Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 23:39, Szperacz Robson napisał:

Ponawiam pytanie, jaki monitor jest dobry do X360?


Zdecydowanie panoramiczne Samsungi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:54, Bratek196 napisał:

Cena starej wersji Premium jest po to by się jej pozbyć bo zalega w magazynie... Można
się skusić...

po co ci wersja które często się psuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 10:55, sportowiec 7 napisał:

po co ci wersja które często się psuje ?



Najwięcej zepsutych x-kloców to były wersje Core... A w wersji 90nm to ruletka jak trafisz na dobry egzemplarz to będzie się dobrze trzymać, a jak na feralny to nic trudno daje się na gwarancję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 10:57, Bratek196 napisał:

Najwięcej zepsutych x-kloców to były wersje Core... A w wersji 90nm to ruletka jak trafisz
na dobry egzemplarz to będzie się dobrze trzymać, a jak na feralny to nic trudno daje
się na gwarancję...

jak ci zależy to sobie kupuj, ale po co Ci wersja bez HDMI to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 10:58, sportowiec 7 napisał:

jak ci zależy to sobie kupuj, ale po co Ci wersja bez HDMI to ja nie wiem



Gdybyś chłopie wiedział to ja będę mieć już na początku lipca będę mieć PS3 :P O i spytaj się niektórych na forum którzy kupili wersje 90nm to ci powiedzą czy te konsole naprawdę psują się... To tyle a od xboxa totalnie śmierdzi mi PC którego nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wykazałaś się swoją inteligencją, jeśli to już koniec, to serdecznie dziękujemy za tak owocną wypowiedź i możesz sobie pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:14, Łeber napisał:

I wykazałaś się swoją inteligencją, jeśli to już koniec, to serdecznie dziękujemy za
tak owocną wypowiedź i możesz sobie pójść.



Nie bulwersuj się Łeber jak pamiętam to on tak zawsze mówi i chyba nie umie tego uzasadnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:47, Tyron napisał:

Konsole to gniot .


O widze ze kolega chce tutaj trocke kontrowersji zasiac w tym temacie ale to nie ma sensu kazdy wie ze do grania sa konsole a do pracy komputer....tak to zostalo stworzone i tak zawsze bedzie...by the way ...

KONSOLE RULEZ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:47, Tyron napisał:

Konsole to gniot .


uff pięknie zaargumentowane zdanie, prawie jak praca magisterska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:23, Michalz5 napisał:

> Konsole to gniot .

O widze ze kolega chce tutaj trocke kontrowersji zasiac w tym temacie ale to nie ma sensu
kazdy wie ze do grania sa konsole a do pracy komputer....tak to zostalo stworzone i tak
zawsze bedzie...by the way ...


Doprawdy gniot?60% Europejczyków gra jeszcze na PCetach.A ty mówisz że to gniot.To posłuchaj ,jesteście karmieni grami "hurtowymi".Producenci nie liczą się zkonsolowymi graczami ,nie obchodzi ich czy gra jaką wydadzą będzie dobra obchodzą ich tylko zyski.A gracz PCtowy to już wyższa klasa .To gracz wymagający gier idealnych ,doskonałych.I to właśnie dlatego takie gnioty jak Final fantasy czy Devil may cry się nie sprzedają na pc .Bo to po prostu nie ta klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 12:53, Tyron napisał:

Doprawdy gniot?60% Europejczyków gra jeszcze na PCetach.A ty mówisz że to gniot.To posłuchaj
,jesteście karmieni grami "hurtowymi".Producenci nie liczą się zkonsolowymi graczami
,nie obchodzi ich czy gra jaką wydadzą będzie dobra obchodzą ich tylko zyski.A gracz
PCtowy to już wyższa klasa .To gracz wymagający gier idealnych ,doskonałych.I to właśnie
dlatego takie gnioty jak Final fantasy czy Devil may cry się nie sprzedają na pc .Bo
to po prostu nie ta klasa.



Gdyby producenci nas traktowali jak wyższą klasę by było 300 gier typu OFP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, od kiedy gracz PC to klasa wyższa od gracza konsolowego? Nie zapędziłeś się przypadkiem? To samo mogę powiedzieć o grach na PC, większość z nich to gnioty, które są produkowane nie dla graczy, lecz pieniędzy. I skąd wytrzasnąłeś dane, że 60% Europejczyków gra na PC? Konsole coraz bardziej podbijają rynek gier, w Polsce to może, że 60% pospólstwa grającego to zatwardziali PC-towcy, ale nie w innych krajach, gdzie rynek konsolowy jest na wysokim poziomie. Każdy gracz ma swój własny gust i to od niego zależy co od danej gry oczekuje. Rozbawiłeś mnie twierdzeniem: "A gracz PCtowy to już wyższa klasa .To gracz wymagający gier idealnych ,doskonałych." Twierdzisz, iż gracz PC-towy jest rozumniejszy, bardziej inteligentny i, że nie stać go na granie w gry tandetne, to teraz spójrz na tych co grają w Tibie lub inne tego typu gierki? Wymagający są? Nie.

A teraz czemu gry typu FF i DMC się na PC nie sprzedają. Bo są to gry typowo konsolowe, wyobrażasz sobie mordobicie w stylu Devil''a na klawiaturze? Chyba nie, co? I twierdzenie, że FF i DMC jest gniotem, to po prostu brak jakiejkolwiek ogłady, jak można twierdzić, że największa na świecie seria jRPGów jest kiczem? Przecież to ignorancja. To samo mogę powiedzieć o Diablo i BG, ale tego nie zrobię, bo są to na prawdę dobre gry i developerzy odwalili przy nich kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się