Zaloguj się, aby obserwować  
Diddle

4Gramy - Temat Ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2006 o 16:30, Dyzio Diablo napisał:

Z dzisiejszego CD-Projekt Inside, najcięższy gram miesiąca był naprawde mocny :D ,aż się nie
chce wierzyć ,że ludzie takie rzeczy piszą :)


A to przeszukaj sobie forum gram.pl :P

To autentyk ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ten pomysl BARDZO podoba- to jest swietnie pomyslane i smieszne a na dodatek o grach ;) Lubie CD-Action (mam prenumerate) ale lubie tez gram.pl i mam 2 w 1 hehe :D

CDP macie fajne pomysly- tylk otak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odośnie CDPROJEKTinsider (czyli rozwinięciu idei 4gramów)
Czy adres cdprojektinsider@cdprojekt.com działa poprawnie?
Już czwarty e-mail, który wysłałem na ten adres nie został doręczony. Z komunikatu poczty wynika, że taki adres nie istnieje.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się ostro zdziwiłem, gdy wyczytałem, że to skompensowana reklama i nie CDP i więcej nie ma w piśmie. Aż nei uwierzyłem i sprawdziłem. I rzeczywiście. Jedyne inne wspomnienie o CDP jest podczas CDactionowych konkursów audiotele gdzie CDP jest fundatorem nagród. (i teraz już wiem skąd maja pieniądze na taki dodatek, zamiast 10 stron rozrzuconych płacą za skomasowane i może jeszcze dostają upust za to :))
Super inicjatywa, bo zawsze mi chodziło o to, żeby reklamy były w jednym miejscu. I jeszcze można co nieco poczytać choć, jakoś poprzednich części nie czytałem zbyt dokładnie, a i teraz czytam raczej tylko nie opisy gier()w końcu to jest ciągle reklama i nic tego nie zmieni), a pozostałe artykuliki jak się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:24, windows00 napisał:

Mam pytanie odośnie CDPROJEKTinsider (czyli rozwinięciu idei 4gramów)
Czy adres cdprojektinsider@cdprojekt.com działa poprawnie?
Już czwarty e-mail, który wysłałem na ten adres nie został doręczony. Z komunikatu poczty wynika,
że taki adres nie istnieje.
Z góry dzięki za odpowiedź.


U mnie jest podobnie. Problem zgłaszałem pomocy technicznej, ale do dnia dzisiejszego nie doczekałem się odpowiedzi (i zapewne nie doczekam, bo jutro mija termin). To jakaś nowa świecka tradycja, żeby organizować konkursy, w których nie da się wysłać zgłoszenia? Przecież to jakaś farsa, żeby przez miesiąc nic z tym nie zrobić. Duży minus panowie, to niepoważne i nieprofesjonalne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 16:27, HumanGhost napisał:

Mnie zastanawia kwestia kto tym razem zostanie "rozGramiony". Moge podpowiedziec, ze na pewno
nie ja. ;-)

To napewno będzie HumanGhost :))
Ale mi się wydaje, że mógł by być Piotrbov lub Keroth ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgaduję, że to jednak NIE będzie Keroth :) . Piotrbov? Też chyba nie. HumanGhost? Już prędzej... ;)

Ale ostatnio bynajmniej NIE spodziewałem się Kamila.z.Maćkiem :P . Więc nie wiem i czekam z ciekawością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie, to na pewno nie bedę ja. Chyab ,zę wpadli do mnie w nocy i jak spałem to sfotografowali i przeprowadzili wywiad z moim psem. Ciekawe co powiedział... ;-)
Ciekawe czy rozgramiony może być tylko forumowicz z Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:39, HumanGhost napisał:

Hehehe nie, to na pewno nie bedę ja. Chyab ,zę wpadli do mnie w nocy i jak spałem to sfotografowali
i przeprowadzili wywiad z moim psem. Ciekawe co powiedział... ;-)

Ciekawe by to było :D

Dnia 29.09.2006 o 17:39, HumanGhost napisał:

Ciekawe czy rozgramiony może być tylko forumowicz z Wawy?

Może ktoś z nich używa czegoś co się nazywa komunikator internetowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować