Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2008 o 23:35, Mac Cry napisał:

> @Meykan ---> Gier jest razem z Singstarami dokładnie 21. Myślę, że 500
zł to
> dobra cena, ale i tak pewnie tego nie sprzedam, i tak. Co najwyżej to kilka gier.
;]
500 zł z grami czy sama konsola?

> BTW. PS3 nie ma wstecznej kompatybilności? Bo słyszałem, że niby wcześniejsze wersje

> mają, niby nie. Sam już nie wiem.
Pierwsze wersje PS3 miały takową, ale nie wiem dlaczego zrezygnowano z tego. Może Ci
się poszczęści i na allegro znajdziesz taką wersję, w co wątpię.

Tyle za taką kase, że głowa mała. Bardziej się opłaca normalne Ps3 i Ps2 niż Ps3 ze wsteczną kompatybilnością.
Tak mi się zdaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 00:11, krak2610 napisał:

Tyle za taką kase, że głowa mała. Bardziej się opłaca normalne Ps3 i Ps2 niż Ps3 ze wsteczną
kompatybilnością.
Tak mi się zdaje ;)

Też mi się tak zdaje :P I tak pewnie nie wszystkie gry działały na pierwszej wersji PS3. Chociaż nadal mnie zastanawia polityka Sony...

Chaotizz=> Nie chcesz się wymienic na DS''a? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 00:05, jackass napisał:

Nie bądź tego taki pewien :) Masz MGSy ,ICO,shadow of the colossuss,burnouty,gowy,silent
hille (szczególnie 2)? Konsola przerobiona? Hmmm...

Dobra, konsola nie jest przerobiona (bo mi to niepotrzebne)...

Gry jakie posiadam to:

- FIFA Street 2
- God of War II
- Tony Hawk''s Downhill Jam
- Smackdown vs. Raw 2007
- Canis canem Edit aka The Bully
- Burnout Revenge
- Soul Calibur III
- The Warriors
- The Fast and The furious: Tokyo drift
- NFL Street 2
- Medal of Honor Rising sun
- Crash nitro Kart
- The lord of the rings, two towers
- Smackdown vs. RAw 2008
- FIFA 09
- GTA Vice city stories
- Singstar R''n''B
- Singstar ''80s
- Singstar ESKA: Hity na czasie

@Mac Cry ---> Wybacz, ale miałem kontakt z DS''em, i jakoś nie przypadł mi do gustu, choć jako tako fajna konsolka. ;>

To chyba na tyle, wiem że za dużo raczej nie dostanę, i samej konsolki pewnie też nie sprzedam (no chyba, że jakiś kryzys czy coś nadejdzie), wolę gry sprzedać, mam ich całkiem sporo (łącznie z tymi z psx i pc), więc troszkę kasy pewnie się nazbiera.
Prawo życia, coś za coś. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 11:52, Mac Cry napisał:

> Tyle za taką kase, że głowa mała. Bardziej się opłaca normalne Ps3 i Ps2 niż Ps3
ze wsteczną
> kompatybilnością.
> Tak mi się zdaje ;)
Też mi się tak zdaje :P I tak pewnie nie wszystkie gry działały na pierwszej wersji PS3.
Chociaż nadal mnie zastanawia polityka Sony...

Cóż Ps2 nadal świetnie jak na swoje lata się sprzedaje, więc Sony chce korzystac.
Ja w swoim Ps3 mam wsteczną kompatybilnoś, ale konsola jest ntsc, więc gry z Ps2 które miały blokade regionalną musiałbym sprowiadzac ze Stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Xbox 360]

Mam pytanie odnośnie wersji Arcade - konsolka w zestawie posiada złącza composite, a czy posiada jakieś wyjścia na HD (np. component, bo na HDMI nie ma co liczyć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 17:12, lurynowicz napisał:

Mam pytanie odnośnie wersji Arcade - konsolka w zestawie posiada złącza composite, a
czy posiada jakieś wyjścia na HD (np. component, bo na HDMI nie ma co liczyć)?

Obecnie wszystkie wersje posiadają HDMI.
Co do component - to można podłączyć, ale nie ma takiego kabla w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiając kolegę Baldurana.
Wszystkie wersje konsolki posiadają HDMI, ale tylko Elite posiada dołączany do niej kabel.


/////
Edit.
Źle przeczytałem posta Baldurana, wybaczcie ;-) Kolega dobrze napisał, kabla Component nie ma w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Far Cry 2? Jest to dobra gra na X360, czy dać sobie spokój? Gdybyście mieli do wybóru FC2 i Prince of Persia, który jest na jeden raz - co byście wybrali? Jutro wybieram się do empiku sprawdzić, czy ta ich promocja jest też w lokalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:00, WorldWar3PL napisał:

Co sądzicie o Far Cry 2? Jest to dobra gra na X360, czy dać sobie spokój? Gdybyście mieli
do wybóru FC2 i Prince of Persia, który jest na jeden raz - co byście wybrali? Jutro
wybieram się do empiku sprawdzić, czy ta ich promocja jest też w lokalu :)

Far Cry 2 jest dobry na obu konsolach. Na PC niektórzy mają problemy. Errory itp. ale się zdarza.

Jednak sama gra budzi obawy. Mówią że z początku jest fajna a potem nudy bo robi się to samo..zabija. Respawn wrogów też przeszkadza. Jedak ten respawn się robi jak już dawno opuścisz daną wioskę.

Ja tam gram na PC na skromnych ustawieniach i mi się nawet podoba. I na pewno bym wybrał Far Cry 2 niż nowego PoPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:00, WorldWar3PL napisał:

Co sądzicie o Far Cry 2? Jest to dobra gra na X360, czy dać sobie spokój? Gdybyście mieli
do wybóru FC2 i Prince of Persia, który jest na jeden raz - co byście wybrali? Jutro
wybieram się do empiku sprawdzić, czy ta ich promocja jest też w lokalu :)


Osobiście brałbym POPa, ale to tylko osobiście. Wolę krótkie i intensywne gry, niż dłuuugie i nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już w tym temacie, grał ktoś w FIFE 09? Bo na PC to totalne badziewie z nowymi menusami co roku. Ale na next geny są już wydawane przez innych twórców aczkolwiek dalej przez EA i z tu chyba nie ma już przewagi nad nią PES? Z tego co oglądałem to chyba odwrotnie. Masa licencji, wiele wiernie odwzorowanych trików od znanych piłkarzy, dobra muzyka, świetna grafika. Bo tak się zastanawiam co lepiej wybrać. Gdyby chodziło o PC oczywiście PES, ale na Xboxa jestem raczej za Fifą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:00, WorldWar3PL napisał:

Co sądzicie o Far Cry 2? Jest to dobra gra na X360, czy dać sobie spokój? Gdybyście mieli
do wybóru FC2 i Prince of Persia, który jest na jeden raz - co byście wybrali? Jutro
wybieram się do empiku sprawdzić, czy ta ich promocja jest też w lokalu :)

PoP:
Z tego co wyczytałem z opinii użytkowników na OC ,to gra jest strasznie schematyczna .Walczysz z tymi samymi przeciwnikami ,w podobny sposób .Zbierasz jakieś orby i skaczesz między kolejnymi poziomami .Dokucza ci niesmiertelność ,bo jak spadasz w przepaść do Elika ratuje cię przed zginięciem .Do tego gra jest strasznie krótka ,zajmuje ok. 7 do 10h .Jedyne wyzwanie jakie ci nakłada są dyktowane przez achievementy ("zginięcie" mniej niż 100 razy i przejście gry w wyznaczonym czasie .Przejdziesz i już nie będziesz chciał wracać do niej

FC2:
Piękna graficznie strzelanina FPP .Nic poza tym .Jeżdzenie po Afryce ,strzelanina z napadającymi na ciebie wrogami ,eliminacja celu ,ewentualnie zniszczenie jakiegoć celu i znów to samo przez 16-20h .Do tego masz całkiem udany MP i edytor poziomów .Gra może być fajna ,bo możesz podejść do misji skradankowo ,albo na Rambo .Pozbierać diamenty i przyjemnie postrzelać .Ale czy to nie znudzi po 5h ?Sam się nad tym samym zastanawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego PoP''a ja przeszedłem go w 11 godzin, gdyż rozgrywka zajmuję od 10-15h. Oczywiście nie zdobyłem wszystkich orbów i będę musiał zaliczyć grę raz jeszcze, aby zdobyć " Be A Gentlemen". :P Ale gra jest jak najbardziej godna uwagi i polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:00, WorldWar3PL napisał:

Co sądzicie o Far Cry 2? Jest to dobra gra na X360, czy dać sobie spokój? Gdybyście mieli
do wybóru FC2 i Prince of Persia, który jest na jeden raz - co byście wybrali? Jutro
wybieram się do empiku sprawdzić, czy ta ich promocja jest też w lokalu :)


No , no wybór jest dość trudny ,chociaż ja bym brał PoP''ka , gdyż jestem bardziej przekonany do takich klimacików ,ale z drugiej strony zdaje mi się ,że ty wolisz FPP''sy. Jednak jeśli odpowiadają Tobie klimaty te i te proponuje przeczytanie jakiś 2 recenzji i oglądniecie kilku gemplay''i. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wziąłem nowego PoP w Empiku, 160,93 zł.. Podejrzewam, że będę mega żałował, bo z tego co widziałem, twórcy odeszli od magicznego klimatu persji i zmieszali "Magiczny, niemal kreskówkowy świat" z tanimi, typowymi dla filmów klasy B tekstami Prince''a. Jak trochę pogram, powiem jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak lampki na padzie mrygają mi na zielono a Xbox nie czyta w tym czasie żadnej płyty to znaczy że mi się baterie wyczerpują ? bo wiem że są na wyczerpaniu bo mi się pad odłącza... ale czy to mryganie na to właśnie wskazuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:56, davidi napisał:

jak lampki na padzie mrygają mi na zielono a Xbox nie czyta w tym czasie żadnej płyty
to znaczy że mi się baterie wyczerpują ?

Tak - to znaczy, że się baterie są na wyczerpaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Xboxa 360, ale za cholerę nie mogę go podłączyć. Robię tak jak na instrukcji i nic... Najgorsze są te kolorowe kabelki co do tv trzeba podłączyć. Obecnie gdy włączam konsolę zapala się zielona lampka i zaczyna xbox pracować. Ale pilotem szukałem na wszystkich wejściach i i tak nie mam obrazu. Pada mam bezprzewodowego to zrobiłem tak jak na instrukcji. Włączyłem konsole potem obok taki guzik do szukania pada i na padzie podobny przycisk aby się wykrył. I nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobrze podłączyłeś kabel Video? Przeszukaj wszystkie kanały AV1-AV2, musi być. Jeżeli podłączyłeś używając tylko 3 kabli, upewnij się, że na kablu jest przełączone na "SD". Jeżeli podłączyłeś przy użyciu 5 kabli, upewnij się, że masz przestawione na "HD".
Aby podłączyć bezprzewodowy pad do konsoli, włącz pada, przytrzymaj na nim przycisk szukania, w tym samym momencie trzymając podobny przycisk na konsoli, dopóki się nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:05, WorldWar3PL napisał:

A dobrze podłączyłeś kabel Video? Przeszukaj wszystkie kanały AV1-AV2, musi być. Jeżeli
podłączyłeś używając tylko 3 kabli, upewnij się, że na kablu jest przełączone na "SD".
Jeżeli podłączyłeś przy użyciu 5 kabli, upewnij się, że masz przestawione na "HD".
Aby podłączyć bezprzewodowy pad do konsoli, włącz pada, przytrzymaj na nim przycisk szukania,
w tym samym momencie trzymając podobny przycisk na konsoli, dopóki się nie znajdą.

Próbowałem podłączać i trzema kablami i wszystkimi bo mam taką możliwość bo to tv plazmowy więc oba sposoby pasują. Przełączałem (u mnie nie ma HD i SD tylko HDTV i TV) i na to i na to. Szukałem na wszystkich kanałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się