oprawę graficzną i można spotkać tam interaktywnych przechodniów. Jednym słowem dla miłośników mrocznych shooterów jest to must have.
P.S. Oskar 1994 gratulacje z powodu kupna PS3. Konsola wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się