Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 21:45, Kajan napisał:

a jak wyglada kwestia glosnikow do x360, czy mozna podlaczyc glosniki 5.1???

Takie głośniki to pod amplituner podłączasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:45, Kajan napisał:

a jak wyglada kwestia glosnikow do x360, czy mozna podlaczyc glosniki 5.1???


Jeżeli głośniki mają potyczne wejście to nie ma problemu. W innym wypadku trzeba kombinować. Creative oferuje np. urządzenie które ma kilka różnych wejść i wyjść na dźwięk. Tylko, że to cacko kosztuje około 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:31, shinian napisał:

> a jak wyglada kwestia glosnikow do x360, czy mozna podlaczyc glosniki 5.1???

Jeżeli głośniki mają potyczne wejście to nie ma problemu. W innym wypadku trzeba kombinować.
Creative oferuje np. urządzenie które ma kilka różnych wejść i wyjść na dźwięk. Tylko, że to
cacko kosztuje około 400 zł.


hmm a jak mam 2.1 Creativa to podlacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:44, syriusz.b napisał:

hmm a jak mam 2.1 Creativa to podlacze?


A jakie to ma wejścia? Przegladałem właśnie stronę creative i nawet w specyfikacji technicznej głośników 2.1 tego nie podają. Sprawa wygląda tak: na gołym zestawie premium podłączysz konsolę a) do głośników TV b)do głośników zestawu 5.1, jeżeli te mogą być podłączone kablem optycznym. Wątpię aby głośniki 2.1 miały takie wejście. Kabel optyczny jest w zestawach z wysokiej półki. Nie widziałem aby był instalowany w zestawach z mniejszą ilością głośników niż 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:41, shinian napisał:

A jakie to ma wejścia? Przegladałem właśnie stronę creative i nawet w specyfikacji technicznej
głośników 2.1 tego nie podają. Sprawa wygląda tak: na gołym zestawie premium podłączysz konsolę
a) do głośników TV b)do głośników zestawu 5.1, jeżeli te mogą być podłączone kablem optycznym.
Wątpię aby głośniki 2.1 miały takie wejście. Kabel optyczny jest w zestawach z wysokiej półki.
Nie widziałem aby był instalowany w zestawach z mniejszą ilością głośników niż 5.


c) podłączysz wszystko co ma wejścia na dwa chinche (stereo), czyli praktycznie każdą wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:44, syriusz.b napisał:

hmm a jak mam 2.1 Creativa to podlacze?

creative standardowo ma wejścia na na małe jacki (takie jak do słuchawek). potrzebna więc byłaby jakaś przejściówka pomiędzy chinchami w konsoli a twoimi gniazdami w głośnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:37, penny napisał:

c) podłączysz wszystko co ma wejścia na dwa chinche (stereo), czyli praktycznie każdą wierzę.


A fakt na śmierć o tym zapomniałem. No i jeszcze zostaje amplituner, wtedy wszystko da się z wszystkim podłączyć. Sam się zastanawiałem nad tym rozwiązaniem ale mam za mało urządzen w domu żeby można było taki zakup usprawiedliwić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:37, penny napisał:


c) podłączysz wszystko co ma wejścia na dwa chinche (stereo), czyli praktycznie każdą wierzę.

lol, zdolny jestem ;P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem podłaczylem xboxa do kompa kablem usb i konsola nie widzi komputera a kommputer konsoli i jeszcze jedni rzeby podlączyc konsole do internetu trzeba mieć karte sieciową ( nie mam routera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:38, gracz 155 napisał:

mam problem podłaczylem xboxa do kompa kablem usb i konsola nie widzi komputera a kommputer
konsoli i jeszcze jedni rzeby podlączyc konsole do internetu trzeba mieć karte sieciową (
nie mam routera)

połączenie komputera z konsolą kablem usb nic nie da. musisz połączyć się przez kabel sieciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 09:48, syriusz.b napisał:

No dobra... TO teraz sprawa X Live... Nie mam routera, mam neo 512 z modemem Thomsona ... Czy
koniecznie muszę mieć router?

z tego co znalazlem modem laczy sie z kompem przez usb - wystarczy ze podepniesz pod karte sieciowa kompa kabel ktory dostales w komplecie z x360 i jest net - tylko w firewallu czy gdzies musisz ustawic udostepnianie internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że minusem tego rozwiązania jest potrzeba uruchomionego PC podczas korzystania z Xlive. Chyba lepiej już odżałować te 120 zł na zwykły router.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:09, shinian napisał:

Tylko, że minusem tego rozwiązania jest potrzeba uruchomionego PC podczas korzystania z Xlive.
Chyba lepiej już odżałować te 120 zł na zwykły router.

hmm, no w sumie niby tak - mi by bylo szkoda kasy bo komp i tak chodzi 24/7 :) inna sprawa ze jak sie nie gra przez xbl to net jest potrzebny tylko do sciagania updatow i dem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja mam w takim miejscu dostęp do neta, że granie przez xbl bylo by niekomfortowe? Dobra wiadomość: podałem silny argumenty mojemu ojcu i może być tak, że bd miał x''a o 2 tygodnie szybciej, czyli gdzieś w czwartek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podlączylem xbox360 do kompa przez kabel sieciowy i USB ale wyświetla mi na kompie rze kabel sięcowy nie jest podlączony . a moja konsola nie widzi kompa prosze o pwoc bo nie wiem co mam zrobić z gury dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jutro o 10:00 jadę po xboxa... Mam do wyboru takie zestawy:
Xbox + Project Gotham Racing 3
Xbox + Pro Evolution Soccer 6
Xbox + Viva Piniata + Kameo

Chciałem dokupić do tego GoW ale chyba z tego nici. Wiem, że najlepiej by było samego xa, ale w Empikach i w MM samego nie sprzedaja, przynajmniej u mnie ,... Same zestawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 18:53, syriusz.b napisał:

Dobra jutro o 10:00 jadę po xboxa... Mam do wyboru takie zestawy:
Xbox + Project Gotham Racing 3
Xbox + Pro Evolution Soccer 6
Xbox + Viva Piniata + Kameo


Ja bym wzial ten ostatni i dokupil za 60zł PGR na allegro. PES6 genianly na PC, a na xboxaxh ostro przecietny:/. Viva Panita to spoko gierka dla osob w kazdym wieku, a Kameo to.. nie wiem:P.. ale PGR nie oplaca sie w zestawie, ponieważ jest bardzo tanio do kupieia na allego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak również jak ThoruS polecam pakiet nr.3. Gry Rare, są po prostu boskie :D. Gdy już będziesz miał kasę na jakąś grę to kupuj bez wahania Gears of War, dla tych co grają bez XBL - must have (jednak single też nie jest najgorszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THX ludzie za pomoc :p Jutro się okaże jaki napęd będzie w środku :p I czy konsola będzie z tych "nie wadliwych" (o co się modle :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się