Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 20:29, solidsnake napisał:

> Mam PS3 od zaledwie paru miesięcy i już mi się zepsuł joypad :( Powiedzieli mi,
że naprawa
> ma potrwać aż miesiąc.

Może używałeś go nieprzepisowo? Bo wątpię żeby był takiej marnej jakości. ew. trafiłeś
na wadliwy produkt zdarza się, a z tym miesiącem to po prostu walą równo, wolą się opier****
niż od razu naprawić i oddać.



Wiesz, różnie ludzie grają. Kiedyś przyszedłem do kolegi, dość dużego i ciężkiego, który strasznie emocjonowała się przy grach na PS2, więc podczas rozgrywki w bodajże MoH od tego jak podskakiwał noga krzesła się złamala, pad był mokry od potu i wyglądał jakby zaraz miał się rozpaść.

SIMONWHITE

Dokładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:29, solidsnake napisał:

Może używałeś go nieprzepisowo? Bo wątpię żeby był takiej marnej jakości. ew. trafiłeś
na wadliwy produkt zdarza się, a z tym miesiącem to po prostu walą równo, wolą się opier****
niż od razu naprawić i oddać.


Właśnie. Oddałem go w listopadzie, tak więc za parę dni powinien już być. Używałem go normalnie i sam się dziwię, dlaczego tak szybko się zepsuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:54, WorldWar3PL napisał:

Prośba do użytkowników:
Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3? Chciałbym
X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest fajne!".
Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony
tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających) każdą
z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji przy
zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do niepotrzebnych
kłótni.


Pamiętam, że pytałem się w tym temacie "Czy warto kupić PS3?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:47, Xlol1 napisał:

Wiesz, różnie ludzie grają. Kiedyś przyszedłem do kolegi, dość dużego i ciężkiego, który
strasznie emocjonowała się przy grach na PS2, więc podczas rozgrywki w bodajże MoH od
tego jak podskakiwał noga krzesła się złamala, pad był mokry od potu i wyglądał jakby
zaraz miał się rozpaść.


Ja mam mojego ps2 od 6 lat i ciągle używam pada którego dostałem podczas zakupu konsoli, jedyne co się z nim stało, to starły się gumki z analogów(gładkie jak pupa niemowlęcia) i mam już mocno wyrobione przyciski, odczuwalne tylko jak gram w SC3 :)

Reaper65--> Tak jak napisałem wadliwy, zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery PS3 i XBOX 360 minęło już sporo czasu i wiele osób już je wypróbowało. Czy mógłby mi ktoś doradzić co lepiej kupić? Czy obie konsole tak samo sprawdzą się na 42 calach? No i oczywiście cena. Nowe 360 są za 669 zł a PS3? Ja póki co jestem bardziej za "X pudełkiem" Słyszałem też, że z tej konsoli pad lepiej leży w dłoni niż z konsoli SONY ;)
I jeszcze ten Xbox Live czy coś takiego... Mam neta na kabel. Musiał bym go podłączyć to konsoli czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:29, jackass napisał:

Lips ,czy Guitar Hero 3?


Lips - idąc śladami poprzednich fachowych opinii, jako argumentacje podam, że nie widzi mi się granie na kawałku plastiku przed TV i Lips bardziej wciąga - GH to bardziej na imprezy żeby się pośmiać...

[tak mam GH2, ale nie mogłem sobie odmówić przyjemności napisania prawie identycznego posta jak odpowiedzi dwóch userów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Xboxa360, a PS3 w przyszłości jako odtwarzacz do blu ray i grania ;) Sam myślę właśnie tak zrobić, a póki co gram na ixie. Gry są troszke tańsze, sprzęt dużo tańszy, a killerów na ps3 jest też mniej niż na ixa. Nieiwem jak jest obecnie, ale jeszze z rok temu wszystkie gry pisane na obie platformy dostawały troszkę niższe oceny na ps3 przez błędy, niedoróbki etc.

A jakie masz te 42"? Full HD? Z tego co pamiętam to konsola Sony od początku może wyświetlać obraz w full HD, a Microsoftu dopiero od jakiegoś czasu i jest to chyba emulowane full HD - o to musisz już kogos innego zapytać. Jednak gry powinny wyglądać bardzo podobnie. Poszukaj screnów w internecie, są porównanai z gier.

Czy pad leży lepiej to juz subiektywna opinia każdego usera. Na ps3 teżjest coś jak Live z tym, że bezpłatny i jest w naszym kraju oficjalnie - dlamnie to kolejny argument do kupna ps3 w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 00:13, choper napisał:

Od premiery PS3 i XBOX 360 minęło już sporo czasu i wiele osób już je wypróbowało.


Bardzo dobre zadałeś pytanie:)
Otóż ja mam x''a od okolo 2 lat a PS3 od około 2 tygodni, obie konsolki są fajne jednak mimo wszystko polecam X''a ze względu na znacznie większą bibliotekę różnorodnych gier.
Jeżeli nie jesteś napalony na konkretnego exclusive''a PS3 pokroju Uncharted,Resistance czy Motorstorm to narazie odpuść sobie konsolkę Sony.
Co do TV to posiadam Samsung''a 40" HD Ready i nie mam żadnych problemów ani z X''em ani z PS3, obraz jest czysty i wyraźny, obie mają różnorodne ustawienia obrazu, od 720i-1080p (x''a można również podlączyć do monitora poprzez odpowiedni kabel).
Osobiście wolę pad''a od x''a, jest znacznie wygodniejszy od dual shock''a 3, jest większy, lepiej leży w dłoni i rozstawienie sticków jest wygodniejsze.
X''a możesz podlączyć po kablu (domyślnie) bądź poprzez wi-fi, to drugie rozwiązanie jest wygodniejsze jednak niestety trzeba dokupić moduł bezprzewodowy dedykowany x''owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, umocniliście mnie w przekonaniu by kupić Xboxa ;) Możecie mi jeszcze powiedzieć czym różni się ta wersja za 669 zł od tych droższych oraz jak jest z tym Xbox Live? Oraz w jakiej cenie są teraz PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jeśli ma się forsę i nie mas sie wypasionego PC to PS3. Jeśli się nie ma super komputera a i fundusze są ograniczone to Xbox. A jeśli ma się komputer to wii bo to zupełnie inna forma rozrywki. I sam jestem posiadaczem pakietu Wii+PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy pomiędzy 60 Gigowym Premium a Arcade są jakieś różnice poza tym że Arcade nie ma dysku, słuchawek, kabla do internetu, chromowanego napędu ?? bo słyszałem coś że to 60 gigowe promium to jakaś ulepszona nie psująca się wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:33, davidi napisał:

czy pomiędzy 60 Gigowym Premium a Arcade są jakieś różnice poza tym że Arcade nie ma
dysku, słuchawek, kabla do internetu, chromowanego napędu ?? bo słyszałem coś że to 60
gigowe promium to jakaś ulepszona nie psująca się wersja


Nie. Obie wersje są raczej identyczne pod względem psucia się. Mam Arcade z tamtego roku i nie miałem z nim żadnych większych problemw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:46, choper napisał:

Dzięki za odpowiedzi, umocniliście mnie w przekonaniu by kupić Xboxa ;) Możecie mi jeszcze
powiedzieć czym różni się ta wersja za 669 zł od tych droższych oraz jak jest z tym Xbox
Live? Oraz w jakiej cenie są teraz PS3.



Wersja za 669zł to Arcade, nie posiada dysku twardeego, savey zapisywane są na karcie pamięci 256 MB załączonej w zestawie, poza tym w pudełku wersji Arcade brakuje jakiegoś kabla i bodajże słuchawek. Droższa wersja, moim zdaniem najlepsza, to premium z dyskiem 60GB, a jeszcze droższa Elite z dyskiem 120 GB i czarną obudową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:51, Xlol1 napisał:

> Dzięki za odpowiedzi, umocniliście mnie w przekonaniu by kupić Xboxa ;) Możecie
mi jeszcze
> powiedzieć czym różni się ta wersja za 669 zł od tych droższych oraz jak jest z
tym Xbox
> Live? Oraz w jakiej cenie są teraz PS3.


Wersja za 669zł to Arcade, nie posiada dysku twardeego, savey zapisywane są na karcie
pamięci 256 MB załączonej w zestawie, poza tym w pudełku wersji Arcade brakuje jakiegoś
kabla i bodajże słuchawek. Droższa wersja, moim zdaniem najlepsza, to premium z dyskiem
60GB, a jeszcze droższa Elite z dyskiem 120 GB i czarną obudową.

A do Arcade można bardziej pojemną kartę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się