Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 22:05, Falconer napisał:

> Jak chcesz to mogę ci odsprzedać Pgr3 za 30zł+przesyłka.

Nie, dzięki. Wolę już dać 45zł za nówkę. :)


Spoko, jak chcesz. Ja kupiłem za 50zł jakiś czas temu, by mieć jakieś wyścigi. Jednak nie wkręca mnie gierka za bardzo więc chętnie bym siejej pozbył. Bardziej lubie wyścigi arcade - bournout. A no i płytka jest jak nówka jak byś sie zdecydował ;)

Co do pgr''ów ;) to 3 wygląda ładnie, a 4 to to samo co 3 tylko, ze ma pare jakiś graficznych bajerów.

Co do Twojego wyboru to zalezy jakei gy lubisz. Z tego co mi woadomo to Forza jest dla maniaków (ciśnienie w kołach może zaważyć na tym czy wygrasz czy nie). PGR bardziej lajtowe, ale jak dla mnie to i tak nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:52, Falconer napisał:

Mam spory problem którą z nich kupić, bo i PGR4 wydaje się fajne i Forza też... ;)

Zdecydowanie PGR4! Sam mam PGR3 i teraz nadal zapłaciłbym za grę dwie stówy, najlepsza wyścigówka w jaką kiedykolwiek grałem. ;) Skoro już o tym mowa, to możesz się też zastanowić na PGR3 - to cholernie dobra gra, a przy tym wcale się tak koszmarnie nie zestarzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:44, syriusz.b napisał:

Małe potwierdzenie prosto ze strony MM, gdzie gazetki online też są umieszczane


To teraz mi mowice czy motorstorm jest fajny;) znaczy sie chodzi mi glownie o online :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 18:29, Meykan napisał:

Tak będzie tak we wszystkich.

Ale teraz jak kupujesz Xboxa360 to w dodatku bez niczego masz pierwsze 3 miesiące za
free.

Więc możesz kupić X360 masz 3 miesiące za free a potem jeszcze korzystasz z tych kart
dodatkowo.

Więc przez spory czas masz wszystko za free. Więc jak kupisz już Xboxa to wykorzystaj
dobrze ten czas co będziesz miał wszystko free.


I jeszcze jedno pytanie, bo widać, że się znasz. Z Xem ma się zawsze kontroler Wirellers (bezprzewodowy), a słyszałem, że potrzeba kupywać batrerie lub ładowarkę. Czy to konieczne czy można poprostu kupić nowe baterie AKULY i wsadzić je do tego białego pudełeczka i podłączyć czy jakoś inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:03, Davidskrk napisał:

To teraz mi mowice czy motorstorm jest fajny;) znaczy sie chodzi mi glownie o online
:D


Motorstorm jest fajny, ale nie zawsze może się spodobać przy pierwszym kontakcie.
Ja, gdy zagrałem kilkakrotnie w demo nie zostałem zachwycony, ale potem jak z nudy odpalałem demo Motorstorma to co raz bardziej mi się podobało. Za 100 zł według mnie nie do końca się opłaca, lepiej byłoby wziąć coś nowszego - Uncharted, albo Gran Turismo 5 Prologue. Poczekaj, aż Motorstorm jeszcze zejdzie z ceny i wtedy go kup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 15:42, Davidskrk napisał:

GT 5 Prologue odpada :) nie mam zamiaru kupować rozbudowanego dema;]
A Uncharted już mam a demo mi sie podoba ;)


To nad czym sie zastanawiasz? Motorstorm to świetna gra! Co prawda dość trudna, ale raczej łatwo się w nią wkręca :-). Jeżeli demo ci sie spodobało to marsz do MM :-).

Ewentualnie możesz kupić Resistance, bo do gry w multi jest całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:03, Dared00 napisał:

A ile w X360 trzyma bateria w padzie?


Dokładnie nigdy nie mierzyłem, ale tak 30-40 godzin mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:15, Net.com napisał:

Mam problem z wyborem konsoli nie umiem się zdecydować : xbox360 czy Ps3 ?

I czy z awaryjnością xboxa dalej są takie problemy ?



Przekop ten cały temat, bo nie wytrzymam kolejnych kłótni fanboyów... Awaryjność X-a jest znacznie mniejsza, wię możesz kupić, ale radzę przekopać ten teatm (powtarzam się). Ja wybrałem PS3, dlatego że X śmierdzi mi M$ (którego nie lubię)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:20, Net.com napisał:

A tak czytałem różne wypowiedzi na innych forach i nic kompletnie z nich nie wywnioskowałem
bo były to bezsensowne kłótnie ...



To postaram Ci pomóc, jeśli to będzie pierwsza konsola w twym życiu wybierz X-a, a jak nadal wątpliwości zobacz bibliotekę tytułów na każdą platform, jeśli któraś ma więcej dla ciebie gier bierz ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:15, Net.com napisał:

Mam problem z wyborem konsoli nie umiem się zdecydować : xbox360 czy Ps3 ?

I czy z awaryjnością xboxa dalej są takie problemy ?

kupuj x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:23, Bratek196 napisał:

> A tak czytałem różne wypowiedzi na innych forach i nic kompletnie z nich nie wywnioskowałem

> bo były to bezsensowne kłótnie ...


To postaram Ci pomóc, jeśli to będzie pierwsza konsola w twym życiu wybierz X-a, a jak
nadal wątpliwości zobacz bibliotekę tytułów na każdą platform, jeśli któraś ma więcej
dla ciebie gier bierz ją...

i patrz też na ceny gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się