Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 17:12, Xlol1 napisał:

/ciach/

Niestety nie :( Dlatego polecam Premium

Rzeczywiście to chyba rozsądniejsze. Bo na tych 256 MB pomieszczą się jedynie save''y a wszelkie inne rzeczy nie ;/ A po za obudową i pojemnością Pemium różni się czymś od Elite? W opisie pisze, że ma złącze HDMI i kabel to znaczy, że tamte wersje nie mają tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabelek musisz sam kupić. Wydatek 20 zł. Ja właśnie zastanawiałem się nad dokupieniem większego dysku do mojego arcade, bo mam 20gb i chyba to zostawie na potem. Zazwyczaj gram w jedna gre, wiec nie potrzebuje miejsca na inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:09, choper napisał:

> > Dzięki za odpowiedzi, umocniliście mnie w przekonaniu by kupić Xboxa ;) Możecie

> mi jeszcze
> > powiedzieć czym różni się ta wersja za 669 zł od tych droższych oraz jak jest
z
> tym Xbox
> > Live? Oraz w jakiej cenie są teraz PS3.
>
>
> Wersja za 669zł to Arcade, nie posiada dysku twardeego, savey zapisywane są na karcie

> pamięci 256 MB załączonej w zestawie, poza tym w pudełku wersji Arcade brakuje jakiegoś

> kabla i bodajże słuchawek. Droższa wersja, moim zdaniem najlepsza, to premium z
dyskiem
> 60GB, a jeszcze droższa Elite z dyskiem 120 GB i czarną obudową.
A do Arcade można bardziej pojemną kartę kupić?


Nowy dysk 20 Gigowy kosztuje ponad 300 zł ale na alegro kupisz za bezcen ja kupiłem na allegro dysk za 89 zł i jest jak nowy nie mam z nim żadnych problemów a w sumie wyszło mi taniej niż za premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:17, choper napisał:

> /ciach/
>
> Niestety nie :( Dlatego polecam Premium
Rzeczywiście to chyba rozsądniejsze. Bo na tych 256 MB pomieszczą się jedynie save''y
a wszelkie inne rzeczy nie ;/ A po za obudową i pojemnością Pemium różni się czymś od
Elite? W opisie pisze, że ma złącze HDMI i kabel to znaczy, że tamte wersje nie mają
tego?

Co więcej - niektóre gry do save''a podszebują dysku :) Zresztą premium ma kabel sieciowy i HDMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'' podszebują''

polecam słownik języka polskiego jako prezent a gwiazdkę.

Jeśli chodzi o wersję Xboxa 360. Według mnie lepiej zacząć od Premium, posiada 60 GB dysk, headset czyli to co na pewno się przyda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:56, WorldWar3PL napisał:

Spójrz na datę umieszczenia posta, na którego dałeś mi odpowiedź.
07.07.2008.
;-)


Lepiej późno, niż wcale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:54, Miluś napisał:

'' podszebują''

polecam słownik języka polskiego jako prezent a gwiazdkę.

Jeśli chodzi o wersję Xboxa 360. Według mnie lepiej zacząć od Premium, posiada 60 GB
dysk, headset czyli to co na pewno się przyda ;-)

Słuchaj... To była jedna z nielicznych pomyłek od początku mojego pisania na tym forum... Musisz od razu pisać coś takiego? To wcale nie jest miłe... Oczywiście za błąd przepraszam, tym niemniej nie musisz krytykować w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:08, W.S.A.D napisał:

> '' podszebują''
>
> polecam słownik języka polskiego jako prezent a gwiazdkę.
>
> Jeśli chodzi o wersję Xboxa 360. Według mnie lepiej zacząć od Premium, posiada 60
GB
> dysk, headset czyli to co na pewno się przyda ;-)
Słuchaj... To była jedna z nielicznych pomyłek od początku mojego pisania na tym forum...
Musisz od razu pisać coś takiego? To wcale nie jest miłe... Oczywiście za błąd przepraszam,
tym niemniej nie musisz krytykować w ten sposób..


Stary, ja rozumiem, błąd ortograficzny, nawet dwa, rozumiem, ale COŚ takiego? To już przesada. A jako, że czasem mam odpały purysty językowego to tak napisałem. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:10, Miluś napisał:

Stary, ja rozumiem, błąd ortograficzny, nawet dwa, rozumiem, ale COŚ takiego? To już
przesada. A jako, że czasem mam odpały purysty językowego to tak napisałem. Jeśli Cię
uraziłem to przepraszam :-)

Viva ,Viva ! Szanować ojczysty język i wytykać błędy .Niech się uczą .Jak dobrze ,że jeszcze żyją humaniści wśród dzisiejszej polskiej młodzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam często wytykam błędy innym... To była po prostu literówka... Już takim głąbem (ostatnio 3 miejsce na konkursie ortograficznym) nie jestem... Ale skończmy już bo ten temat nie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się bierze to wszystkie obrazki (te które daje się koło nazwy profilu) i tematy na X360 ?? można je ściągnąć z internetu jeżeli tak to podajcie linki na jakieś stronki z których można sobie takie obrazki ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:40, W.S.A.D napisał:

Ja sam często wytykam błędy innym... To była po prostu literówka... Już takim głąbem
(ostatnio 3 miejsce na konkursie ortograficznym) nie jestem... Ale skończmy już bo ten
temat nie o tym...


Zdarza się. Zwłaszcza w podstawówce. (Bo chyba nie masz konkursów ortograficznych w wyższych szkołach? edit: łał, jesteś z gimnazjum.. ja nie miałem takich rzeczy :))

Viva Arka Gdynia, Viva Lechia, Viva WKS! \o/

OT Jak sądzicie, czy teraz kupować telewizor HD czy full HD? Myślę już też o następnej generacji konsol - będą działać wszystkie gry w 1080p? Czy duża różnica będzie na 42"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 05:48, Dincooo napisał:

OT Jak sądzicie, czy teraz kupować telewizor HD czy full HD? Myślę już też o następnej
generacji konsol - będą działać wszystkie gry w 1080p? Czy duża różnica będzie na 42"?


Jako, ze telewizor kupuje sie raz na powiedzmy 5 lat, to polecam tylko i wylacznie FullHD - kto wie co bedziesz robil za kilka lat z TV - moze telewizja HD, filmy na BluRay itp. - HD Ready to jak ktos napisal na forum Playstation "silnik V8 z wylaczonymi 3 cylindrami" :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę sie z przedmówcą. Sam mam HD ready, czyli 720p. Większość jak nie wszystkie gry na ixa są robione pod 720p - poprawcie mnie jeżeli się mylę. Mało tego, wszystkie stacje, które nadają sygnał HD puszczają póki co właśnie 720p. Rozumiem, że HD to przyszłość, ale po co inwestować kasę w drogi sprzęt i czekać aż będzie w pełni wykorzystany, kiedy w tym samym czasie będize można kupic lepszy model i to o połowe taniej. Teraz jak widzę jak te telewizory potaniały to "przemęczył" bym sie na zwykłym TV, a teraz miał bym i TV i zestaw 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 10:57, Ceteris Paribus napisał:

Nie zgodzę sie z przedmówcą. Sam mam HD ready, czyli 720p. Większość jak nie wszystkie
gry na ixa są robione pod 720p - poprawcie mnie jeżeli się mylę. Mało tego, wszystkie
stacje, które nadają sygnał HD puszczają póki co właśnie 720p. Rozumiem, że HD to przyszłość,
ale po co inwestować kasę w drogi sprzęt i czekać aż będzie w pełni wykorzystany, kiedy
w tym samym czasie będize można kupic lepszy model i to o połowe taniej. Teraz jak widzę
jak te telewizory potaniały to "przemęczył" bym sie na zwykłym TV, a teraz miał bym i
TV i zestaw 5.1


Ja mam 42 cal Samsung HD ready ale jakos mi to wisi za przeproszeniem bo konsolke mam podłączoną przez HDMI i tak czy tak mam 1080p , kanałów na satelicie też mam pare w HD i jest "gut"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:46, Jacobek92 napisał:

podłączoną przez HDMI i tak czy tak mam 1080p ,


I co z tego z skoro obraz jest sztucznie otrzymywany, czyli resumując jest to gorsza jakość niż 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 10:57, Ceteris Paribus napisał:

Nie zgodzę sie z przedmówcą. Sam mam HD ready, czyli 720p. Większość jak nie wszystkie
gry na ixa są robione pod 720p - poprawcie mnie jeżeli się mylę. Mało tego, wszystkie
stacje, które nadają sygnał HD puszczają póki co właśnie 720p. Rozumiem, że HD to przyszłość,
ale po co inwestować kasę w drogi sprzęt i czekać aż będzie w pełni wykorzystany, kiedy
w tym samym czasie będize można kupic lepszy model i to o połowe taniej. Teraz jak widzę
jak te telewizory potaniały to "przemęczył" bym sie na zwykłym TV, a teraz miał bym i
TV i zestaw 5.1


Ta przyszłość moim zdaniem jest całkiem niedaleko, dlatego u mnie stoi TV FullHD. Zresztą, telewizor to jedna z najrzadziej zmienianych sprzętów (przynajmniej u mnie), dlatego warto wyposażyć się w killera i mieć spokój na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nie za stary, ale kineskopowy telewizor. I co ? nie narzekam, ani nie składam się na kupno nowego. A gry na Xboxa 360 wyglądają na nim świetnie! Nie chodzi tylko o grafikę a o rozdzielczość! Nawet sms-y w GTAIV czy podpisy w mirrors edge widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:54, WorldWar3PL napisał:

Prośba do użytkowników:
Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3? Chciałbym
X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest fajne!".
Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony
tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających) każdą
z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji przy
zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do niepotrzebnych
kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się