Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 14:06, Klimos napisał:

> /.../ skąd to ściągnąć

Podobno każdy update da się ściągnąć na komputerze, wypalić na płytce i zainstalować.
Mówię podobno, bo nigdy nie próbowałem. Tu masz szczegóły plus link do pliku z updatem:
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

No a jak to zainstaluje to będe miał polskie menu ?? niema tego na polskiej stronie Xboxa ?? czyli na tej http://www.xbox.com/pl-PL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:23, Cremek napisał:

Hmm przeoczylem ten fakt podczas przegladania specyfikacji X-a - dla mnie minus bo TV
mam na dole a kompa z routerem do netu na gorze - PS3 sprawdza sie w tej sytuacji doskonale
z wbudowanym WiFi. Ciekawe ile kosztuje taki modul do X-a ale na pewno nie parenascie PLN...


http://www.gram.pl/sk8_6gPk2_Wireless_Network_Adapter.html
Na Allegro trochę taniej. Nie pamiętam za ile swój kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:23, davidi napisał:

No a jak to zainstaluje to będe miał polskie menu ?? niema tego na polskiej stronie Xboxa??
czyli na tej http://www.xbox.com/pl-PL/


A teraz masz? Jeśli tak, to po zainstalowaniu update''u nie powinno się nic zmienić. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie ze 100% pewnością, bo od początku używam angielskiego dashboarda. Albo ktoś inny wpadnie i odpowie na Twoje pytanie, albo sprawdzę w domu dziś w nocy / jutro nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:27, Klimos napisał:

http://www.gram.pl/sk8_6gPk2_Wireless_Network_Adapter.html
Na Allegro trochę taniej. Nie pamiętam za ile swój kupowałem.


Heh no coz w koncu nic nie jest takie rozowe jak sie wydaje na poczatku - czyli w przypadku zakupu X-a Elite za jakies 1100 PLN zeby miec funkcjonalnosc PS3 (nie biorac pod uwage BD) trzeba dokupic ten adapter za prawie 300 PLN (liczmy ceny nowych) a to juz daje cene PS3 albo lekka wyzsza - zalezy gdzie jaka promocja... :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:31, Klimos napisał:

> No a jak to zainstaluje to będe miał polskie menu ?? niema tego na polskiej stronie
Xboxa??
> czyli na tej http://www.xbox.com/pl-PL/

A teraz masz? Jeśli tak, to po zainstalowaniu update''u nie powinno się nic zmienić.
Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie ze 100% pewnością, bo od początku
używam angielskiego dashboarda. Albo ktoś inny wpadnie i odpowie na Twoje pytanie, albo
sprawdzę w domu dziś w nocy / jutro nad ranem.


Teraz mam polski język i chcę żeby taki właśnie pozostał... jeżeli zmieni się na angielski to da się jakoś odinstalować to oprogramowanie przywrócić wszystko tak jak było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:34, davidi napisał:

Teraz mam polski język i chcę żeby taki właśnie pozostał... jeżeli zmieni się na angielski
to da się jakoś odinstalować to oprogramowanie przywrócić wszystko tak jak było ?


Z tego co słyszałem, to można przywrócić stary wygląd dashboardu, bez awatarów, więc chyba język też powienien zostać. Wybaczysz, ale nie będę więcej odpowiadał na Twoje pytania z NXE, bo w aż takie szczegóły się nie zagłębiałem. Poczekamy chwilę aż ktoś bardziej zorientowany się zjawi ;)

@ Cremek:
Każdy ma swoje priorytety. Dla mnie cena była drugorzędną kwestią przy wyborze konsoli. Kierowałem się głównie dostępnym wachlarzem tytułów gier i wówczas (póltora roku temu) byłem w stanie zapłacić więcej za X360 niż za PS3. Dziś, zakładając że obie platformy kosztują tyle samo, zastanowiłbym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:34, davidi napisał:

Teraz mam polski język i chcę żeby taki właśnie pozostał... jeżeli zmieni się na angielski
to da się jakoś odinstalować to oprogramowanie przywrócić wszystko tak jak było ?

Odinstalować się nie da ,ale polski język będzie bankowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 12:14, Oskar 1994 napisał:

O tym news''ie nie słyszałem, że ma wyjść nowa edycja Burnouta. No ale jak tak mówisz
to jeszcze trochę poczekam, a czy jest to pewna informacja ? Aha no i mam jeszcze jedno
pytanko. Czy gitara od GH3 na PS3 będzie działać w grze Rock Band ?

W styczniu ,czy lutym ma wyjść Burnout: Ultimate Box .Ma zawierać wszystkie dodatki (motorki ,Cagneya i Davisa) ,oraz te płatne contenty (Toy Cars ,Party itd.) .Będzie też opcja restartu wyścigu .Sam się czaję na ten pack i napewno nabędę .Okładka tylko brzydka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio odpowiedzialne za gre co jakis czas wypuszcza darmowe dodatki do pobrania z Liva bądź PSN. Jakiś czas temu doszły motory i bodajze nowa wyspa. Zapowiadane są jeszcze jakieś dodatki, w tym chyba jakiś płatny. Oczywiście wszystko można pobrać z sieci, ale wydaje mi się, że jednak pudełkowa wersja z dodatkami wyjdize taniej niż podstawka + dodatki. No i zawsze jak będziesz zmieniał dysk to odpada problem przegrywania tych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 14:06, Klimos napisał:

> /.../ skąd to ściągnąć

Podobno każdy update da się ściągnąć na komputerze, wypalić na płytce i zainstalować.
Mówię podobno, bo nigdy nie próbowałem. Tu masz szczegóły plus link do pliku z updatem:
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Ja jeszcze nie podłączyłam routera, wiec bez netu mam x''a na razie. Ale przy pierwszym załadowaniu płyty z grą instalowało się jakieś uaktualnienie oprogramowania konsoli z tej płyty... Ale jakie to nie wiem. Chyba nie to NXE...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Nie chcesz? A tak na serio - gdyby to było NXE zmieniło by ci się CAŁE menu, więc RACZEJ byś to zauważył.
A poprzedzając pytanie czy taka instalacja jest trudna - wystarczy nawet na zapełnionego pendrive'a wgrać cały folder $update(czy jakoś tak) - konsolka przeczyta, tzn. Pokaże ci się informacja, że X znalazł aktualizację i czy chcesz zainstalować. - uwaga - instalacja trwa dosyć długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:37, W.S.A.D napisał:

A czemu nie? Nie chcesz? A tak na serio - gdyby to było NXE zmieniło by ci się CAŁE menu,
więc RACZEJ byś to zauważył.
A poprzedzając pytanie czy taka instalacja jest trudna - wystarczy nawet na zapełnionego
pendrive''a wgrać cały folder $update(czy jakoś tak) - konsolka przeczyta:)

nie zauważyłabym, bo pierwszy raz uruchomiłam X360 wtedy. Mam menu po polsku (to znaczy do wyboru), ee... screena nie dam, bo nie wiem jak :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - sorry, że nie spojrzałem, że jesteś dziewczyną. Prepraszam na prawdę :). Po drugie - Na zdjęciach masz NXE oraz standardowe menu :) Zdjęcia nie mojego konta tylko z netu :)

20081216154506

20081216154526

20081216154557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/
no to ja mam to podstawowe jak na pierwszym screenie, i mi się podoba w sumei, ...ale cóż, trzeba mieć NXE do poprawnego grania przez Live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:51, seles napisał:

/
no to ja mam to podstawowe jak na pierwszym screenie, i mi się podoba w sumei, ...ale
cóż, trzeba mieć NXE do poprawnego grania przez Live?

Tego nie wiem... Myśle, że raczej nie... Ale będzie ci konsola truła, że jest nowa aktualizacja. Możliwe jeszcze, że gra się nie odpali dopuki nie zainstalujesz aktualizacji(ja tak miałem z GoW a nie chciałem NXE :P). Ale ja się wkońcu jakoś przyzwyczaiłem, nie martw się ;) Nawet lepiej jest bo np. Po naciśnięciu Xbox Guide Button(wiesz co to) masz praktycznie całe menu do dyspozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:54, W.S.A.D napisał:

> /
> no to ja mam to podstawowe jak na pierwszym screenie, i mi się podoba w sumei, ...ale

> cóż, trzeba mieć NXE do poprawnego grania przez Live?
Tego nie wiem... Myśle, że raczej nie... Ale będzie ci konsola truła, że jest nowa aktualizacja.
Możliwe jeszcze, że gra się nie odpali dopuki nie zainstalujesz aktualizacji(ja tak miałem
z GoW a nie chciałem NXE :P). Ale ja się wkońcu jakoś przyzwyczaiłem, nie martw się ;)
Nawet lepiej jest bo np. Po naciśnięciu Xbox Guide Button(wiesz co to) masz praktycznie
całe menu do dyspozycji:)


Nie ma co się martwić... NXE jest łatwy w obsłudze i mnie jakoś nie przeszkadza - bardzo mi się w nim podobają avatary ;] A gry będą też chodziły na starym dash''u, ale nowsze gry pewnie będą wspierały obsługę nowego dash''a... poza tym po co się właśnie męczyć z tym ciągłym komunikatem o nowej aktualizacji - zainstalowanie to moment trwa, a później można instalować gry na dysk i będą troszeczkę szybciej chodziły - zawsze to już coś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ma ktoś linka do przejściówki do pada x''a do której można podłączyć swój mikrofon ?? nie moge znaleść na necie, niechce kupować shitu microsoftu a mam naprawde dobre słuchawki które chce wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:35, WorldWar3PL napisał:

http://phone.cellphoneshop.com/1/1/4461-headset-adapter-xbox-360.html
Tanie to to nie jest. Ciężko mi powiedzieć, czy zwykła przejściówka z 2,5 mm jack na
bodajże 1,5 mm (bo chyba tyle ma headset od X360) wystarczy, bo idzie przez to jednocześnie
i dźwięk do słuchawek i głos z mikrofonu.


Kiedys to widziałem w Polsce na allegro za 9.99 albo 19.99 ale wtedy xboxa nie miałem wie ktoś czy można gdzieś w naszym kraju kupić
@ znalazłem aukcje http://allegro.pl/item455583658_adapter_podlacz_headset_pc_do_xbox_a_360.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się