Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 21:17, Rumcajs52 napisał:

EDIT:
Czy tylko mi się nie wyświetlają avatary?

Też mam ten problem, nie jesteś jedyny. Coś się musiało sypnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając o Xboxie natknąłem się na informacje, że M$ zdziera pieniądza od graczy nie tylko za XBL, ale i za baterie do padów. Podobno trzeba je wymieniać co kilka dni... To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E... słucham? Możesz sobie kupić byle jakie akumulatorki i je podładowywać.
Zużycie baterii ma mniejsze od Six Axisa, baterie starczą od na kilka godzin dłużej w padzie od X360, niźli by siedziały w SixAxisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:31, choper napisał:

Czytając o Xboxie natknąłem się na informacje, że M$ zdziera pieniądza od graczy nie tylko za XBL,

Nie zdziera - nikt Ci nie każe korzystać z XBL,
które zresztą w Polsce nie jest oficjalnie wspierane... ;P

Dnia 23.12.2008 o 21:31, choper napisał:

ale i za baterie do padów. Podobno trzeba je wymieniać co kilka dni... To prawda?

Zależy jakie masz baterie...
Są takie za 60 groszy, to wiadomo że po kilku dniach padną.
Ale takie np. energizer''y (które zresztą są w komplecie do konsoli) mogą działać nawet i miesiąc - mi tak przynajmniej działały, a grałem sporo przez pierwszy miesiąc.
Zawsze możesz korzystać z akumulatorów i je ładować,
albo zainwestować w Play & Charge Kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa to na zwykłe baterie? Bo widziałem gdzieś takie opakowanie z taką jakby kostką po kilkadziesiąt zł do Xboxa i myślałem, że to te baterie :P To mnie uspokoiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:56, choper napisał:

Aaa to na zwykłe baterie? Bo widziałem gdzieś takie opakowanie z taką jakby kostką po
kilkadziesiąt zł do Xboxa i myślałem, że to te baterie :P To mnie uspokoiliście.

No to widziałeś Play & Charge Kit, który można kupić już za 50-60 zł, w skład którego wchodzą akumulatory i kabel do ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy odradzacie kupno Xboxa Arcade? Widziałem filmik na YT, w którym na tym modelu podczas gry w GTA IV nagle samochód ,,jechał,, nad ziemią bo zniknęła tekstura drogi. Kolejnym problemem było zniknięcie blokady między miastowej. Po wczepieniu HDD problem zniknął.
http://pl.youtube.com/watch?v=4_e6NZJ-APs
Czy więc do normalnego grania bez takich problemów jest potrzebny ten dysk? Bo mam budżet w granicach do około 900 zł i mógłbym kupić premium, ale nie starczy na gry. A tak kupił bym Arcade i by stykneło jeszcze na 2 gry. (GTA IV i FIFA 09). Problem jednak w tym czy tekstury będą tak szwankować? I czy ta karta 256 MB udźwignie save''y obu gier? Oraz czy możlie jest do Arcade wczepienia HDD?
Jeszcze co do dostępności GTA 4 na Xboxa 360. U was też jest problem z dostępnością? U mnie w 2 empikach nie ma, pozostaje trzeci i mam nadzieje, że tam będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie tyle po wczepieniu, co po zainstalowaniu na dysk. Ta opcja się przydaje (Arcade nie ma dysku, więc odpada) bo czasy wczytywania szybsze, znikających tekstur brak i konsola ciszej chodzi :)
EDIT:
Tak - do arcade możesz wczepić dysk.
256 spokojnie udźwignie save'y, ale nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by przyczyną zniknięcia tekstur był fakt iż to Xbox Arcade. Raczej był to błąd gry, ponowne uruchomienie z pewnością by pomogło.
Karta 256 owszem, bez problemu udźwignie save`y, ale nic więcej, żadnych dem itp.
Jest możliwość wczepienia dysku HDD do Xboxa, niestety w przeciwieństwie do konsoli Son, musi być to dysk M$, a co za tym idzie 20 GB kosztuje koło 150 - 200zł. bardziej opłaca się wersja PREMIUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:41, Xlol1 napisał:

Wątpię by przyczyną zniknięcia tekstur był fakt iż to Xbox Arcade. Raczej był to błąd
gry, ponowne uruchomienie z pewnością by pomogło.
Karta 256 owszem, bez problemu udźwignie save`y, ale nic więcej, żadnych dem itp.
Jest możliwość wczepienia dysku HDD do Xboxa, niestety w przeciwieństwie do konsoli Son,
musi być to dysk M$, a co za tym idzie 20 GB kosztuje koło 150 - 200zł. bardziej opłaca
się wersja PREMIUM.

W takim razie ja chyba kupie arcade i gry, a jak będę brzy kasie to dokupię dysk 20 GB. Z tego względu, że na razie nie potrzebuję HDD bo póki co nie będę korzystał z XBL. A co do pojemności ktoś mówił, że ma 20gb dysk mnóstwo dem itp na nim, a i tak nie ma nawet połowy zajętej więc nie ma potrzeby większych dysków. No skoro gier się nie instaluje, a pamięć służy tylko do dodatków ściągniętych z XBL to rzeczywiście w zupełności wystarczy.
Jeszcze co do tekstur, jeśli obejrzałeś filmik do końca to pisało tam, że konsola była restartowana wielokrotnie i problem się powtarzał i zniknął bo wczepieniu HDD ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:47, choper napisał:

> Wątpię by przyczyną zniknięcia tekstur był fakt iż to Xbox Arcade. Raczej był to
błąd
> gry, ponowne uruchomienie z pewnością by pomogło.
> Karta 256 owszem, bez problemu udźwignie save`y, ale nic więcej, żadnych dem itp.

> Jest możliwość wczepienia dysku HDD do Xboxa, niestety w przeciwieństwie do konsoli
Son,
> musi być to dysk M$, a co za tym idzie 20 GB kosztuje koło 150 - 200zł. bardziej
opłaca
> się wersja PREMIUM.
W takim razie ja chyba kupie arcade i gry, a jak będę brzy kasie to dokupię dysk 20 GB.
Z tego względu, że na razie nie potrzebuję HDD bo póki co nie będę korzystał z XBL. A
co do pojemności ktoś mówił, że ma 20gb dysk mnóstwo dem itp na nim, a i tak nie ma nawet
połowy zajętej więc nie ma potrzeby większych dysków. No skoro gier się nie instaluje,
a pamięć służy tylko do dodatków ściągniętych z XBL to rzeczywiście w zupełności wystarczy.
Jeszcze co do tekstur, jeśli obejrzałeś filmik do końca to pisało tam, że konsola była
restartowana wielokrotnie i problem się powtarzał i zniknął bo wczepieniu HDD ;/

Gry można zainstalować, dzięki czemu płyta nie musi cały czas śmigać w cholernie głosnym napędzie X`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:36, balduran2 napisał:

Ale takie np. energizer''y (które zresztą są w komplecie do konsoli) mogą działać nawet
i miesiąc - mi tak przynajmniej działały, a grałem sporo przez pierwszy miesiąc.


Ja kupiłem 2 pady do każdego te super baterie i grając z kafarem intensywnie starczały na około 5 dni:) Więc te twoje sporo przez miesiąc to raczej niewiele :P Grając intensywnie w życiu by mi nie starczyły na miesiąc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te baterie (ładowalne) spokojnie starczą na miesiąc gry, od czasu do czasu używając gier z wibracją ;) PS3 też chyba ma takie baterie i nikt nie narzeka. Nie da się połączyć bezprzewodowości i braku baterii - przynajmniej na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 11:02, JackXP PL napisał:

Jakim programem jest najlepiej udostępnić muzykę z PC`ta dla X360?
Bo Xbox niby mi ją wykrywa, ale gdy chcę, żeby odtwarzał ją to... cisza...

Windows Media Center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:33, choper napisał:

/.../

Model konsoli nie ma żadnego wpływu na komfort grania. To musiały być jakieś bugi czy coś w tym rodzaju.
Osobiście poradziłbym kupić jak najlepszą konsolę, czyli w Twoim przypadku Premium, a gry dokupić później. Z resztą i tak w zestawie z konsolą powinieneś dostać jakieś gry więc na jakiś czas będzie Ci starczyło :) A te wymarzone tytuły możesz sobie później kupić nawet za połowę ceny na Allegro, bo nie widzę sensu płacenia blisko 200 zł za jedną grę... Samemu tak kupuję gry na pierwszego X-a i jeszcze nigdy nie natknąłem się na uszkodzoną płytę czy coś innego, bo wiem że wielu się tego obawia. A z tego co przeglądałem to na eBay''u można kupić GTA4 za sporo poniżej 10 funtów :)
Samą konsolę kupuj wszędzie tylko nie w Empiku. Jakoś nie mam zaufania do takich większych dobroci zakupionych w tej sieci, a poza tym w MediaMarkcie, Euro AGD czy tego typu sklepach możesz zaoszczędzić nawet 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się