Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

arcade nie ma dysku twardego i hedseta

premuim ma hedseta dysk20gb(za to nie ma 5 gier arcade)

osobiście polecam premium teraz w sklepie gram.pl jest promocja premium
jest za 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:48, Davidskrk napisał:

Mam dwa pytanka

Podczas gry na PS3 od czasu do czasu konsola zaczyna głośno chodzić czy to normalne?
chodzi mi o to czy to oznacza że czas wyłonczyc konsole czy może to tylko chłodzenie

Pytanie drugie jaką gre mi polecicie? miałem kupić MGS4 ale chyba odpuszczę sobie narazie
bo nie znam poprzednich części :(



u mnie też tak jest ale to chyba chłodzenie a jak głośno bo u mnie nie aż tak
a co do drugiego kup dragon balla z z burst limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:12, hagen321 napisał:

> Mam dwa pytanka
>
> Podczas gry na PS3 od czasu do czasu konsola zaczyna głośno chodzić czy to normalne?

> chodzi mi o to czy to oznacza że czas wyłonczyc konsole czy może to tylko chłodzenie


Nie wiem czy normalne. U mnie chodzi bardzo cichutko. Jedynie jak odczytuje coś z płyty to potrafi leciutko zazgrzytać czasami.

Jak podoba Ci się MGS4 to z niego nie rezygnuj. Po prostu obejrzyj krótkie streszczenia, później gameplay''e z części 2 i 3 oraz Gameplay z Shadow Moses. Da Ci to mniejszy lub większy zarys fabuły i będziesz zaczynał kojarzyć fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:24, Miluś napisał:

> > Mam dwa pytanka
> >
> > Podczas gry na PS3 od czasu do czasu konsola zaczyna głośno chodzić czy to
normalne?
>
> > chodzi mi o to czy to oznacza że czas wyłonczyc konsole czy może to tylko chłodzenie

Nie wiem czy normalne. U mnie chodzi bardzo cichutko. Jedynie jak odczytuje coś z płyty
to potrafi leciutko zazgrzytać czasami.

Jak podoba Ci się MGS4 to z niego nie rezygnuj. Po prostu obejrzyj krótkie streszczenia,
później gameplay''e z części 2 i 3 oraz Gameplay z Shadow Moses. Da Ci to mniejszy lub
większy zarys fabuły i będziesz zaczynał kojarzyć fakty.


No nie wiem we wszystkich recenzjach pisze że trzeba kochac serie żeby MGS4 sie spodobalo... jak posiadasz jakies strzeszczenie fabuly to podaj :) moze cos z tego bedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:33, Davidskrk napisał:

No nie wiem we wszystkich recenzjach pisze że trzeba kochac serie żeby MGS4 sie spodobalo...
jak posiadasz jakies strzeszczenie fabuly to podaj :) moze cos z tego bedzie ;D


Żeby się MGS4 spodobał nie trzeba robić nic poza graniem w niego. Żeby uznać go za najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała trzeba kochać serię :-)

Nie mam linków ale są streszczenia na gry-online. W sumie mają około 40 minut. Niby niewiele ale jednak laikowi pomogą. Poszukaj tam :-)

PS. Grasz na odbiorniku HD czy zwykłym SD TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać jakie są dokładne różnice pomiędzy X360 Premium i X360 Premium HDMI. Bo widząc przecenę z 1000 do 700 zł zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej wybrać starszą wersję xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą wersje z HDMI a czy ona się różni do tego drugiego to nie wiem. Ale na pewno tym że posiada HDMI lecz czy czymś jeszcze - nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:55, evilADM napisał:

Mógłby ktoś napisać jakie są dokładne różnice pomiędzy X360 Premium i X360 Premium HDMI.
Bo widząc przecenę z 1000 do 700 zł zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej wybrać starszą
wersję xboxa.


Lepsze chłodzenie i procesor wykonany w technologii 65 nm Falcon oraz złącze HDMI. Coś pominąłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:55, evilADM napisał:

Mógłby ktoś napisać jakie są dokładne różnice pomiędzy X360 Premium i X360 Premium HDMI.
Bo widząc przecenę z 1000 do 700 zł zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej wybrać starszą
wersję xboxa.


Ja mam Xboxa 360 Premium bez HDMI. Konsola działa sprawnie już ponad rok, mimo iż nie była oszczędzana. Nie sprawiałem jej szczególnie dobrych warunków (zamknięta szafka bez wylotów powietrza included!), a mimo to obyło się bez RRoD. Jeżeli jednak miałbym wybór (700zł za bez HDMI a 1000 za z HDMI) to chyba wybrałbym tą z HDMI. Ponieważ nie trzebaby się wtedy męczyć z kablem component (5 kabli wchodzi do TV!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 21:02, Davidskrk napisał:

mam rozumiec ze te filmiki po polsku sa?? :D jesli tak to jutro wysylam SMS i zabieram
sie za ogladanie :D


Chyba Ci moniaki na koncie uratuję :-P*

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=134

Zacznij od tego :-)

O patrz jakie fakin' biczys. Tydzień temu oglądałem to na szybko w całości 0.o A tu jaki madafakin dżołk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:33, Davidskrk napisał:

No nie wiem we wszystkich recenzjach pisze że trzeba kochac serie żeby MGS4 sie spodobalo...
jak posiadasz jakies strzeszczenie fabuly to podaj :) moze cos z tego bedzie ;D


Warto, naprawdę warto znać poprzednie odsłony.

I nie mówię tu o samym graniu, ale oczywiście o fabule. Naprawdę, wtedy podczas gry w MGS4 czujemy się jak na filmie, gdy widzimy poprzednich bohaterów, jak sami przypominamy sobie wewnątrz duszy tamte wydarzenia - to uczucie jest niedopisania!

A jeżeli chcesz przypomnieć sobie poprzednie odsłony DOKŁADNIE to tutaj podałem adresy do filmów:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1361&pid=441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 21:05, rob300i napisał:

Ja mam Xboxa 360 Premium bez HDMI. Konsola działa sprawnie już ponad rok, mimo iż nie
była oszczędzana. Nie sprawiałem jej szczególnie dobrych warunków (zamknięta szafka bez
wylotów powietrza included!), a mimo to obyło się bez RRoD. Jeżeli jednak miałbym wybór
(700zł za bez HDMI a 1000 za z HDMI) to chyba wybrałbym tą z HDMI. Ponieważ nie trzebaby
się wtedy męczyć z kablem component (5 kabli wchodzi do TV!).

Ja właśnie wczoraj stanąłem przed takim wyborem ale jednak zamówiłem wersję z HDMI, tym bardziej że w nowszej wersji są procesory Falcon 65 nm podobno dużo lepsze. No i jeszcze plus za pojedynczy kabel HDMI. Mam nadzieję że nie będę żałował tych dodatkowych 300 zł. Z gier na początku mam w planach GTA 4, Dragon Ball Z Burst Limit, Project Gotham Racing 3 i Skate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z gier na początku mam w planach GTA 4, Dragon Ball Z Burst Limit, Project Gotham
>Racing 3 i Skate.

DBZ sobie odpuść. Fanem nie jestem, ale gra jest słabsza od innych wersji na PS2, a moi znajomi fani mówią tak samo. GTA IV i Skate bierz jak najbardziej. Obie świetne gry. W PGR nie grałem więc się nie wypowiadam :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo mi nie odpowiadają w innym temacie to postanowilem zapytac tutaj ...
Więc grałem w Forze Motorsport 2 pozyczoną od kumpla u siebie na 42" LCD, który ma powyżej 60Hz,
ostatnio dostałem TV Samsung 32" LCD ale z 50hz i stąd moje zapytanie, bo widzialem na opakowaniu Forzy znaczek z 60hz tv, wiec czy gra bedzie dzialac na moim tv (samsung 32" 50Hz) ? Ponieważ mam zamiar ponownie pożyczyć FM2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:44, Miluś napisał:

DBZ sobie odpuść. Fanem nie jestem, ale gra jest słabsza od innych wersji na PS2, a moi
znajomi fani mówią tak samo. GTA IV i Skate bierz jak najbardziej. Obie świetne gry.
W PGR nie grałem więc się nie wypowiadam :-]

Co do DBZ to nie grałem nigdy w żadną gre z serii gdyż będzie to moja pierwsza konsola (wcześniej tylko PC) więc nie będę miał żadnego porównania. A grę z serii bardzo chce mieć bo lubię to anime bardzo. Poza tym warto mieć zawsze jedną rąbanke do odstresowania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 21:05, rob300i napisał:


Ja mam Xboxa 360 Premium bez HDMI. Konsola działa sprawnie już ponad rok, mimo iż nie
była oszczędzana. Nie sprawiałem jej szczególnie dobrych warunków (zamknięta szafka bez
wylotów powietrza included!), a mimo to obyło się bez RRoD. Jeżeli jednak miałbym wybór
(700zł za bez HDMI a 1000 za z HDMI) to chyba wybrałbym tą z HDMI. Ponieważ nie trzebaby
się wtedy męczyć z kablem component (5 kabli wchodzi do TV!).


Uuuuu ... Jakie 5 kabli ???
Ja tez mam xboxa 360 premium bez HDMI i podlaczam tylko jeden kabelek ... i wszytsko pieknie dziala (co prawda nie jestem pewien do konca czy nie mam HDMI_):P Pozdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

żeby mieć HD, a gdy nie masz wersji z HDMI to musisz podłączyć 5 (czerwony, biały, niebieski, zielony i jeszcze jakiś :p) kabli do TV, a w wejściu do konsoli "przełączyć" na HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:04, syriusz.b napisał:

>ciach

żeby mieć HD, a gdy nie masz wersji z HDMI to musisz podłączyć 5 (czerwony, biały, niebieski,
zielony i jeszcze jakiś :p) kabli do TV, a w wejściu do konsoli "przełączyć" na HD


CZyli jak nie rozumie, to jak mam jeden kabelek to jaka wersje mam ? ;] Znam sie na tym, ale powoli robie sie zielony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się