Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 17:48, jackass napisał:

Xbox Live Marketplace .Z tamtąd się wszystko ściąga .


no ale nie mam Xboxa podpiętego do internetu więc może jest jakiś alternatywny sposób, jest jakaś strona w internecie z tym ? Jeżeli tak to sobie pościągam zrzucę na płytkę i na konsolke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z shooterami na konsolach (ps2) i pamiętam, że musiałem stanąć i analogiem najechać na przeciwnika by dopiero strzelić, ale jak mówisz, że da się przyzwyczaić to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy z tą konsolą jest wszystko OK? - http://allegro.pl/item503482216_xbox_360_premium_60gb_too_human_raty_swiat_gie.html

Chciałbym ją kupić sobie na Święta, ale wolę się poradzić specjalistów w kwestii konsol :)
I czy na telewizorze HD Ready grafika będzie niezła? I jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak można grać w FPS/shooter za pomocą joysticka :) Myszką mogę szybko namierzyć wroga, a joystickem? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola jest w porządku - premium 60 GB z HDMI to chyba najbardziej opłacalna konsola w tej chwili. Co do shooterów - przeczytaj kilka postów wyżej(na tej samej stronie). W większości gier masz dobrowolne autocelowanie(patrz. gta IV) W niektórych grach masz też tak, że na wroga musisz nacelować sam, ale jak on np. zacznie uciekać to celownik pójdzie za nim.(CoD5, Perfect dark: zero) Na prawdę nie masz się czego bać - sam to miałem a teraz? Za nic nie przesiadł bym się na kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać...

Dnia 19.12.2008 o 23:06, Jaki Ganh1 napisał:

I jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak można grać w FPS/shooter za pomocą joysticka :)

Z tym dżojstikiem (joystick) to przesadziłeś. Wiesz w ogóle co to jest dżojstik?
Dżojstikiem to możesz sobie grać co najwyżej na Atari czy Commodore.

Na X360 gra się joypadem,
który w "strzelankach" sprawuje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, pomyłka, po prostu jestem przyzwyczajony do Contry i joysticków :-) Ale wiesz o co mi chodziło. No dobrze, to wielkie dzięki dla Ciebie i dla WSADa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:15, Mac Cry napisał:

Dokładnie. Tak myśle co jest lepsze, PSX czy N+? W sumie raz kupiłem oba pisma (daawno)
i żaden tak naprawdę mi się nie podobało. Teraz jednak widzę, że jest wiele ciekawych
recenzji (tzn, ciekawych gier), więc kupię sobie do poczytania, zwłaszcza gry na DS''a.
Trzeba coś kiedyś kupic na tego DSa ;]


Ja te dwa Ci się nie spodobały to jeszcze czeka Click! (mam wrażenie, że po zmianach pozostał jednak bardziej PCtowy) i Engarde, który przeglądałem w Empiku i prezentował się całkiem fajnie :). Polecam samemu się wybrać i rzucić okiem (dajcie tym braciom odpocząć :PP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj, taka moja op9inia. Dlaczego? Bo słono przepłacisz. W Saturnie przykładowo bbyła oferta Konsola+Lego Indiana Jones+Kung Fu Panda+dodatkowy pad+PGR i to wszystko za 999 zł. Poszukaj na Ceneo czy innych aukcjach allegro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:34, Kejter93 napisał:

Ta przyszłość moim zdaniem jest całkiem niedaleko, dlatego u mnie stoi TV FullHD. Zresztą,
telewizor to jedna z najrzadziej zmienianych sprzętów (przynajmniej u mnie), dlatego
warto wyposażyć się w killera i mieć spokój na 10 lat.


Sugeruje, że 93 to Twój rocznik, mam racje? Inaczej jest jak TV kupi rodzic a inaczej jak samemu się to zrobi. Z perspektywy czasu trochę szkoda mi teraz tych plnów, zwłaszcza, że od stycznia nie mam pracy, a TV wykorzystuje tylko do gier. Obecnie nie widzę potrzeby wydawania paru tysiaków na Full HD skoro telewizja nie nadaje takiego sygnału i nie mam blu ray. Masz racje, że TV to inwestycja na lata, jednak patrząc na obecne trendy to masowe przejscie na tv hd powinno nastąpić za trzy, cztery lata - jakos wtedy nadawcy mają zacząc nadawać wszystko w HD. Wtedy będzie to opłacalne, jednak jak to w tym kraju bywa pewnie na początku będize to obraz 720p, czyli idealny dla HD ready. Wtedy zastanowiem się nad kupnem jak to mowisz kilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie dla osób często odwiedzających Giełdę Komputerową w Warszawie :)
Czy tam mogę kupić X360? Jeśli tak, to w jakich cenach?
Wiecie, pomyślałem, że jeśli tam są konsolę to pewnie bardzo tanio, bo kiedyś ja kupiłem komputer za 3600 zł, a potem, miesiąc później, identyczny komputer z lepszą kartą graficzną + monitorem Gateway 19'' kuzyn kupił za 2400 zł :/ Więc pomyślałem, że mógłbym sporo zaoszczędzić ^^

EDIT: I odpowie mi ktoś na poprzednie pytanie? Czy na telewizorze HD Ready grafika będzie dobrej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 09:23, Jaki Ganh1 napisał:

Wiecie, pomyślałem, że jeśli tam są konsolę to pewnie bardzo tanio, bo kiedyś ja kupiłem
komputer za 3600 zł, a potem, miesiąc później, identyczny komputer z lepszą kartą graficzną
+ monitorem Gateway 19'' kuzyn kupił za 2400 zł :/ Więc pomyślałem, że mógłbym sporo
zaoszczędzić ^^

Jak na razie na pewno nie planowane są znaczne obniżki, także kupuj spokojnie ^^

Dnia 20.12.2008 o 09:23, Jaki Ganh1 napisał:

EDIT: I odpowie mi ktoś na poprzednie pytanie? Czy na telewizorze HD Ready grafika będzie
dobrej jakości?

Grafika... Zależy od gry :) Ale jeżeli o rozdzielczość, to nie musisz się martwić. Takie Gears of War II spowodowało u mnie szczękopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:46, davidi napisał:


> Xbox Live Marketplace .Z tamtąd się wszystko ściąga .

no ale nie mam Xboxa podpiętego do internetu więc może jest jakiś alternatywny sposób,
jest jakaś strona w internecie z tym ? Jeżeli tak to sobie pościągam zrzucę na płytkę
i na konsolke ;-)

Nie da rady inaczej jak przez XBL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podłączę Xboxa do internetu, a potem odłączę to czy będzie ten sam stan co przed podłączeniem?
Da się podłączyć Xboxa do neta z laptopa, który łączy się siecią bezprzewodową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:35, Kolumb22 napisał:

Jeśli podłączę Xboxa do internetu, a potem odłączę to czy będzie ten sam stan co przed
podłączeniem?


Nie do końca rozumiem pytanie. Jeżeli odłączysz kabel to po prostu nie będziesz mógł grać online. Na profil offline zalogujesz się normalnie, acziki też będziesz mógł nabić, aczkolwiek lista online zostanie zaktualizowana dopiero przy ponownym połączeniu z siecią.

Dnia 20.12.2008 o 17:35, Kolumb22 napisał:

Da się podłączyć Xboxa do neta z laptopa, który łączy się siecią bezprzewodową?


Nigdy nie próbowałem w ten sposób, ale tak, powinno się dać. Udostępniasz połączenie z poziomu lapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Nie do końca rozumiem pytanie. Jeżeli odłączysz kabel to po prostu nie będziesz mógł
>grać online. Na profil offline zalogujesz się normalnie, acziki też będziesz mógł nabić,
>aczkolwiek lista online zostanie zaktualizowana dopiero przy ponownym połączeniu z siecią.
Dokładnie o to mi chodziło.

Dnia 20.12.2008 o 17:45, Spaykus napisał:

> Da się podłączyć Xboxa do neta z laptopa, który łączy się siecią bezprzewodową?


>Nigdy nie próbowałem w ten sposób, ale tak, powinno się dać. Udostępniasz połączenie
>z poziomu lapka.
Więc dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję się połaczyć z siecią, ale nie wychodzi.
Uruchomiłem test połaczenia i wyszło z tego że adres IP: nieudany. Co robić?
Jeszcze jedno: czy połaczenie się do Live wiąże się z założeniem nowego konta? Bo mam już jedno konta i tam mam acziki i nie chcę ich tracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się