Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 16:11, Steel Dogg napisał:

czy jest znana dokładna data premiery Operation Flashpoint 2 ?


Rok 2009, tego co mi wiadomo nowy OFP pojawi się na PC i X360 nie wiadomo co z wersją na PS3, ale jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:11, Steel Dogg napisał:

czy jest znana dokładna data premiery Operation Flashpoint 2 ?


Rok 2009, tego co mi wiadomo nowy OFP pojawi się na PC i X360 nie wiadomo co z wersją na PS3, ale jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:21, Bratek196 napisał:

> czy jest znana dokładna data premiery Operation Flashpoint 2 ?

Rok 2009, tego co mi wiadomo nowy OFP pojawi się na PC i X360 nie wiadomo co z wersją
na PS3, ale jest na co czekać.


to że w 2009 to też wiem....czekam na ta gra jak chyba na żadna inna mam nadzieje że jakos na poczatku roku wyjdzie bo znalazłem pre-order na play.com i chyba data wysyłki to 27.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie... Czy aby zacząć zbierać te wszystkie achievy i podbijać sobie ranking trzeba zakładać jeszcze jakieś konto online czy wystarczy to offline? I czy trzeba być cały czas podłączonym do sieci czy może podczas grania offline achievy nadal się nabijają, a na konto wpływają dopiero przy ponownym podłączeniu sieci do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:21, Igor FCBayern napisał:

Mam takie zapytanie... Czy aby zacząć zbierać te wszystkie achievy i podbijać sobie ranking
trzeba zakładać jeszcze jakieś konto online czy wystarczy to offline? I czy trzeba być
cały czas podłączonym do sieci czy może podczas grania offline achievy nadal się nabijają,
a na konto wpływają dopiero przy ponownym podłączeniu sieci do konsoli?

Achievementy możesz sobie zodbywać offline ,a ja stworzysz konto online ,albo podłączysz się do sieci to się wynik zaktualizuje ,tylko nie będzie widoczna data zdobycia achiva przy jego nazwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:21, Igor FCBayern napisał:

/.../


Dokładnie tak jak mówisz. Konsola nie musi być cały czas podłączona do Internetu. Punkciki będą leciały offline i w niczym to nie przeszkadza. Jedynie Twój profil wyświetlany na stronie www.xbox.com będzie nieaktualny. W momencie popięcia xpudła do sieci wszystko się zsynchronizuje.

Jeżeli natomiast Twoja konsola jeszcze nie była połączona do Internetu i masz jedynie konto offline. To w momencie konwersji na konto z Live, wszystko zostanie przeniesione na online i osiągnięcia będą widoczne na w/w stronie, jak i przez innych graczy z poziomu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:50, Łeber napisał:

Fajnie by było przeczytać Leber16 w PSX Extreme, ale najpierw fundusze na gry muszę skołować,
ot co!

Ja do premiery Kilzone 2 raczej już nic nie kupie, oprócz sporych zakupów na Pss, ale to składkowo więc taniutko wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:08, krak2610 napisał:

> Fajnie by było przeczytać Leber16 w PSX Extreme, ale najpierw fundusze na gry muszę
skołować,
> ot co!
Ja do premiery Kilzone 2 raczej już nic nie kupie, oprócz sporych zakupów na Pss, ale
to składkowo więc taniutko wychodzi.

To tak samo jak ja :) Na razie w planach tylko Killzone 2 no i z PSS dodatki do LBP dotyczące MGS''a. :) Pure jeszcze mnie ciekawi, bo demko bardzo do gustu mi przypadło, poza tym za 100 zł można nówkę mieć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2, pozycja obowiązkowa, nie ma bata. Jako, że urodzinki się niedługo zbliżają, to pewnie kasa będzie. Już się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mogę w końcu oficjalnie powiedzieć, że dołączyłem do grona konsolowców :] Moim wyborem padł Xbox360 Premium 60GB w IMO świetnym zestawie (zdjęcie). Zapłaciłem za niego tylko 200 funtów. Jakby ktoś był zainteresowany to mój nick to "sandro136" :)
Czy te słuchawki (słuchawka?) służą również do normalnego grania w nocy, aby dźwięk szedł przez nie, a nie przez głośniki w telewizorze? Podłączam je do kontrolera ale nic to nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:14, Igor FCBayern napisał:

Czy te słuchawki (słuchawka?) służą również do normalnego grania w nocy, aby dźwięk szedł
przez nie, a nie przez głośniki w telewizorze? Podłączam je do kontrolera ale nic to
nie daje...

Tylko głosy innych ,komunikacja głosowa przez nią leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:14, Igor FCBayern napisał:

No to teraz mogę w końcu oficjalnie powiedzieć, że dołączyłem do grona konsolowców :]

Witaj w prawdziwym świecie ;)

Dnia 30.12.2008 o 20:14, Igor FCBayern napisał:

Moim wyborem padł Xbox360 Premium 60GB w IMO świetnym zestawie (zdjęcie). Zapłaciłem
za niego tylko 200 funtów. Jakby ktoś był zainteresowany to mój nick to "sandro136" :)
Czy te słuchawki (słuchawka?) służą również do normalnego grania w nocy, aby dźwięk szedł
przez nie, a nie przez głośniki w telewizorze? Podłączam je do kontrolera ale nic to
nie daje...

One są tylko do rozmów z innymi graczami podczas gry, lub w czymś co się nazywa "Grupa". Jest jeszcze możliwość normalnej rozmowy, ale sam z niej nie korzystam.
Gdzie to zdjęcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałem zdjęcia, ale to nic, bo mam jeszcze jedno pytanie - na co wpływają ustawienia regionalne? Czy chodzi o to, że gdybym wybrał np. Polskę (mam UK) to nie mógłbym korzystać z Xbox live?

EDIT: A czy w takim razie można dokupić takie słuchawki do normalnego grania? Niestety w moim telewizorze nie ma żadnego gniazda na takowe, ale co gorsza w X360 też takiego nie widzę...

20081230201841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:21, Igor FCBayern napisał:

Nie dodałem zdjęcia, ale to nic, bo mam jeszcze jedno pytanie - na co wpływają ustawienia
regionalne? Czy chodzi o to, że gdybym wybrał np. Polskę (mam UK) to nie mógłbym korzystać
z Xbox live?

Chodzi o te ustawienia już w samej konsoli? Chyba nic konkretnego nie dają... Sam mam ustawioną Polskę i wszystko działa normalnie.

Edit: świetny zestaw z tymi GoWami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:21, Igor FCBayern napisał:

Nie dodałem zdjęcia, ale to nic, bo mam jeszcze jedno pytanie - na co wpływają ustawienia
regionalne? Czy chodzi o to, że gdybym wybrał np. Polskę (mam UK) to nie mógłbym korzystać
z Xbox live?

Polski nawet nie ma do wyboru, także nie miałeś takiego dylematu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:31, Szperacz Robson napisał:

Polski nawet nie ma do wyboru, także nie miałeś takiego dylematu ^^

Tak? A powiem szczerze, że nawet nie szukałem :P Język mam ustawiony na polski, ale region od razu UK wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:00, Igor FCBayern napisał:

> Polski nawet nie ma do wyboru, także nie miałeś takiego dylematu ^^
Tak? A powiem szczerze, że nawet nie szukałem :P Język mam ustawiony na polski, ale region
od razu UK wybrałem.


Ja przy tworzeniu konta online chociaz ze mieszkam tu w PL to i tak wybrałem UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mam z Pure.W temacie z grą mi nie pomogli .Do achievementa Mechanic trzeba mieć 5 quadów ,każdy z innym silnikiem .Problem w tym ,że w mojej kopii gry widzę tylko 4 klasy silnikowe ( ABCD) i nawet w World Tour zaczyna się od najwolniejszej D a kończy na A ,więc co jest z tą piątą klasą ? Odblokowuje sie po przejściu World Tour czy jak ?Jestem już w ostatnim segmencie ,dotychczas wszystko na 100% zaliczone ,odblokowane wszystkie sloty na quady a ja nie wiem jak zodbyć tego achiva .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się