Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 18:54, WorldWar3PL napisał:

Prośba do użytkowników:
Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3? Chciałbym
X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest fajne!".
Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony
tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających) każdą
z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji przy
zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do niepotrzebnych
kłótni.

Lepiej kupić PS3 bo są na niego fajne gry takie jak " Naruto Ultimate Ninja Storm" Przeszedłem całe i bardo mi się podobało warto kupić wali są niesamowite polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 15:24, Viher napisał:

> Prośba do użytkowników:
> Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3?
Chciałbym
> X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest
fajne!".
> Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony

> tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających)
każdą
> z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji
przy
> zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do
niepotrzebnych
> kłótni.
Lepiej kupić PS3 bo są na niego fajne gry takie jak " Naruto Ultimate Ninja Storm" Przeszedłem
całe i bardo mi się podobało warto kupić walk

i są niesamowite polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:37, W.S.A.D napisał:

A ja mam nie za stary, ale kineskopowy telewizor. I co ? nie narzekam, ani nie składam
się na kupno nowego. A gry na Xboxa 360 wyglądają na nim świetnie! Nie chodzi tylko o
grafikę a o rozdzielczość! Nawet sms-y w GTAIV czy podpisy w mirrors edge widać :)



A powiedz, ale tak szczerze - miałeś okazję porównać na Xboxie 360 jakość obrazu na LCD i na SD?

Piszesz, że na SD wszystko wygląda super... owszem, możesz mieć jakiś nowszy model, ale konstrukcją i tak jest z minionego wieku. Poza tym, SD i LCD to dwa inne światy - ten drugi typ bije na głowę rozdzielczością i żywotnością obrazu. Ja po prostu nie mogłem patrzeć na obraz z PS3 na moim SD, gdy wcześniej grałem na Samsungu 40" Full HD... na LCD obraz to istna żyleta, a granie wtedy nabiera większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję, chętnie się wypowiem.
40 calowy telewizor SD (czyli teoretycznie wszystko gorsze niż na mniejszym) kontra 17 monitor CRT z rozdziałką 1366x768.
Monitorek bije nie troszeczkę, a kosmicznie jakość na telewizorze. O ile ten duży TV doprowadzał mnie do płaczu, o tyle monitor zachwala swoją jakością.
Aktualnie zbieram na TV HD Ready, by skoczyć oczko wyżej w jakości - bo z kolei ten obraz wygląda znowu znacznie lepiej niż na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 23:44, davidi napisał:

Skąd się bierze to wszystkie obrazki (te które daje się koło nazwy profilu) i tematy
na X360 ?? można je ściągnąć z internetu jeżeli tak to podajcie linki na jakieś stronki
z których można sobie takie obrazki ściągnąć

Xbox Live Marketplace .Z tamtąd się wszystko ściąga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale chodziło mi o to, że ludzie, którzy mają mniej pieniędzy nie muszą dyskfalifikować zakupu X-pudła "bo mam za słaby telewizor" .Ważne, że da się grać i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:26, jackass napisał:

Kiedy nowy numer PSX Extreme ? Dostał ktoś zapowiedź numeru od Fenia i może obadać zawartość
?


Nowy numer PSX Extreme będzie, tfu - jest już od czwartku. I tak, ja również go jeszcze nie kupiłem ;)

Pełną zapowiedź numeru wraz z fragmentem wstępniaka masz tutaj:
http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=72060

Numer ciekawy, duża porcja solidnych recenzji - Prince of Persia, Call of Duty World at War, Left 4 Dead, Last Remnant... oj, będzie co czytać. A ja jeszcze "starego" numeru nie zaliczyłem całkiem, tylko wybrane teksty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:28, master matrox napisał:

Nowy numer PSX Extreme będzie, tfu - jest już od czwartku. I tak, ja również go jeszcze
nie kupiłem ;)

Nawet nie miałem czasu spojrzeć na kalendarz ,że dzisiaj już 19 .Ale myślałem ,że jak zwykle wypuszczą 20.

Dnia 19.12.2008 o 21:28, master matrox napisał:


Pełną zapowiedź numeru wraz z fragmentem wstępniaka masz tutaj:
http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=72060

Nie mam konta i nie chce mi się zakładać .Wklej spis treści proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:23, choper napisał:

A na takim padzie to nie jest ciężko grać w strzelaniny czy np GTA? Chodzi mi o celowanie
:P

Mi na początku było umiarkowanie ciężko. Po kilku dniach się przyzwyczaiłem :) To wcale nie jest trudne - ba! W CoD 5 lepiej grało mi się na X-pudle 360 niż na kompie. Co do GTA - Tam jest włączone autocelowanie, ale ono jest... troszke kiepskie - chcesz wycelować w kierowce samochodu, żeby wysiadł z samochodu a pan belic zamiast w niego celuje w jakiegoś gościa na chodniku - na szczęście da się to wyłączyć i wtedy gra się świetnie. Łatwiej strzelić headshota a poza tym masz pełną swobodę celowania. Uprzedzę twoje pytanie - wtedy wcale nie jest trudniej! Jest tak samo a może nawet lepiej. Co prawda na początku twojej przygody ze strzelankami na konsoli, jeżeli wejdziesz na neta zostaniesz całkowicie zmiażdżony, ale potem jest ok. Do nauki strzelanek na padzie polecam szczególnie Gears of war i GTA IV(o ile wyłączysz autocelowanie) właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:31, jackass napisał:

Nie mam konta i nie chce mi się zakładać .Wklej spis treści proszę.


Ok, wedle życzenia.

PSX Extreme #137
CO NOWEGO:
GTA IV: THE LOST & DAMNED
HEAVY RAIN
KORORINPA 2
NEW XBOX EXPERIENCE
WIEDŹMIN: POWRÓT BIAŁEGO WILKA


PLAYTESTY:

HALO WARS
KILLZONE 2
RESIDENT EVIL 5
SKATE 2

RECENZJE:
PS2
COD: WORLD AT WAR - FINAL FRONTS
DISNEY: SING IT
DRAGON BALL Z: INFINITE WORLD
MONOPOLY
NEED FOR SPEED UNDERCOVER
SINGSTAR ABBA
SONIC UNLEASHED
TNA IMPACT!
WWE SMACKDOWN VS. RAW 2009

PS3
BAJA: EDGE OF CONTROL
CALL OF DUTY: WORLD AT WAR
DISNEY: SING IT
GUITAR HERO: WORLD TOUR
MORTAL KOMBAT VS. DC UNIVERSE
NARUTO: ULTIMATE NINJA STORM
PRINCE OF PERSIA
SHAUN WHITE SNOWBOARDING
SINGSTAR ABBA
TNA IMPACT!
TOM CLANCY''S ENDWAR
WWE SMACKDOWN VS. RAW 2009

X360
BAJA: EDGE OF CONTROL
CALL OF DUTY: WORLD AT WAR
DISNEY: SING IT
GUITAR HERO: WORLD TOUR
LAST REMNANT, THE
LEFT 4 DEAD
LIPS
MONOPOLY
MORTAL KOMBAT VS. DC UNIVERSE
NARUTO: THE BROKEN BOND
PRINCE OF PERSIA
ROCK BAND 2
SHAUN WHITE SNOWBOARDING
SONIC UNLEASHED
TNA IMPACT!
TOM CLANCY''S ENDWAR
WWE SMACKDOWN VS. RAW 2009
YOU''RE IN THE MOVIES

Wii
ANIMAL CROSSING: LETS GO TO THE CITY
DISASTER: DAY OF CRISIS
DISNEY: SING IT
RAYMAN RAVING RABBIDS: TV PARTY
WII MUSIC

PSP
NEED FOR SPEED UNDERCOVER
PNC: PUZZLE PACK & POWER PACK
STAR OCEAN: FIRST DEPARTURE
TOM CLANCY''S ENDWAR

DS
CALL OF DUTY: WORLD AT WAR
CHRONO TRIGGER
DRAGON BALL: ORIGINS
GUITAR HERO: ON TOUR DECADES
PRINCE OF PERSIA: THE FALLEN KING
SKATE IT
SYBERIA
TIME HOLLOW
TOM CLANCY''S ENDWAR
TRACKMANIA DS

BEZ TEKTURY

AGE OF BOOTY
BANJO-KAZOOIE
CRASH BANDICOOT
CRASH TEAM RACING
DRIVER
KINGDOM FOR KEFLINGS
KULA WORLD
MEDIEVIL
PENNY ARCADE ADVENTURES: OTRSPOD
PINBALL FX - DODATEK
PORTAL: STILL ALIVE
SOLDNER-X: HIMMELSSTURMER
SUPER STARDUST PORTABLE
SUPER STREET FIGHTER II TURBO HD REMIX

WARTE UWAGI:
ANKIETA
E-DYSTRYBUCJA
JAK CZARNULA ŚWIAT ZMIENIŁA
KONSOLOWY RING
PRACA W BRANŻY
ROK 2009 KONIEC HARDKOROWCÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poprzedni PSX Extreme zaliczyłem od deski do deski i mogę z czystym sumieniem ruszyć do sklepu jutro po nowy numer :) Jeśli w tym numerze jest recka Prince of Persia i gra wypadnie dobrze to mam mały problem... Resistance 2, nowy PoP albo Resistance 1 i dorzucę kasy do nowego mp3....hm.....


A na takim padzie to nie jest ciężko grać w strzelaniny czy np GTA? Chodzi mi o celowanie :P


Ja stary wyjadacz FPSów na PeCecie przyzwyczaiłem się .... polubiłem wręcz strzelanie na konsoli bardzo szybko. Wystarczyło pół godziny. Nie martw się o żadne niecelności czy dynamikę strzelając na padzie. Sam takie obawy miałem przed kupnem konsoli ale teraz jestem b. zadowolony :)

W GTA IV jest Auto-Aim, IMO przydatna opcja ale troszkę za bardzo idąca na łatwizne. Na szczęście można to wyłączyć i trochę się pomęczyć bez tego :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostrzegłem, głównie poprawiona fizyk na plus znacząco, ulepszone animacje i w sumie co tu dużo mówić, lepsza nowa FIFA niż ta stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:01, Łeber napisał:

Ja dostrzegłem, głównie poprawiona fizyk na plus znacząco, ulepszone animacje i w sumie
co tu dużo mówić, lepsza nowa FIFA niż ta stara.

No tak ale 08 można wyrwać nawet za 50 zł ;) Ehh chyba dozbieram do GRIDA ;D
A tak pozatym to wreszcie mam GoW 2 (ale obiecałem że włącze dopiero po 24 grudnia, bo to jest prezent dla brata ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:08, Mac Cry napisał:

A ile to cudo kosztuje? Może jutro brata wyślę do empiku ;]


Eee...chodzi o PSX-E jak mniemam ?
7.99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tak myśle co jest lepsze, PSX czy N+? W sumie raz kupiłem oba pisma (daawno) i żaden tak naprawdę mi się nie podobało. Teraz jednak widzę, że jest wiele ciekawych recenzji (tzn, ciekawych gier), więc kupię sobie do poczytania, zwłaszcza gry na DS''a. Trzeba coś kiedyś kupic na tego DSa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupcie jeden numer Engarde i zobaczycie, że to pismo jest naprawdę dobre. Może odstrasza cena ale treści jest dużo, konkretnie, nie ma miliona niepotrzebnych rubryk, newsy, zapowiedzi, recenzje i felietony, wszystko w prostej aczkolwiek przystępnej formie, na fajnym kredowym papierze. Pierwszy raz od jakiegoś czasu przeczytałem czasopismo o grach od deski do deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się