Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Jeżeli chodzi o głośność to mi nie przeszkadzał. Grałem o normalnych porach, z dźwiękiem z TV. Wtedy praktycznie nie słychać napędu. Gorzej jeżeli masz zamiar urządzać nocne sesje, grając na słuchawkach i jeżeli nie śpisz sam w pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:57, shinian napisał:

Jeżeli chodzi o głośność to mi nie przeszkadzał. Grałem o normalnych porach, z dźwiękiem z
TV. Wtedy praktycznie nie słychać napędu. Gorzej jeżeli masz zamiar urządzać nocne sesje, grając
na słuchawkach i jeżeli nie śpisz sam w pokoju:)


1. Nie przeszkadzał? CZas Przeszły to cóż się stało?
2. X''a będę miał w salonie, bo tam TV z HD jest.. u siebie mam malutki telewizorek... Więc nawet po nocy nikt nie usłyszy pewnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:05, syriusz.b napisał:

> Jeżeli chodzi o głośność to mi nie przeszkadzał. Grałem o normalnych porach, z dźwiękiem
z
> TV. Wtedy praktycznie nie słychać napędu. Gorzej jeżeli masz zamiar urządzać nocne sesje,
grając
> na słuchawkach i jeżeli nie śpisz sam w pokoju:)

1. Nie przeszkadzał? CZas Przeszły to cóż się stało?
2. X''a będę miał w salonie, bo tam TV z HD jest.. u siebie mam malutki telewizorek... Więc
nawet po nocy nikt nie usłyszy pewnikiem...


Mój xbox jest wyposażony w napęd samsunga w dzień nie jest wcale tak źle ale nocą jeśli będziesz miał dżwięk ustawiony bardzo cicho to raczej będziesz słyszał napęd a nie dźwięki z gier.
Choć porównując, napęd xboxa wcale nie jest dużo głośniejszy od mojego napędu w PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:05, syriusz.b napisał:

1. Nie przeszkadzał? CZas Przeszły to cóż się stało?


3 czerwone lampki. Teraz mój x360 jest pewnie gdzieś w drodze do Polsko-Czeskiej granicy. Niah jak dobrze, że w przyszłym tygodniu będę miał go spowrotem:P

Dnia 10.02.2007 o 18:05, syriusz.b napisał:

2. X''a będę miał w salonie, bo tam TV z HD jest.. u siebie mam malutki telewizorek... Więc
nawet po nocy nikt nie usłyszy pewnikiem...


No to nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:09, shinian napisał:

> 1. Nie przeszkadzał? CZas Przeszły to cóż się stało?

3 czerwone lampki.


A co to znaczy dokładniej... Sorki ze tak pytam, ale jak juz kupuje to chce wszystko wieddziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:52, syriusz.b napisał:

> 3 czerwone lampki.
A co to znaczy dokładniej... Sorki ze tak pytam, ale jak juz kupuje to chce wszystko wieddziec


Mówi się na nie trzy diody śmierci (przez nie mam koszmary :). Nie jestem pewien, ale chyba informują o spaleniu się jakiegoś podzespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:52, syriusz.b napisał:

> > 1. Nie przeszkadzał? CZas Przeszły to cóż się stało?
>
> 3 czerwone lampki.

A co to znaczy dokładniej... Sorki ze tak pytam, ale jak juz kupuje to chce wszystko wieddziec



Ja ci dokalenie nie powiem, ale sam raz mioalem to przezcyie..=P Wszyscy placza co z tym robic, ja wylaczylem konsole poczekalam 10min i znowu jechalem w GoW=P zero problemu. Jednak moze byly ciezsze przypadki, ale u mnie ibylo sie bez placzu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:52, syriusz.b napisał:

> 3 czerwone lampki.

A co to znaczy dokładniej... Sorki ze tak pytam, ale jak juz kupuje to chce wszystko wieddziec

Słynny krąg śmierci X360. Cóż tu masz inne "kolorowe przypadłości" X360:


1.Mrugający na przemian czerwony:
Błąd chipu lub problem z dashem.

2.Stale świecąca się zielona dioda/nie działający Eject:
Prawdopodobnie problem z podłączeniem napędu lub zbyt wysoka temperatura w konsoli.

3.Stale świecąca się zielona dioda/brak Audio/bak Video:
Prawdopodobnie złe ustawienia Audio i Video.

4.Mrugający na przemian pomarańczowy:
Brak Audio/Video. Odłączony kabel AV, uszkodzony kabel AV, uszkodzone wejście AV w konsoli lub uszkodzona ścieżka odpowiedzialna za AV naszej konsoli

5.Mrugający pomarańczowy:
Możliwe uszkodzenie ścieżek AV lub przegrzanie konsoli.

6.Zielony mrugający:
Zły/uszkodzony lub pusty EPROM

7.Stale świecąca się czerwona dioda:
Przegrzana lub uszkodzona konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:03, ThoruS napisał:

hehe:P Gametag: Lewan=P masz mnie na liscie przyjaciol..:P

... i razem piszemy dla zinu o Xboxie :D

Co do tych diod. Gdy ja miałem źle podłączony kabel AV to wyskoczyły mi diody o kolorze czerwonym, a nie pomarańczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:52, syriusz.b napisał:

A co to znaczy dokładniej... Sorki ze tak pytam, ale jak juz kupuje to chce wszystko wieddziec


Na dole koledzy opisali ci wszystko dokładnie. Ostatnio padł x360 w redakcji PSX Extreme. Redaktorzy doszli do wniosku, że te czerwone lampki to może być rodzaj "ruskiej" mini-gry logicznej. Przy odpowiednim obracaniu można sprawić, że czerwone lampki znikną:P Szkoda, że nie rozwiązuje to problemu awarii sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś proroczy sen który mi się przyśnił. Śniło mi się jak rozpakowywałem z pudła wersje premium X360, ale jak miałem już zacząć grać kurde obudziłem się... to znak, już wiem jaką konsole kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się zaczął w tej sytuacji martwić, czy nie jestem uzależniony. Ostatnio w (bodajże) PSX Extreme, w felietonie przeczytałem że jeżeli osoba gra 2h dziennie to jest graczem okazyjnym. Zastanawiam się ile czasu trzeba dziennie wysiedzieć przed konsolą żeby dostać się do hardcore''owców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 09:13, shinian napisał:

Ja to bym się zaczął w tej sytuacji martwić, czy nie jestem uzależniony. Ostatnio w (bodajże)
PSX Extreme, w felietonie przeczytałem że jeżeli osoba gra 2h dziennie to jest graczem okazyjnym.
Zastanawiam się ile czasu trzeba dziennie wysiedzieć przed konsolą żeby dostać się do hardcore''owców:P


Cóż czyli jak gram czasami {ale rzadko bardzo} po 7 godzin to jestem Hard Hardcore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić XBOX 360???? Wcześniej w planach miałem ps2, ale udało mi sie troche kaski zebrać i rozmyślam czy czasami nie wziąść Xbox''a na raty w MM......mógłby ktoś doradzić (bo jak czytam posty w tym temacie, to zdanie są podzielone)????? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HardCore''owcy? ^^ Ja wczoraj spędziłem bite 12h z padem w łapie, więc chyba można rzec że jest we mnie zalążek HardCore''owca :D PSP wykańczam przynajmniej raz dziennie (~6h gry), a zdarzało się że ładowałem je i dwa razy podczas dnia [A wszystko przez te cholerne Ace Combat X, w które gram w sumie 46h - mam je od połowy grudnia].
Zastanawiam się jak to będzie, gdy dorwę Next-Gena Sony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:46, RX-8 napisał:

HardCore''owcy? ^^ Ja wczoraj spędziłem bite 12h z padem w łapie, więc chyba można rzec że
jest we mnie zalążek HardCore''owca :D PSP wykańczam przynajmniej raz dziennie (~6h gry), a
zdarzało się że ładowałem je i dwa razy podczas dnia [A wszystko przez te cholerne Ace Combat
X, w które gram w sumie 46h - mam je od połowy grudnia].
Zastanawiam się jak to będzie, gdy dorwę Next-Gena Sony :D


Pewnie pierwsze trzy dni przesiedzisz non-stop przed telewizorem :) Myślę, że to będzie realne bo grać na takim wypasionym next-genie to czysta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego w polskiej prasie podejście do Wii, było bardzo sceptyczne (szyderstwa z nazwy, kontrolera i braku "poważniejszych" gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Ja w sumie nie zauważyłem nic takiego. Z nazwy to cały świat się śmiał. Szczególnie amerykanie u których fonetyczne "wii" to siusiu:P Jeżeli rzeczywiście ktoś się wyżywał w polskiej prasie na Wii to najprawdopodobniej z tego powodu, że dla Big N jesteśmy zaściankiem w który nie opłaca się inwestować i gdzie przedstawicielem zostało LucasToys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się