Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 22:03, Davidskrk napisał:

A znalazłem coś takiego jak gamcard PS3 i na jednym gramsajcie zauważyłem że koleś miał
na nim takie coś nie wiecie jak to wrzucić na gramsajta?


Oficjalnych Gamercardów na PS3 nie ma, ale można swój zrobić na przykład w tym serwisie:
http://ps3gamercard.pl/

Żeby wstawić go na Gramsajta to robisz sobie zakładkę "Własny tekst" i wrzucasz tam właśnie ten Gamercard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:04, Deamian napisał:

nastepne pytanie, sa jakies serwisy konsolowe, z wideorecenzjami itp ? ;-)


Jest serwis ktory recenzuje gry konsolowe jak i na PC.

www.gametrailers.com tam masz recenzje wielu gier wystarczy wpisac w search i po klopocie pamietaj ze te recenzje sa w HD i zajmuja min 150MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:04, Deamian napisał:

nastepne pytanie, sa jakies serwisy konsolowe, z wideorecenzjami itp ? ;-)


Jeżeli chodzi o materiały filmowe to jest jeden portal - w dodatku chyba największy ze wszystkich ;-)

http://www.gametrailers.com/ - masa, dosłownie masa filmów. Zawsze mają od groma trailerów, dużo filmów z gameplayu. Czasem też to właśnie w ich serwisie prezentowane są pierwsze trailery na świecie różnych gier. Ja tam często wpadam, lubię oglądać filmy z gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzi mi ktoś co kupić? MGS:4 czy BF: Bad Company, zanznaczam że nie grałem w żadną grę z serii MGS i mam żalowego neta 128kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:21, JaN-J napisał:

Poradzi mi ktoś co kupić? MGS:4 czy BF: Bad Company, zanznaczam że nie grałem w żadną
grę z serii MGS i mam żalowego neta 128kbps.


MGS 4 to klasyka sama z siebie i nie ma w tym momencie tytulu tak dobrego jak ta gra. ja mam X360 i biore Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:21, JaN-J napisał:

Poradzi mi ktoś co kupić? MGS:4 czy BF: Bad Company, zanznaczam że nie grałem w żadną
grę z serii MGS i mam żalowego neta 128kbps.


Jeżeli już, to polecam MGS4. Niesamowita historia, niezła akcja. Natomiast jeśli chodzi o Bad company, to tryb single owszem, jest, ale dosyć krótki. Clue gier z serii BF stanowi multiplay, a przy takim małym łączu to za wiele sie nie nagrasz. Za to MGS zaoferuje Ci świetną fabułe, niesamowitą grafikę i generalnie - obcowanie z Legendą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że masz takiego neta bo na PSS jest do ściągnięcia za darmo Demo BF Bad Company i byś mógł zobaczyć czy ci się podoba bo mi bardzo i to najlepszy shooter po prostu CoD4 wymięka przy tym.

Więc mógłbyś się pokusić o ściągnięcie demo BF BC żeby zobaczyć czy ci się spodoba.
Ale jeśli bez ściągania to bierz MGS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:21, JaN-J napisał:

Poradzi mi ktoś co kupić? MGS:4 czy BF: Bad Company, zanznaczam że nie grałem w żadną
grę z serii MGS i mam żalowego neta 128kbps.


Zdecydowanie Metal Gear Solid 4.

Dawno nie widziałem tak wspaniałej gry. Naprawdę - wywarła ona na mnie spore wrażenie i dostałem dużą dawkę emocji. Ten tytuł jest niesamowity, ale bez znajomości poprzednich odsłon aż tak Ci się nie spodoba... Polecałbym obejrzeć retrospekcje na Gametrailers oraz filmy z przejścia całej gry:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1361&pid=441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 10:09, MLODY2K6 napisał:


www.gametrailers.com tam masz recenzje wielu gier wystarczy wpisac w search i po
klopocie pamietaj ze te recenzje sa w HD i zajmuja min 150MB


Nie oglądać tam recenzji. Najbardziej stronniczy serwis z jakim się spotkałem. Filmy mają fajne, ale recenzji i porównań tam nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:11, Miluś napisał:


>
> www.gametrailers.com tam masz recenzje wielu gier wystarczy wpisac w search
i po
> klopocie pamietaj ze te recenzje sa w HD i zajmuja min 150MB

Nie oglądać tam recenzji. Najbardziej stronniczy serwis z jakim się spotkałem. Filmy
mają fajne, ale recenzji i porównań tam nie oglądać.


a wiec gdzie ogladac ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, dostał się ktoś do zamkniętej bety EndWar, bo mecze szuka się dość uciążliwe długo i pograłbym sobie z jakimś Polakiem, zwłaszcza z gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:46, AdiN2 napisał:

Czy opłaca się kupić intercollera ? Mam starszą wersję xboxa360 i nie chciałbym aby się
przegrzał :/

Podobno, zwiększa ryzyko wystąpienia RRoD, bo zżera więcej prądu, cennego dla wbudowanego chłodzenia. To(wbudowane chłodzenie) się grzeje, intercooler ochładza tylko stronę w którą on jest zwrócony, ale druga strona jest ciepła ;) W każdym razie coś w ten deseń ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:46, AdiN2 napisał:

Czy opłaca się kupić intercollera ? Mam starszą wersję xboxa360 i nie chciałbym aby się
przegrzał :/

Wiesz niektórzy mówią, że pomaga.. inni że dobija konsolę tworząc z GPU suszarkę (kurz osadza się i nie ma cyrkulacji). Tak więc to twój wybór. No i zależy o jaki Ci chodzi.. ten co się go podłącza jako podstawkę (słyszałem że pomaga) czy ten co się go podpina z boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się