Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

/../
No to teraz mi to mniej więcej rozjaśniłeś :D Jeszcze jedno pytanie, co konkretnie znajdę na tym całym Xbox Live ? Oraz, czy te gierki arcade, dema itp. duperele są drogie ?
Pozdrowionka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:55, Probos napisał:

/../
No to teraz mi to mniej więcej rozjaśniłeś :D Jeszcze jedno pytanie, co konkretnie znajdę
na tym całym Xbox Live ? Oraz, czy te gierki arcade, dema itp. duperele są drogie ?
Pozdrowionka ;]

Znajdziesz:
- przyjaciół :P
- tapety, motywy, avatary
- trailery, teledyski, filmy, seriale
- dema, gry z Xboxa oraz gry Arcade

Dema, trailery, niektóre motywy i avatary są darmowe. Gry Arcade mają różne ceny, np. 800MSP. Ile kosztuje 2100MSP sprawdź sobie sam na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:55, Probos napisał:

/../
No to teraz mi to mniej więcej rozjaśniłeś :D Jeszcze jedno pytanie, co konkretnie znajdę
na tym całym Xbox Live ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live

Dnia 23.04.2008 o 20:55, Probos napisał:

Oraz, czy te gierki arcade, dema itp. duperele są drogie ?

W te duperele zaopatruje się chyba za punkty, które przyznam szczerze, nie wiem jak są naliczane. A jeśli chodzi o gry Arcade, to kupuje się je poprzez Xbox Marketplace za równowartość 10-40 zł. Tak gdzieś wyczytałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, last pytanie ( question bodajże )... Czy jak biorę konsolę z HDMI, to nawet w wypadku nie posiadania gniazdka od tego ustrojstwa w TV ( sam nie wiem, czy mam ), będę mógł konsolkę "podpiąć" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:15, Probos napisał:

Ok, last pytanie ( question bodajże )... Czy jak biorę konsolę z HDMI, to nawet w wypadku
nie posiadania gniazdka od tego ustrojstwa w TV ( sam nie wiem, czy mam ), będę mógł
konsolkę "podpiąć" ?


Tak, ponieważ będzie też normalne wejście AV zaraz nad wejściem HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:15, Probos napisał:

Ok, last pytanie ( question bodajże )... Czy jak biorę konsolę z HDMI, to nawet w wypadku
nie posiadania gniazdka od tego ustrojstwa w TV ( sam nie wiem, czy mam ), będę mógł
konsolkę "podpiąć" ?


Tak. Do telewizora HD podpinasz zwykłym kablem component: 3 kable na obraz i 2 na dźwięk. Do zwykłego TV masz 3 chinche - 1 na wizję i 2 na fonię, ewentualnie te trzy wpinasz w przejściówkę SCART. Kabelek jest standardowo dołączany do każdego X360, w przeciwieństwie do HDMI, który jest w komplecie jedynie z wersją Elite. Wygląda takjak na obrazku: http://www.ixbt.com/consoles/images/info_xbox360/xbox360chdav.jpg i ma przełącznik czy obraz ma lecieć w HD (trzy oddzielne kable na video: czerwona, zielona, niebieska wtyczka), czy SD (jeden kabel - ten z żółtą końcówką). Dwa górne na fotce są do dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:15, Probos napisał:

Ok, last pytanie ( question bodajże )... Czy jak biorę konsolę z HDMI, to nawet w wypadku
nie posiadania gniazdka od tego ustrojstwa w TV ( sam nie wiem, czy mam ), będę mógł
konsolkę "podpiąć" ?


Oczywiście! :) Masz kilka wyjść:
1. Jeżeli masz zwykły telewizor (SD) podłączasz konsolę pod kabel AV (jest w zestawie).
2. Jeżeli masz telewizor HD (bez HDMI) podłączasz konsolę pod kabel Component (też jest zestawie [przynajmniej jest na 100% w wersji Pro, co do wersji Arcade nie wiem czy go piosiada] ).
3. Jeżeli masz telewizor z HDMI podłączasz go rzecz jasna pod kabel HDMI (ten musisz kupić na własną rękę).
4. Jeżeli posiadasz zwykły telewizor i nie wystarczy ci jego jakość obrazu kupujesz kabel VGA i podłączasz konsole po monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 19:45, Bratek196 napisał:

Niech to to apokalipsa, "koledzy piraci" jak usłyszeli mój lamęt o PieCykach postanowili
zmienić platformę do grania i piracenia, oczywiście wybrali Xboxa 360 arcade za 850 złotych...
I teraz będą pobierać 2000 GB gier co dzień. Żal panowie......


No i niech się przesiadają na konsole, wreszcie dumpingowa polityka cenowa pokaże swoje drugie ostrze wymierzone przeciwko swoim propagatorom - producentom konsol ;), jaki pirat kupi droższy sprzęt do PC jak ma taniutkiego XBA? Dla PC to raczej plus, bo może wreszcie spadnie poziom piractwa na tej platformie.

RX-8

Jak będę miał czas to może sprawdzę, ale wierzę Ci na słowo ;). Pewnie są jacyś third-party developerzy, którym PS3 pasuje (biorąc pod uwagę sporą ilość producentów gier w ogóle, to ciężko by było żeby nie było żadnego takiego studia ;)), chociaż z drugiej strony np. takiemu gigantowi jak Valve PS3 zbytnio nie odpowiadało, tak więc opinie są w tej sprawie dość podzielone, jednak wciąż odnoszę wrażenie że przeważa niechęć do PS3 zwłaszcza po tym jak Kojima oficjalnie przyznał, że zawiódł się na hardware PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bojanzaw, kochanie ty moje, mógłbyś wysłać mi na adres robsonmiszczu9@wp.pl kilka tych magicznych kodów? PJOOOSIEEEE :P Bo mam Halo 3 i Gears of War, a skończył mi się Gold i nie mam jak grać online :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem zonka.

Wchodzę na wydział informatyczny na politechnice częstochowskiej (były dni otwarte) i co widzę? Duży monitor LCD i sztuki PS3 - oraz doktora-wykładowcę zachęcającego odwiedzających do zagrania. :)

Później się wyjaśniło po co te PS3 są na uczelni, ale pierwsze wrażenie było zupełnie inne. No i nawet nie wiedziałem że na PS3 może działać Linux! (a podobno na pralkach też już chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 08:22, Galadin napisał:

/.../


Linuxa to nawet na X360 można odpalić. Różnica między konsolą Microsoftu a Sony jest taka, że na tej drugiej wszystko dzieje się oficjalnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:03, Bratek196 napisał:

Mam pytanie co trzeba posiadać urządzenie/urządzenia by podpiąć PS3 do neta i można prosić
o linki do tych rzeczy ??


W zasadzie wystarcza sam kabelek Ethernet wyprowadzony od komputera, który jest połączony z siecią :) Tyle że takie zastosowanie jest trochę niewygodne i potrzeba ciągnąć dużo kabla - sam tak mam, ale mi to nie przeszkadza. Wygodniejszym rozwiązaniem jest kupno specjalnego urządzenia - routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:03, Bratek196 napisał:

Mam pytanie co trzeba posiadać urządzenie/urządzenia by podpiąć PS3 do neta i można prosić
o linki do tych rzeczy ??


Router najlepiej. Ja mam Netgear Wireless-G 54 i sprawuje się świetnie, bezprzewodowo mam do konsoli podłączonego neta. PS3 ma już WiFi wbudowane, dlatego wystarczy tylko teraz router i tyle. A dałem za niego bodajże 110 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 17:03, Bratek196 napisał:

Mam pytanie co trzeba posiadać urządzenie/urządzenia by podpiąć PS3 do neta i można prosić
o linki do tych rzeczy ??


Ja mam tego typu router. PS3 mam w salonie a router w pokoju - jest to różnica pięter i ściany. Sygnał na PS3 mam od 45% do 55% - wystarczający, aby ściągać i grać w gry sieciowe bez problemu, zero przycięć i tzw. "lagów" czy "freezów" ;) Router kosztował coś ok. 180 zł w MM.

20080424201850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:18, Samurai Nobuke napisał:

Ja mam tego typu router. PS3 mam w salonie a router w pokoju - jest to różnica pięter
i ściany. Sygnał na PS3 mam od 45% do 55% - wystarczający, aby ściągać i grać w gry sieciowe
bez problemu, zero przycięć i tzw. "lagów" czy "freezów" ;) Router kosztował coś ok.
180 zł w MM.


również mam podobny router i do X360 również jest b. dobry :) Swoją drogą słyszałem od kogoś, że to jeden z lepszych na rynku, więc... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:18, Samurai Nobuke napisał:

> Mam pytanie co trzeba posiadać urządzenie/urządzenia by podpiąć PS3 do neta i można
prosić
> o linki do tych rzeczy ??

Ja mam tego typu router. PS3 mam w salonie a router w pokoju - jest to różnica pięter
i ściany. Sygnał na PS3 mam od 45% do 55% - wystarczający, aby ściągać i grać w gry sieciowe
bez problemu, zero przycięć i tzw. "lagów" czy "freezów" ;) Router kosztował coś ok.
180 zł w MM.




No dobra wszystko ładnie tylko jaki to model ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się