Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 23:21, Domind napisał:

Mam pytanie, czy jest jakas uniwersalna kierownica do PC i xboxa 360???

firmowa kierownica microsoftu do xboxa 360 działa na pc po dokupieniu specjalnego odbiornika. u nas praktycznie nie dostępny, ale w np. w UK chodzi za śmieszne pieniądze - najlepiej opłaca się go kupić w zestawie np. z padem bezprzewodowym, w cenie samego pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:39, Mr.M napisał:

A co z kosztami wysyłki? :)
Interesują mnie głównie gry na Wii, ale to chyba znaczenia nie ma? ;>

sorry że dopiero teraz odpisuję ale po raz pierwszy od piątku jestem w domu ;) za dużo imprez za mało czasu:P

koszta z USa to średnio 6 dolarów przy jednej płycie jak np zamawiasz pack 5 płyt to już może do 10 dolców dojść ... mówię tu o air mail czyli najtańszej usłudze paczka idzie o 5- 7 dni roboczych. W Australii jest to 4-8 dolców (mówię o 1 - 2 grach jak więcej może wzrosnąć) w Azji 10 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:12, Mateusz9214 napisał:

> > Skąd zamawiasz gry na ebay''u(USA,Anglia itd.) na konsole? i czy to sie opłaca?

> Opłaca się i to strasznie :)
> Na ebay''u różnie z Azji, USa (jak jest region free a przy ps3 zawsze region free) i Australii

> (tam jest pal jak w polsce)
>
> Także polecam sklepy http://www.play-asia.com i DVDCrave.com (pierwszy to Azja drugi Ausralia)

>
>
> Jeżeli chodzi o X360 to większość idzie do mnie z Australii gdyz pal no są wyjątki np
Assassin''s
> creed czy scene it? są region free :) Zawsze najtaniej kupować tez w systemie ntsc bo
są jeszcze
> tańsze niż pal z Australii:)

A ja miałbym do ciebie prośbę... mógłbyś napisać do mnie na gg (nr jest na gramsajcie) jak
to mniej więcej to wygląda żeby nie spamować na forum?


NApisz mi wszystkie swoje wątpliwości na maila gwynbleeid@gmail.com a odpiszę do wtorku. Dziś niestety nie mam czasu lecę grać w nogę a potem impreza z Grand Derby w tle;) Jutro wigilia więc wiadomo :) ale we wtorek odpiszę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a propos rejestracji na XBL! Czy jak nie wykorzystam na początku tego miesięcznego Golda to go stracę czy będę mógł go wykorzystać później? Pytam bo jutro dostane Xboxa ;D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:57, Memorr napisał:

heh;) mówiłem ze kupiłem X360 ale fotek to juz nie wrzuciłem;P
Mój X:

A więc tak wygląda wersja Arcade "na żywo" :D
Właśnie na taki bajer oszczędzam.
Ciekawe kiedy taki sprzęcior będzie u mnie. Tak naprawdę to więcej zależy od sklepu gram.pl niż ode mnie :)
Na jakim tv grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:37, Kondzio90 napisał:

Mam pytanie a propos rejestracji na XBL! Czy jak nie wykorzystam na początku tego miesięcznego
Golda to go stracę czy będę mógł go wykorzystać później? Pytam bo jutro dostane Xboxa ;D

Pozdrawiam


Masz ten miesiąc darmowy na 1 konto. Możesz założyć 3. Później już będziesz musiał wykupić subskrypcję lub skorzystać z darmowych 48h Live''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:40, AQ22 napisał:

> heh;) mówiłem ze kupiłem X360 ale fotek to juz nie wrzuciłem;P
> Mój X:
A więc tak wygląda wersja Arcade "na żywo" :D
Właśnie na taki bajer oszczędzam.
Ciekawe kiedy taki sprzęcior będzie u mnie. Tak naprawdę to więcej zależy od sklepu gram.pl
niż ode mnie :)
Na jakim tv grasz?


gram narazie na zwykłym tv,ale w styczniu rodzice kupują lepsze tv z hdmi więc wtedy grafa bedzie szla na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:35, Memorr napisał:

gram narazie na zwykłym tv,ale w styczniu rodzice kupują lepsze tv z hdmi więc wtedy grafa
bedzie szla na maxa

Ja też będę skazany na dwudzestuiloś calowy telewizor rodziców, tyle że nie mają w planach kupna nowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:01, WorldWar3PL napisał:

Widzę, że masz plastikową tackę DVD-ROM, a szkoda. Ja jeszcze mam chromowaną :)


oł maj gad nie no... Ale za to ty pewnikiem masz więcej kurzu na konsoli :D :D :D i tak w ogóle:

Hello I''m syriusz.b lolololololololololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:09, syriusz.b napisał:

oł maj gad nie no... Ale za to ty pewnikiem masz więcej kurzu na konsoli :D :D :D i tak w ogóle:

Dlaczego? :P Co prawda rzadko ścieram kurz z konsoli, ale ścieram! No ale ''w konsoli'' już nie odkurzam...

Dnia 23.12.2007 o 20:09, syriusz.b napisał:

Hello I''m syriusz.b lolololololololololo

Hello i am ww3 lolololol
I hope Robert dsn''t mind ima use his X360.


-------------
Dla nierozumiejących:
Na wszelki wypadek tylko dla 16+ :)
http://youtube.com/watch?v=Jz3br1q5wIQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:37, WorldWar3PL napisał:

Dlaczego? :P Co prawda rzadko ścieram kurz z konsoli, ale ścieram! No ale ''w konsoli'' już
nie odkurzam...


w/e

Dnia 23.12.2007 o 20:37, WorldWar3PL napisał:

Hello i am ww3 lolololol
I hope Robert dsn''t mind ima use his X360.


time to own some n00bs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kompa miałem słabego. więc jak podłączyłem PES 2008 to grafa jest dla mnie kosmiczna....Freamweear troszkę spada ( no dobra spada tragicznie) ale tylko na powtórkach. A kto powtórki ogląda ?!

Memorr Masz rację....Jeżeli ktoś nie ma next-geena i czyta tylko pisemka typu PSX i NEO + to nigdy nie zrozumie co to jest next gen. Ty Caicho : P może i masz konsolkę nie wiem.....Ale PES i tak wygląda świetnie...

PS: Mój kuzyn przywiózł mi z Niemiec FIFA 08 i CoD 4 i porównam te gry graficznie...a dzisiaj jeszcze dostanę NFS PS. Dla wszystkich którzy nie mają konsol nowej generacji. kupujcie gry patrząc na to co was interesuje, jak lubicie Pesa to bierzcie go fife to fifę. Nie czytajcie w gazetkach o grafice bo ona was zawsze powali. A Motorstorm też cudnie wygląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już :
- Motorstorm
- PES 2008

Dziś dostanę :
- NFS PS

Kuzyn przywozi :
- FIFA 08
- CoD4

Więc mam w co grać. A za niedługo kupuję F1 2008 oczywiście czkam na nią jak nie wiem co. F1 o mój ulubiony sport, no może jeszcze soccer : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tyle postów ale chciałem spytać skąd mogę pobrać najnowszego softa do PS3 ?? Bo ja mam 2.00 wraz z konsolą była płytka ;D
Ale da się jakoś tak, żey pobrać z PieCa i wgrać na płytkę a potem do PS3 ? Czy to się z PS3 Network czy z innego "tego typu badziewka " :D:D Ściąga ??

Dzięki


Wesołych Świąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 10:51, Oskar 1994 napisał:

Mam już :
- Motorstorm
- PES 2008

Dziś dostanę :
- NFS PS
(...)


No to szczerze powiedziawszy dziwne tytuły wybierasz oprócz CoD 4 :P
Gdzie jest Uncharted: Drake''s Fortune? Unreal Tournament 3? Ratchet and Clank? Moim zdaniem zamiast Fify oraz NFS''a mogłeś wybrać te gierki, no ale Twój wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja wolę kupić teraz gierki żeby można było w nie grać dłużej...Przecież jak przejdę NFS to mogę potem po sieci pograć. A R&C kupię jak stanieje. Mam jeszcze ochotę na HS ale to dopiero w przyszłym roku jakoś luty ;]


Aha FIFA i CoD 4 to gry które mój kuzyn przywiezie i weźmie ze sobą. To znaczy pogram w nie jakoś 2 tygodnie....Wiesz sam mu powiedz żeby wziął R&C zamiast FIFy : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 11:20, Oskar 1994 napisał:

Oto moja konsola :D

Całkiem fajnie miec PSa 3 ale widzę że wersja z mniejszym dyskiem twardym. A dla mnie PS3 z mniejszym dyskiem od Xboxa Premium różni się tylko Blurejem...

Dnia 24.12.2007 o 11:20, Oskar 1994 napisał:

Więcej zdjęć na moim gramsajcie. Wchodźcie komentujcie !!!

No bez przesady ...
Dałbyś może jeszcze tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się